אדם סנדלר יתרום 400 מכשירי פליסטישן לילדי הצפון - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אדם סנדלר יתרום 400 מכשירי פליסטישן לילדי הצפון

stone cold

Recommended Posts

הזכרתה לי את אחותי כול היום עם ההופ המזוין הזה כבר נמאס לי מדפה ודודידו אני נשבע שיום אחד אני יכנס לשם בהשראת gta:Sa עם מסור חשמלי ויבתר תאמא של הדודידיו המטומטם הזה הרעיל לאחותי תשכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הזכרתה לי את אחותי כול היום עם ההופ המזוין הזה כבר נמאס לי מדפה ודודידו אני נשבע שיום אחד אני יכנס לשם בהשראת gta:Sa עם מסור חשמלי ויבתר תאמא של הדודידיו המטומטם הזה הרעיל לאחותי תשכל

גם אחותך כל היום עם פליקס הארנב, מומו הקוף, האוטובוסים, סמי הכבאי, אני בולש והמטורפים האלה בתלת מימד זול שטסים לכל מיני מקומות כדי להציל נמלים ודגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

כן ואם מדברים על חינוך טוב -זה החינוך הגרוע ביותר שאני יכול לחשוב אליו שלא גובל במעשים פלילים

במישחקי וידיאו לפחות מפעילים כמה תאים במוח ומיתקדמים לאיזה מטרה

הקלטות האלה לא מובילות לכלום ורק גורמות לילדים ליתנהג כמו זומבים

וההורים עוד שמים את אותם קלטות ברצף :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חינוך גרוע?? זה חינוך מהגיהנום! זה דופק לילדים את המוח בסוף כולם יצאו מפגרים מהדברים האלה!

שאני הייתי בגיל של אחותי הייתי רואה הרפתקאות סוניק הקיפוד, ומה היא רואה? כוח הצלה, ארררררררררר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני הייתי אמא, לא הייתי רוצה שילד שלי יקבל כזה מכשיר. למה? שיישרף לו המוח באמת? מה קשור שעות שינה? מי אמר לך שלהיות הורה זה חלום ורוד ופסטורלי? בגלל זה לא כל אחד צרייך/יכול להיות הורה (חבל שלא נותנים רשיון לעשיית ילדים). איכשהו ההורים שלי לא סבלו מחוסר שינה יותר מדיי כי יכולתי להעסיק את עצמי גם בלי הוצאות כספיות מטורפות. מה קרה למשחקי כדור בגינה? לרכיבות אופניים? היום כולם דבוקים למסכים, סובלים מניוון שרירים מחוסר פעילות ואתם יודעים מה עוד? ההשמנה של הנוער בישראל נמצאת בעליה תלולה. בסוף נהיה טפשים ושמנים כמו אמריקאים.

אגב גולם, אודות הצלחותיהם של חבריך הרוסים - תראה, אודות העובדה שהם עלו לכאן ולא דור שני-שלישי פה כמו רוב האנשים, צרייך להודות שאין להם מי יודע מה networking וקשרים. מה שבטוח זה שהם הרבה יותר מצליחים ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אחותך כל היום עם פליקס הארנב, מומו הקוף, האוטובוסים, סמי הכבאי, אני בולש והמטורפים האלה בתלת מימד זול שטסים לכל מיני מקומות כדי להציל נמלים ודגים?

plzzz make it stoppp!

אני רצחתי את קנדי!

מכתבים מהדרום מהצפון מזרח ומערב ומכול מקום הם מגיעים מפליקס! מכתבים מפליקס!

הטרקטור טום טום טום !$@

מומו יודע לעוף! סופר מומו@#$@#

אני בולש? אתם בולשים! בואו ביחד אני בולש!

קובי קובי קוביות קובי קובי קוביות @#$

נחשון כול יכול@#$

DAMMM אני מתחרפן מי המטומטם שאשכרה משלמשים לו להכין תחרא הזה?

זה הרעלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני הייתי אמא, לא הייתי רוצה שילד שלי יקבל כזה מכשיר. למה? שיישרף לו המוח באמת? מה קשור שעות שינה? מי אמר לך שלהיות הורה זה חלום ורוד ופסטורלי? בגלל זה לא כל אחד צרייך/יכול להיות הורה (חבל שלא נותנים רשיון לעשיית ילדים). איכשהו ההורים שלי לא סבלו מחוסר שינה יותר מדיי כי יכולתי להעסיק את עצמי גם בלי הוצאות כספיות מטורפות. מה קרה למשחקי כדור בגינה? לרכיבות אופניים? היום כולם דבוקים למסכים, סובלים מניוון שרירים מחוסר פעילות ואתם יודעים מה עוד? ההשמנה של הנוער בישראל נמצאת בעליה תלולה. בסוף נהיה טפשים ושמנים כמו אמריקאים.

אגב גולם, אודות הצלחותיהם של חבריך הרוסים - תראה, אודות העובדה שהם עלו לכאן ולא דור שני-שלישי פה כמו רוב האנשים, צרייך להודות שאין להם מי יודע מה networking וקשרים. מה שבטוח זה שהם הרבה יותר מצליחים ממך.

