אדם סנדלר יתרום 400 מכשירי פליסטישן לילדי הצפון - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אדם סנדלר יתרום 400 מכשירי פליסטישן לילדי הצפון

stone cold

Recommended Posts

פלייסטיישן? טריויאלי? זה באמת עצוב. בגלל זה כנראה כמעט כל האמריקאים כל כך טיפשים ושטחיים. כי אצלם זה מוצר צריכה בסיסי! בשביל להינות לא צרייך .

בסדר, גם פלאפון זה מוצר מותרות, תלוי איפה. אם היינו תורמים למדינה אפריקאית ממוצעת פלאפונים הם היו אומרים עלינו מה שאת אומרת על האמריקאים ::). עוני זה דבר יחסי. גם האושר שנגזר ממנו הוא יחסי. לא צריך פלייסטשיין בשביל להיות מאושר, אבל אם לכולם יש ולילד אין הוא לא יהיה מאושר. גם לא צריך טלוויזיה, מחשב, מכונית או טלפון בשביל להיות מאושרים. עוד נקודה - פה לאנשים שבקושי יש להם מה לאכול יש גם פלאפון, וכבלים, או לפחות דבר מהשלושה הללו. אז זה לא באמת שיש כזה עוני בארץ, עוני אמיתי יש באפריקה, לא בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה קשור חמדנות? תחפש את ההגדרה במילון, למען השדים... :bash:

פלייסטיישן? טריויאלי? זה באמת עצוב. בגלל זה כנראה כמעט כל האמריקאים כל כך טיפשים ושטחיים. כי אצלם זה מוצר צריכה בסיסי! בשביל להינות לא צרייך . מה עשו ילדים לפני שהיה פלייסטיישן? נכון, הם היו יוצאים מהבית ומתקשרים עם ילדים אחרים ומשחקים איתם בכדור, בבובות או אנא אערף. תשאל את ההורים שלך, איך לעזזל הם יכלו לחיות מבלי לאבד צלם אנוש בלי OH MY GOD I CAN'T BELIVE THEY HAVE! זה פינוק, זה מותרות. פלאפון, עוד אפשר להבין, זה מוצר תקשורת. אבל פלייסטיישן? נו יופי, עכשיו 400 ילדים בצפון, ישבו כל היום בסלון דבוקים למסך, ישימו זין על העובדה שיש עוד עולם ומלואו בחוץ ואז יהיו לנו עוד אדם סנדלרים קטנים.

הם שיחקו בנינטדו... , ולפני זה באטרי... ולפני זה הם סתם היו משועממים... :lol::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה אני חושב שאת לא מבינה שמישחקי וידיאו דווקה יכולים במובן מסוים לעזור לענים

אם עשירים יכולים לטוס לחול ליקנות גיפים ויכטות לשלם על חוגים לצאת למועדונים איכותים וכו

לענים אין תכסף הזה ומישחקי וידיאו זה מין תחליף זול שנותן הנאה

חוץ מיזה היום שהשוק כל כך יתרחב יש גם מישחקים שעוזרים בכל מיני תחומים

לדוגמה יש היום מישחקי אימון מוח -כן אני לא צוחק

וסודוקו וכל הזבל המשעמם האחר

חוץ מיזה אני למדתי ליקרוא אנגלית בעיקר ממישחקי RPG יפנים(שתורגמו לאנגלית)

(RPG=מישחקי תפקידים ולחלק מהם יש עלילה טובה כמו בספרים)

ככה שהיום אני יכול לקחת ספרים ומגזינים באנגלית ולהבין את רוב הדברים שכתוב בהם

כימאת במהירות שאני קורא בעיברית

(אני עדין כותב חראה)

ורק שתיראי שלא מזניחים בנות היום בתחום קבלי 3 -

ds_pink.jpg

PA.60549.001.jpg

super-princess-peach-2.jpg

:puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:

