Command & Conquer 3 מוכנים? יאללה לשחק - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 מוכנים? יאללה לשחק

x-dude

Recommended Posts

• תגובות 375
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כבר ממש מחכה למשחק הזה...

עריכה: פעם באה שמישהו מביא סרטון, שיביא אותו מ-, ולמה? כי לא דורש להתקין דברים מעצבנים כמו QT שזאת תוכנה מטומטמת שאף אחד לא באמת צריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שלא יהרסו אותו ויסבכו אותו כמו כל משחק אסטרטגיה חדש :-[

מה שאהבתי נורא במשחק הקודם שהתפריט היה נורא קל, שלא כמו במשחקי אסטרטגיה אחרים שיש מלא תפריטים בתוך תפריטים ותת תפריט שפותח אחד אחר או שמסמנים בן אדם אחד ויש לו תפריט משלו... לא סובל את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה ששמעתי הוא הולך להיות Total Annihilation הבא. אז לא מארבים ואיגופים אבל כן קרבות אוויר מפוארים ואיזון נורמלי בין היחידות (או במילים אחרות - תשכח מלייצר 200 טנקים ולהשליך אותם על היריב, זה כבר לא עובד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הולך להיות משחק חזק@@!!! הוא מזכיר לי קצת את יורי, משחק מאוד מצליח אז בזמנו....

מסכים, שיחקתי בו והוא היה ענק, עוד בימי WESTWOOD העליזים...

אבל כרגיל, EA GAMEZ הרסו אותו, נקווה אבל שאת CAC 3 הם לא יהרסו

לפי מה ששמעתי הוא הולך להיות Total Annihilation הבא. אז לא מארבים ואיגופים אבל כן קרבות אוויר מפוארים ואיזון נורמלי בין היחידות (או במילים אחרות - תשכח מלייצר 200 טנקים ולהשליך אותם על היריב, זה כבר לא עובד)

אתה יודע, ביורי נהגתי בזמנו לבנות איזה 60 טנקי פריזמה (בהוצאה ניכרת), רק בערך 10 מהם היו שורדים, אבל המשימה הייתה מושלמת בזמן קצר יחסית... והם היו בדרגת שלוש, וזה עשה אותם חזקים בצורה קטלנית, מקווה שגם במשחק הבא במשפחה יהיו דרגות, וכשמו BATTLE FOR DUNE, תוכל לשלוח יחידות מובחרות חזרה ל-BARRACKS בשביל שגם יחידות חדשות יאומנו כאליטות

עריכה: אה, ובאופן כללי, היחידות האויריות היו החביבות עלי במשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר ממש מחכה למשחק הזה...

עריכה: פעם באה שמישהו מביא סרטון, שיביא אותו מ-YOUTUBE, ולמה? כי YOUTUBE לא דורש להתקין דברים מעצבנים כמו QT שזאת תוכנה מטומטמת שאף אחד לא באמת צריך...

http://www.free-codecs.com/download/QuickTime_Alternative.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...