אדם סנדלר יתרום 400 מכשירי פליסטישן לילדי הצפון - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אדם סנדלר יתרום 400 מכשירי פליסטישן לילדי הצפון

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מקווה שהוא עושה את זה מטוב לב!!

ולא בגלל מניעים או מטרה מסוימת

אדם סנדלר עשה כאלה דברים בעבר ולא ניסה ליחצן את זה

אני אישית מאמין לו שהוא עושה את זה או ביגלל ערכים או ביגלל הלב

אם הוא היה רוצה להרויח משהו אז הוא יכול ליתרום באיזה מסיבת תרומה מיוחצנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא תורם בכלל.

אז אני לא מבין למה אתה מבקר אותם כשאתה לא תורם אפילו 5 שקל :nono:

ואני לא חושב שהם תורמים בשביל לקבל הקלות במיסים. אני מניח שהם פשוט הגיעו למסקנה שאין להם ממש מה לעשות עם 10 מיליארד שקל (לקנות מסוק פרטי? יאכטה? טירה? יש להם כבר את כל אלה), אז הם יכולים לתרום חלק מהם כדי להרגיש טוב עם עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעשה מבורך, אני מקווה שעוד כמה אנשים יקחו דוגמאות ממנו..(העשירים הכבדים ביותר של המדינה, שלא תורמים שקל ורק מקבלים כסף)

חתיכת חוצפן !!! למה אתה חושב שמגיע לך? זה הכסף שלהם !!!! :pissed:

(אני סתם צוחק, פשוט הרבה זמן לא ראיתי את עמרי כאן... מישהו יודע לאן הוא נעלם? מילואים? צריך לחזור מתישהו? אני מדבר על Milford, לא OMRIJ)

בהקשר של הת'רד:

1) יפה מצידו. נחמד שיש כאלה שמבינים שגם בישראל יש מי שנפגע מהמלחמה ולא רק ה"לבנונים המסכנים".

2) אני דווקא אוהב את הסיגנון שלו (תגובה למישהו שאמר שהוא לא שחקן משהו או משהו כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלייסטיישן? OMG. כאילו הילדים פה לא מספיק רדודים ותקועים על משחקי מחשב כל היום. 400? יופי, עכשיו יהיו ה"ילדים שיש להם" ו"הילדים שאין להם". יופי של דרך להדגיש את הפער בין המעמדות... אם היה לו שכל, היה תורם ערכות חזרה לבי"ס. בכסף שהוא רכש פלייסטיישנים אפשר היה לקנות 2000 ערכות חזרה לבי"ס, לפחות. העיקר הכוונה אומרים, אבל הוא בנאדם מבוגר, ציפיתי שיבין את הסוגיה. לא אכפת לי מה המניע שלו, אם זה הקפצת הקריירה או האגו, אבל פלייסטיישן?! טוב שהוא לא שלח מכשירי לפליטים בדרפור. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bla7

חח מה זאת היציאה הזאת.. :silly:

עמרי אם אני לא טועה קיבל צו 8, הוא חזר לפני כמה ימים..

דריה, איך אומרים.. העיקר הוא תרם משהו, זה שהוא יכל לעשות משהו אחר עם הכסף זה משהו אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין. מה הם צריכים עכשיו פלייסטיישן? :s07:

הם צריכים לחזור עכשיו לשגרה, לחיים יומיומיים, ללימודים. תרומה, לפי התפיסה שלי, זה לתת משהו בחינם ללא צורך בתמורה למי שאין לו, והכוונה היא לתרום אוכל, בגדים ומוצרי צריכה בסיסיים שהקיום בלעדיהם משמעו איבוד חיים או צלם אנוש. כשאתה תורם פלייסטיישן זה... פשוט להיות בור. אם אדם סנדלר היה יורד מהענן מס' 9 שלו והיה מסתכל על מה שקורה פה (או מחוץ לבועה ההולוודוית שלו בכלל), הוא היה מבין שילדים במלחמה צריכים , בגדים, תרופות, מחסה, סיוע פסיכולוגי וכו', שנמצאים תחת ההגדרה "עזרה הומניטרית". זה לא עזרה הומניטרית. זה זריקת עצם שמראה את ניתוקו המוחלט של אותו "תורם" מהמציאות. אז יופי, אני עכשיו אתרום אספקה שנתית של מחקים לפליטים בסודן. מה עשיתי בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין. מה הם צריכים עכשיו פלייסטיישן? :s07:

הם צריכים לחזור עכשיו לשגרה, לחיים יומיומיים, ללימודים. תרומה, לפי התפיסה שלי, זה לתת משהו בחינם ללא צורך בתמורה למי שאין לו, והכוונה היא לתרום אוכל, בגדים ומוצרי צריכה בסיסיים שהקיום בלעדיהם משמעו איבוד חיים או צלם אנוש. כשאתה תורם פלייסטיישן זה... פשוט להיות בור. אם אדם סנדלר היה יורד מהענן מס' 9 שלו והיה מסתכל על מה שקורה פה (או מחוץ לבועה ההולוודוית שלו בכלל), הוא היה מבין שילדים במלחמה צריכים , בגדים, תרופות, מחסה, סיוע פסיכולוגי וכו', שנמצאים תחת ההגדרה "עזרה הומניטרית". זה לא עזרה הומניטרית. זה זריקת עצם שמראה את ניתוקו המוחלט של אותו "תורם" מהמציאות. אז יופי, אני עכשיו אתרום אספקה שנתית של מחקים לפליטים בסודן. מה עשיתי בזה?

לא צריך ליהיות חמדנים, אפשר להגיד תודה ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלייסטיישן? OMG. כאילו הילדים פה לא מספיק רדודים ותקועים על משחקי מחשב כל היום. 400? יופי, עכשיו יהיו ה"ילדים שיש להם" ו"הילדים שאין להם". יופי של דרך להדגיש את הפער בין המעמדות... אם היה לו שכל, היה תורם ערכות חזרה לבי"ס. בכסף שהוא רכש פלייסטיישנים אפשר היה לקנות 2000 ערכות חזרה לבי"ס, לפחות. העיקר הכוונה אומרים, אבל הוא בנאדם מבוגר, ציפיתי שיבין את הסוגיה. לא אכפת לי מה המניע שלו, אם זה הקפצת הקריירה או האגו, אבל פלייסטיישן?! טוב שהוא לא שלח מכשירי לפליטים בדרפור. :kopfpatsch:

את יודעת שבארה"ב פלייסטשיין לא נחשב למוצר מותרת, זה טריוויאלי כמו פלאפון פה. לאנשים עניים שם יש אקס-בוקס, גיימבוי ופלייסטשיינים, הוא לא חושב שהוא קונה משהו מיוחד שאין כמעט לכולם גם ככה.

ובקשר להודעה האחרונה שלך - בכל זאת - הם צריכים פלייסטשיין בשביל להנות. ערכת ציוד לביה"ס זה בשביל ההורים שלהם שלא עבדו ועכשיו קשה להם לקנות להם ציוד לביה"ס אולי כי הם קצרים בכסף, אבל זה לא יגרום לילדים אושר כמו פלייסטשיין בכל זאת. הם מקבלים ציוד לביה"ס כמובן מאליו, לא כמתנה מדהימה וכייפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך ליהיות חמדנים, אפשר להגיד תודה ושבת שלום.

מה קשור חמדנות? תחפש את ההגדרה במילון, למען השדים... :bash:

את יודעת שבארה"ב פלייסטשיין לא נחשב למוצר מותרת, זה טריוויאלי כמו פלאפון פה. לאנשים עניים שם יש אקס-בוקס, גיימבוי ופלייסטשיינים, הוא לא חושב שהוא קונה משהו מיוחד שאין כמעט לכולם גם ככה.

ובקשר להודעה האחרונה שלך - בכל זאת - הם צריכים פלייסטשיין בשביל להנות. ערכת ציוד לביה"ס זה בשביל ההורים שלהם שלא עבדו ועכשיו קשה להם לקנות להם ציוד לביה"ס אולי כי הם קצרים בכסף, אבל זה לא יגרום לילדים אושר כמו פלייסטשיין בכל זאת. הם מקבלים ציוד לביה"ס כמובן מאליו, לא כמתנה מדהימה וכייפית.

פלייסטיישן? טריויאלי? זה באמת עצוב. בגלל זה כנראה כמעט כל האמריקאים כל כך טיפשים ושטחיים. כי אצלם זה מוצר צריכה בסיסי! בשביל להינות לא צרייך . מה עשו ילדים לפני שהיה פלייסטיישן? נכון, הם היו יוצאים מהבית ומתקשרים עם ילדים אחרים ומשחקים איתם בכדור, בבובות או אנא אערף. תשאל את ההורים שלך, איך לעזזל הם יכלו לחיות מבלי לאבד צלם אנוש בלי OH MY GOD I CAN'T BELIVE THEY HAVE! זה פינוק, זה מותרות. פלאפון, עוד אפשר להבין, זה מוצר תקשורת. אבל פלייסטיישן? נו יופי, עכשיו 400 ילדים בצפון, ישבו כל היום בסלון דבוקים למסך, ישימו זין על העובדה שיש עוד עולם ומלואו בחוץ ואז יהיו לנו עוד אדם סנדלרים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...