בקיצור מישחקי וידיאו זה סם להמונים כמו שפעם היתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה אני חושב שאת לא מבינה שמישחקי וידיאו דווקה יכולים במובן מסוים לעזור לענים

אם עשירים יכולים לטוס לחול ליקנות גיפים ויכטות לשלם על חוגים לצאת למועדונים איכותים וכו

לענים אין תכסף הזה ומישחקי וידיאו זה מין תחליף זול שנותן הנאה

אני מבינה שהיה לך דייט וירטואלי יום שישי. ::)

חוץ מיזה היום שהשוק כל כך יתרחב יש גם מישחקים שעוזרים בכל מיני תחומים

לדוגמה יש היום מישחקי אימון מוח -כן אני לא צוחק

וסודוקו וכל הזבל המשעמם האחר

חוץ מיזה אני למדתי ליקרוא אנגלית בעיקר ממישחקי RPG יפנים(שתורגמו לאנגלית)

(RPG=מישחקי תפקידים ולחלק מהם יש עלילה טובה כמו בספרים)

ככה שהיום אני יכול לקחת ספרים ומגזינים באנגלית ולהבין את רוב הדברים שכתוב בהם

כימאת במהירות שאני קורא בעיברית

וכאן ההוכחה שלך אותם "משחקי למידה" לא עזרו.

תגיד, איזה ילד טמבל ישחק במשחקי למידה? כולם רוצים shooters ו-racing.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה כלום, תאמין לי. אני פשוט חושבת שה"תרומה" הזאת היא עלבון. תקרא ההגדרה לעזרה הומאניטרית.

חוצמזה, כמה ילדים נראה לך יש בצפון ש-400 פלייסטיישנים צריכים להספיק? מה? הם יחלקו משמורת אחזקה עליהם?

חצי מזה בטח יגיע לידיים הלא נכונות, והשאר שיקבלו את זה, טוב, כמו שאמרתי, זה ייצור פער. יהיו ילדים "שיש להם" ושאין להם.

כשמדובר בתרומות, אין מקום לדברי מותרות, זה סתם גורם לקנאה ולא באמת מביא תועלת. כשתגדלו ויהיו לכם ילדים ואיזה דודה שמפנקת אותם והורסת את החינוך שאתם מנסים לתת לילדים שלכם (אם זה ע"י מתן יותר מדיי צעצועים או למשל ממתקים שהורסים את כל החינוך לתזונה נכונה, כמו שקרה עם הילדים ששמרתי עליהם והסבתא שלהם שדחפה להם ממתקים עד שאחד מהם היה על סף השמנת יתר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבינה שהיה לך דייט וירטואלי יום שישי. ::)

לא יש לי דייטים רק אם המיקלחת-מישחקי וידיאו עדין לא הגיעו לרמה של האולגרמות בSTAR TREK

וכאן ההוכחה שלך אותם "משחקי למידה" לא עזרו.

תגיד, איזה ילד טמבל ישחק במשחקי למידה? כולם רוצים shooters ו-racing.

אני אישית לא משחק במישחקים האלה אבל זה לא אומר שהם לא קימים

וחוץ מיזה מה איכפת לך מה גורם לאחרים הנאה אם הם לא מזיקים לסביבה?

אני לא רוצה כלום, תאמין לי. אני פשוט חושבת שה"תרומה" הזאת היא עלבון. תקרא ההגדרה לעזרה הומאניטרית.

חוצמזה, כמה ילדים נראה לך יש בצפון ש-400 פלייסטיישנים צריכים להספיק? מה? הם יחלקו משמורת אחזקה עליהם?

חצי מזה בטח יגיע לידיים הלא נכונות, והשאר שיקבלו את זה, טוב, כמו שאמרתי, זה ייצור פער. יהיו ילדים "שיש להם" ושאין להם.

