Command & Conquer 3 מוכנים? יאללה לשחק - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 מוכנים? יאללה לשחק

x-dude

Recommended Posts

• תגובות 375
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אללה כמו C&c הראשונים וכמו ג'נרלס ההרחבה וכמו RA2 ויוריס יהייה זה משחק ענק בצורה בל תתואר !!! אללה איך מחכה לו עושה חשק לצרוח כמה שאני מחשה למחשק הגדול הזה מאז TIBERIAN SUN אני מחכה למשחק המשך שבו החברה מGDI וNOD יקרעו את הצורה אחד לשני , אני מתגעגע לקול של הטילים של ה SAM SITES ושל היריות של החיילים של GDI נו אלה עם הרובים וואי כמה אני מתגעגע !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

C&C 3 עושה שימוש בSAGE - Strategy Action Game Engine, מנוע גרפי שפותח במקור על ידי ווסטווד ושומש על ידה במשחקיה, מדובר יותר ב"מנוע משחק" שכן עם כל משחק הוא מקבל עוד ועוד שידרוגים.

הוא שומש במשחקים החל מEmperor:Battle for Dune ועד לBFME 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי מעדיף מנוע דו מימדי נחמד בימקום מנוע תלת מימדי למישחקים בסיגנון של CNC

המנועים התלת מימדים כבדים מידי והרבה פעמים יש להם זוויות צפיה מחורבנות

וגם שעושים זווית מילמעלה זה לא יוצא פשוט כמו מנוע דו מימדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי מעדיף מנוע דו מימדי נחמד בימקום מנוע תלת מימדי למישחקים בסיגנון של CNC

המנועים התלת מימדים כבדים מידי והרבה פעמים יש להם זוויות צפיה מחורבנות

וגם שעושים זווית מילמעלה זה לא יוצא פשוט כמו מנוע דו מימדי

כנראה לא שיחקת בCOH, שחק בCOH ואז תדבר :)

(* COH - Company Of Heroes)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב COH, משחק מעולה ממש, רק שהוא שונה מאוד מ C&C, יש שם אסטרטגיות איגוף ומחסות בצורה יותר בולטת ב C&C זה פשוט יהיה קריעת צורה עם גרפיקה ואפקטים שכולם יהנו, מין משחק מהיר כזה..ממה שאני זוכר מ GENERALS... דווקא לדעתי הגרפיקה של C&C 3 נראית לי יותר איכותית בתמונות....מה שבטוח אבל הפיצוצים ב COH אבל אוכלים הרבה מאוד משחקים עם גרפיקה טובה, פשוט תענוג לראות את כל העשן והפיזיקה של הביניינים והגופות(בובות, זה לא אמיתי) בצורה כזאתי, ממש עשו שם עבודה נהדרת...אבל גם C&C יהיה מצוין אין מה לחשוב בכלל, הם לא פישלו עדיין ואין סיבה שיפשלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב COH, משחק מעולה ממש, רק שהוא שונה מאוד מ C&C, יש שם אסטרטגיות איגוף ומחסות בצורה יותר בולטת ב C&C זה פשוט יהיה קריעת צורה עם גרפיקה ואפקטים שכולם יהנו, מין משחק מהיר כזה..ממה שאני זוכר מ GENERALS... דווקא לדעתי הגרפיקה של C&C 3 נראית לי יותר איכותית בתמונות....מה שבטוח אבל הפיצוצים ב COH אבל אוכלים הרבה מאוד משחקים עם גרפיקה טובה, פשוט תענוג לראות את כל העשן והפיזיקה של הביניינים והגופות(בובות, זה לא אמיתי) בצורה כזאתי, ממש עשו שם עבודה נהדרת...אבל גם C&C יהיה מצוין אין מה לחשוב בכלל, הם לא פישלו עדיין ואין סיבה שיפשלו..

WESTWOOD לא מפשלים , EA כן , אם EA ייתנו לWESTWOOD את הכבוד ואת הג'ובים הראויים להם מאוד , המשחק יצא טוב , או שאולי החברה שעשו את GENERALS יעשו אותו ואז הוא גם יצא ענק , לעומת זאת אם החברה הרגילים של EA יעשו את המשחק , לא כל כך בטוח שהוא יצא טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...