אחד מהם נהג משאית ככה שלא כולם הצליחו יותר

וחוץ מיזה גם לי אין קשרים ביכלל ככה שהתחלנו מאותו מקום

ואת לא מבינה שעדיף מישחקי וידיאו מילמחוק להם תמוח לגמרי בטיף טף

ובמישחקים לפחות זזים קצת ויזוזו יותר שהWII תיצא

בטלויזיה ביכלל לא זזים

וההשמנה זה לא ביגלל המישחקי וידיאו

זה ביגלל אורך חיים לא בריא

ובעיקר אוכל משמין וחוסר פעילות גופנית וזה כבר בעיה אחרת הרבה יותר גדולה

אני דווקה ביגלל הרבה עבודה בזמן האחרון בקושי מיתאמן אבל אני כן מיתאמן שיש לי פחות עבודה

ומספיק 3 אימונים של שעה בשבוע לישמור על הגוף במצב טוב -כמובן אם תזונה נכונה

דריה את שמה תמישחקי וידיאו כאילו זה הדבר היחיד לגימרים

וזה לא נכון ברוב המיקרים

לי זה התחביב העיקרי אבל ביכלל לא היחיד

וקונסולה בתוך בית לא אומר שכל הזמן היא תיהיה דלוקה והורה טוב צריך לדעת מתי לתת לילדים שעות מישחק ומתי לא

ואיזה מישחקים להרשות בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע אני חושב שאצלנו בעיר הכל ילך לאנשים שביכלל לא נפגעו...או אולי כן אני לא ממש יודע אבל הכוונה לילדים של האנשים מהעיריה והקרובים שלהם

באו אילנו לבית 2 אנשים מפינלנד שהם עובדים באיזה ארגון בנלאומי כזה שפועל עכשיו ומקבל תרומות ממספר מדינות בעולם בניהם ארה"ב ופינלנד ואוסטרליה ועוד

הם באו אילנו כי פגע בבנין שלי פגיע ישירה וזה...

והם אמרו לנו (לי ולאמא שלי) שהם לא מבינים לאן הולך כל הכסף שתרמו הם דיברו איתנו על מספרים כאלה של כסף שהשקיעו בזה כמה מיליונים...

והם לא רואים בעיניים שלהם שום פרוגרס או עזרה כל שהיא לאנשים שנפגעו כמוני וכמו עוד הרבה הרבה אנשים אחרים שנפגעו אצלנו בעיר..

כי יש אנשים שהכסף עובר דרכם ופשוט ניכנס לכיס שלהם וזהוו....לא ממשיך לעבור לאן שהוא באמת מיועד

בתים שנפגעו וגם דירות וזה...מקבלים כסף פיצוי על הנזק שנגרם ע"י מס רכוש..אבל אבל אבל(מתחילה מלחמה חדשה עם המס רכוש) מס רכוש הוא לא תמיד נותן את הסכום הנכון לדוגמא אנשים שנהרס רכוש מקבלים סכום שהוא לא ממש מתקרב לסכום האמיתי של הנזק לדוגמא הלך חלון של 2500 שקל מקבלים רק 1500 זה מה שנותן המס רכוש ואז מתחילים להוציא מהם בכוח שיתנו כמה שצריך חלק מצליחים וחלק לא

זה הבאתי דוגמא של איזה אחד מהעבודה של אמא שלי ככה הוא קיבל על החלונות שלו בבית שנפגעו מרססים ועדף..שהוא בא לקבלן בשביל לסדר את החלונות הם פשוט צחקו עליו ואמרו לו שבסכום הזה אי אפשר לעשות כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע אני חושב שאצלנו בעיר הכל ילך לאנשים שביכלל לא נפגעו...או אולי כן אני לא ממש יודע אבל הכוונה לילדים של האנשים מהעיריה והקרובים שלהם

באו אילנו לבית 2 אנשים מפינלנד שהם עובדים באיזה ארגון בנלאומי כזה שפועל עכשיו ומקבל תרומות ממספר מדינות בעולם בניהם ארה"ב ופינלנד ואוסטרליה ועוד

הם באו אילנו כי פגע בבנין שלי פגיע ישירה וזה...

והם אמרו לנו (לי ולאמא שלי) שהם לא מבינים לאן הולך כל הכסף שתרמו הם דיברו איתנו על מספרים כאלה של כסף שהשקיעו בזה כמה מיליונים...

והם לא רואים בעיניים שלהם שום פרוגרס או עזרה כל שהיא לאנשים שנפגעו כמוני וכמו עוד הרבה הרבה אנשים אחרים שנפגעו אצלנו בעיר..

כי יש אנשים שהכסף עובר דרכם ופשוט ניכנס לכיס שלהם וזהוו....לא ממשיך לעבור לאן שהוא באמת מיועד

בתים שנפגעו וגם דירות וזה...מקבלים כסף פיצוי על הנזק שנגרם ע"י מס רכוש..אבל אבל אבל(מתחילה מלחמה חדשה עם המס רכוש) מס רכוש הוא לא תמיד נותן את הסכום הנכון לדוגמא אנשים שנהרס רכוש מקבלים סכום שהוא לא ממש מתקרב לסכום האמיתי של הנזק לדוגמא הלך חלון של 2500 שקל מקבלים רק 1500 זה מה שנותן המס רכוש ואז מתחילים להוציא מהם בכוח שיתנו כמה שצריך חלק מצליחים וחלק לא

זה הבאתי דוגמא של איזה אחד מהעבודה של אמא שלי ככה הוא קיבל על החלונות שלו בבית שנפגעו מרססים ועדף..שהוא בא לקבלן בשביל לסדר את החלונות הם פשוט צחקו עליו ואמרו לו שבסכום הזה אי אפשר לעשות כלום

איזה בית נפגע מה אתה מזיין בשכל אתה גר 100 מטר ממני, והקסאם היחיד שהכי קרוב אלינו זה 150 קילומטר מפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...