Command & Conquer 3 מוכנים? יאללה לשחק - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 מוכנים? יאללה לשחק

x-dude

Recommended Posts

• תגובות 375
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאז טיבריאן סאן הם לא מחדשים כלום :kopfpatsch: מספיק להם להעתיק ממשחקים אחרים והאספסוף כבר ישלוף את הארנקים. כל הממשק של ג'נרלס = COPY&PASTE מסטארקרפט, רק ב2001 הם סוף-סוף התקדמו לתלת מימד, אחרי כולם, עד היום הטקטיקה המרכזית נשארה לייצר מליון טנקים/פצצות אטום ולהשליך אותם על האויב. אלוהים יודע מה אנשים מוצאים בסדרת המשחקים הזאת.

רגע אתה אומר C&C 3 לא מחדש, אותה טקטיקה וזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E.A היא משחטת כסף מוצלחת במיוחד. מאז שהם קנו את Westwood Studios, כלל כותרי C&C התדרדרו בצורה דרסטית.

הם קנו אותם ב98, אי אפשר להגיד שRA2 היה גרוע, למרות שהוא לא פותח ע"י Westwood אלא ע"י חברה קטנה שהם קנו(Irvine עכשיו+לשעבר EA pacific).

ותמיד אפשר לקוות ש-Petroglyph יקנו את הזכויות לC&C חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA בחיים לא ימכרו את C&C... הם גם שילמו עליו הרבה והוא גם אחד המותגים היותר חזקים שלהם... הם לא יוותרו עליו ככה סתם.

Petroglyph חברה מצויינת וEmpire at War משחק מעולה... כמו כן, לפי Cypher - הם עובדים על משחק "סודי" שיזכיר יותר את C&C, גם בעלילה :)

הערה: כן, EAW היה משחק טוב אבל הוא היה קצת... איטי מידי אולי, אני לא יודע... היה חסר לי בו את האינטנסיביות והFUN של משחקי הC&C, אבל הוא בכל זאת היה משחק מעולה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר שם? ממתי? או אולי אתה לא מדבר על מה שאני מדבר..

בכל מקרה, לפי סייפר זה הולך להיות משחק מעולה שגם יכלול עלילה מקורית(כנראה בסיס לסדרת משחקים) טובה ועמוקה לא פחות מזאת של C&C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר שם? ממתי? או אולי אתה לא מדבר על מה שאני מדבר..

בכל מקרה, לפי סייפר זה הולך להיות משחק מעולה שגם יכלול עלילה מקורית(כנראה בסיס לסדרת משחקים) טובה ועמוקה לא פחות מזאת של C&C.

יש שם - universe at war.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/4f/SegaScan1.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/46/SegaScan2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...