כשמדובר בתרומות, אין מקום לדברי מותרות, זה סתם גורם לקנאה ולא באמת מביא תועלת. כשתגדלו ויהיו לכם ילדים ואיזה דודה שמפנקת אותם והורסת את החינוך שאתם מנסים לתת לילדים שלכם (אם זה ע"י מתן יותר מדיי צעצועים או למשל ממתקים שהורסים את כל החינוך לתזונה נכונה, כמו שקרה עם הילדים ששמרתי עליהם והסבתא שלהם שדחפה להם ממתקים עד שאחד מהם היה על סף השמנת יתר).

זה כבר לא קשור לאדם סנדלר עצמו או לתורמים אחרים

זה שהארץ שלנו מושחטת זה דבר אחד אבל הבן אדם רוצה לשמח קצת ילדים ואני לא מבין מה הבעיה שלך בזה

גם אני מעוצבן שהארץ מיתנהלת כמו בסלאח שבתי

Sallah.jpg

ותרומות מזכירות לי את היער שכל הזמן החליפו שלטים :lol: :lol: :lol:

אבל כן צריך לכבד את סנדלר שהחליט ליתרום כמו שצריך לכבד את גידמק שהחליט ליתרום

בלי קשר לאיזה אדם הוא

כל עוד התרומות נעשות בלי לקבל משהו משמעותי בחזרה אז סבבה ולא צריך לתת ביקורת

ובקשר לעזרה הומניטרית בישביל זה יש ממשלה שאמורה לתפקד

ואני לא חושב שהצפונים הולכים למות ברעב הבעיה של חלקם זה עבודה ומגורים

ובזה אדם בודד לא יכול לעזור חוץ מאנשים כמו ביל גיטס לדוגמה וגם הוא לא יכול להחזיק תצפון להרבה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבינה שהיתה לו כוונה טובה, אבל אני רואה שהוא לא הקדיש לתרומה שלו הרבה מחשבה. אני קוראת לזה "לזרוק עצם".

גם גיידמאק יכל לפתור את עצמו מתרומות ע"י תרומה של כמה מערכות קולנוע ביתי למקלטים (סתם, מצב היפוטתי) אבל במקום זה הוא חילק מוצרי , פתח עיר אוהלים ונתן עזרה הומניטרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vitnir את רוסיה ? לא לרדת על רוסים אבל לפי איך שאת מחנכת את מזכירה לי חינוך של חברים שלי שגם גדלו בבית רוסי ובול אותו הדבר איך שההורים מחכנים ובראסמי ככה צריך חוסך המון צרות לעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבינה שהיתה לו כוונה טובה, אבל אני רואה שהוא לא הקדיש לתרומה שלו הרבה מחשבה. אני קוראת לזה "לזרוק עצם".

גם גיידמאק יכל לפתור את עצמו מתרומות ע"י תרומה של כמה מערכות קולנוע ביתי למקלטים (סתם, מצב היפוטתי) אבל במקום זה הוא חילק מוצרי מזון, פתח עיר אוהלים ונתן עזרה הומניטרית.

אבל גם הנאה זה חשוב

ותחשבי על ההורים שצריכים לישמור על הצוחנים הקטנים 24\7

עד שהמצב בצפון ירגע ויתחילו ליפתוח גנים בתי ספר חוגים וכו

ואנשים יתעוששו כלכלית כדי לשלם ביכלל על חוגים

מישחקי וידיאו משתיקים ילדים טוב מאוד וזה מאוד עוזר להורים שצריכים קצת שקט וחופש

אני שהיתי קטן ומישחקי וידיאו היו די דפוקים ופחות זמינים היתי משוטט ברחובות ועושה נזקים קטנים לרכוש של אחרים

אם עוד כמה מופרעים כמוני

זה היה התעסוקה שלי אחרי בית ספר

למעשה עד שהתחלתי ליתאמן בחדר כושר בערך בגיל 14 היתי מופרע

ולהרבה אנשים בצפון אין תכסף לירשום ילדים לחוגים וכו ככה שמישחקי וידיאו זה תחליף זול

דרך אגב ולא קשור לנושא קבלי מישחק אימון מוח-

http://www.gamespot.com/ds/puzzle/brainagetrainyourbraininminutesaday/review.html

(מכר מיליונים ביפן וגם הרבה בארצות הברית ואירופה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם סנדלר לא אמר שהוא בא לעשות "עזרה הומנטירית" אבל אני חושב שמה שהוא עושה, נכנס תחת ההגדרה הזו

אולי לא בהגדרה המילונית המדוייקת, אבל הוא מעלה חיוך על פניהם של מספר אנשים , וזה מעלה מורל,

מה שלי אישית נראה כסוג מסויים של עזרה המוניטרית על כל פנים.

התרומה הזאת , היא להרמת המורל, היא לא עלבון בשום אופן

אני לא סניגור של אדם סנדלר, אבל הבן אדם קומיקאי, מה שהוא עושה בחיים זה להצחיק אנשים, לשמח אנשים

מן הסתם יישמח ילדים, מעשה טוב זה כל מה שהבן אדם בא לעשות

זה מה שהוא בחר לתת, אני אומר ואללה, תודה בן אדם... מה שיש לך לתת זה 10, אחלה ותודה על כל תרומה.

לדעתי הכי טוב יהיה לחלק את זה למקומות ציבוריים כמו מתנ"סים, מקלטים וכו'

אפשר לחשוב, למה איך היה המצב עד עכשיו ? אין ילדים שיש להם ושאין להם ?

ובכלל, מה הקטע שפתאום כולם חושבים שהאנשים בצפון זקוקים לתרומות של אוכל וכסף והם מסכנים ?

המצב הסוציו-אקונומי של האנשים האלה לא כ"כ השתנה בעקבות המלחמה, סה"כ מי שהיה חסר לו כסף/אוכל בעבר נשאר במצב זהה

ומי שלא - לא

הדבר היחיד שאולי השתנה, האנשים שמתגוררים בצפון ועקב המצב הבטחוני "היגרו" זמנית למרכז ולדרום, ועקב העניין בזבזו כספים על שכירות, מלון, מגורים, אוכל

וכו' - אז חלק מהאנשים האלה זקוקים לסיוע, כן, אני לא אומר שלא, וכמובן אלה שנפגעו ישירות , הבית, הרכב, פגיעות ברכוש (קטיושות וטילים) ובנפש

אבל זה לא אומר שאדם סנדלר ידאג להם, (ושוב, אני לא הסניגור שלו, אבל בכל זאת..) מה שהוא עושה נקרא להרים מורל, זה הכל.

איך ינצלו את זה ? אם יחלקו את זה לילדי העריה, או לילדים פרטיים, או ישימו במתנ"סים ומקלטים - זאת ההחלטה של מי שמחלק את זה לצערינו.

בולשיט "אין מקום לדברי מותרות" כמו שאמרתי קודם, זה תרומה של קומיקאי, שבא להרים מורל לכמה ילדים שהוא יכול, לקרוא לזה מותרות זאת צרות עין

מה הקשר לחינוך עכשיו, רבאק, הילדים בטרואמה, טילים נופלים להם על הבית, ואללה אולי משחק יעזור לעודד אותם, להשכיח את הצרות קצת

מה קנאה מה ? למה, קודם אנשים בלי לא קינאו באנשים עם ? שוב - המצב הסוציואקונומי לא השתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vitnir את רוסיה ? לא לרדת על רוסים אבל לפי איך שאת מחנכת את מזכירה לי חינוך של חברים שלי שגם גדלו בבית רוסי ובול אותו הדבר איך שההורים מחכנים ובראסמי ככה צריך חוסך המון צרות לעתיד

כן, אני רוסיה. מה לעשות? בתרבות ובחינוך שאני קיבלתי אין סגידה לתרבות הפנאי, יש סגידה למשמעת ולחינוך. מה רע? אין רע. זה לא שלא הרשו לי בכלל לשחק במשקים, היו לי צעצועים אבל אם זאת, הייתי לומדת שעות בנוסף לשיעורי הבית, במתמטיקה והנדסת המישור, מה שנתן לי כלים להתמודד עם המקצועות יותר טוב מילדים אחרים בגילי שהיו יושבים 20 ד' על אותו תרגיל כשאני כבר פתרתי חצי ספר. כן, החינוך שהקנו לי אמנם היה נוקשה אבל חמודים שלי, העולם בחוץ זה לא . כשאתה רוצה שיהיה לך בית, מקרר מלא וילדים ומה לא, אתה צרייך לעבוד כמו חמור ולא לשחק . יש מקום להנאה ולפנאי, אבל החברה היום תופסת את הדברים האלו כמרכז העולם ובגלל זה החינוך בישראל נראה כמו שהוא נראה. ילדים שלא יודעים את ההמנון בע"פ ועושים בגרויות רק אחרי הצבא.

גולם, וטלויזיה ומחשב זה לא תחליף לבייביסיטר. יש לנו כבר דור שהתחנך מהטלויזיה ותראה איך הוא נראה. אני לא חושבת שדור שיתחנך על ייראה הרבה יותר טוב.

מה כן, אני אסכים עם kidney stone שהמכשירים צריכים להיות מחולקים במתנסים וכל מיני recreational centers, מועדונים של יחידות צבאיות וכיו"ב.

עכשיו לסוגיה אחרת. על פי מה יחליטו למי הולכים המכשירים? עכשיו כולנו יודעים שיש הרבה משפחות ערביות ודרוזיות בצפון, ביניהן נפגעים ומשפחות אשר שכלו בניהן למלחמה הזאת. אני מניחה שכל המכשירים יחולקו בין ילדים יהודים בערים הגדולות, אז יבואו המיעוטים ויצעקו "גזענות" כי הם לא קיבלו. אולי בכלל לחלק אותם למי שנפגע במלחמה? לפצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה המכשירים לא חולקו וכבר את עושה מיזה סרט

וחוץ מיזה היו לי חברים רוסים וכן הם היו פיקחים כניראה ביגלל חינוך טוב

אבל רובם לא הגיעו למעמד גבוה בחברה אלה נישארו במעמד הבינוני

רק אחד מהם הלך לילמוד באוניברסיטה ואין לי מושג מה קורא איתו היום

ככה שהחינוך זה לא הכל במיוחד בארץ

ועובדות לזה אפשר ליראות ב-

אמיר פרץ\עוזי כהן\פנינה רוזנבלום ועוד רבים ו"טובים"

אח שלי לדוגמה אדריכל נוף אבל בפועל עובד כגנן כי אין לא פרוטקציות

ובעינין בית מישפחה וכו אני מכיר גימרים שעשו את כל זה

ופשוט המישחקים מחליפים תמקום של הטלויזיה זה הכל-גם אני יגיע לבית תוך כמה שנים

ואני מפשוטי העם :'(

מישחקי וידיאו=בידור

יש אנשים שיעדיפו ליצפות בציורים מודרנים וינסו להבין מה האומן מנסה להביע בציור

ויש אנשים שיכנסו לציור להציל נסיכות בלונדניות ;D

ולא אמרתי שזה תחליף מצוין לביביסיטר ואם היו לי ילדים היתי מעדיף שמרי פופינס תישמור הליהם

בימקום קונסולה אבל לא כולם יכולים לממן ביביסיטר וקונסולה יכולה לעזור להם ליגנוב כמה שעות שינה

וזה עדיף בהרבה מלפוצץ להם תמוח בקלטות כמו טיפ טף איזה 100000 פעם

(יש לי קרובה קטנה שכל הזמן שרה שירים מפגרים מטיף טף ונירא לי שהיא צריכה טיפול פסיכולוגי דחוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...