לכל המזלזלים בכוחה של סוריה - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל המזלזלים בכוחה של סוריה

WhiteLen

Recommended Posts

זהו, שלא

חיל השיריון והחי"ר שלהם זאת בדיחה מהלכת\מדדה\מקרטעת בשביל צה"ל ::)

תיאורטית אני נותן להם עמידה של 3 ימים אל מול כמה יחידות סדיר, מקסימום 25 הרוגים מהצד שלנו.

הדבר היחיד שיש להם זה הטילים, אמנם בכל זאת מדובר בטילים ערבים אבל הם הרבה יותר חזקים מקטיושה\זילזל שמלזל או מה שלא היה לנבלות שהתעסקו איתנו במפעם האחרונה. הם יכוונו אותם מן הסתם למרכזי אוכלוסיה הומים ויהיה בארץ שישו ושמחו...אנחנו לעומת זאת לא יכולים, גם אם אנחנו מאוד מאוד רוצים. :-X

מה זה השטיות האלה???

נראה לך שאם הם ישלחו טילים על תל אביב אנחנו לא נפגע להם באזרחים???

אני מוכן להתערב שבמקרה ל טיל גדול על תל אביב הם יקבלו טיל גרעיני על דמשק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה השטיות האלה???

נראה לך שאם הם ישלחו טילים על תל אביב אנחנו לא נפגע להם באזרחים???

אני מוכן להתערב שבמקרה ל טיל גדול על תל אביב הם יקבלו טיל גרעיני על דמשק....

לא כשיש לאיראן אטום.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעמוד במקום עם הפסקת האש ולהישאר במלחמה הקרה הזאת בינינו לבין שכנותינו בצפון או לחילופין להשקיע מאמצים אחרונים בשביל ליצור את המזרח התיכון החדש הזה שדיברו עליו בשלהי שנות ה-90'.

הוויתורים יהיו כואבים אך המחשבה של סוף סוף לחיות בשלום עם אויבנו התמידיים יכולה להפוך למציאות.

שום הסכם לא ייגרום להם להפסיק לשנוא אותנו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום הסכם לא ייגרום להם להפסיק לשנוא אותנו.

אף אחד לא מבקש ממך ומהם לחיות באחווה ובאהבה.

אתה לא רואה אותנו ואת תושבי מצרים מבלים יחד בשעת בין הערביים, נכון?

כל מה שאנחנו זה צריכים זה ביטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכורים של איראן עוד בבניה, אין להם אפילו רבע מהיכולת שדרושה לייצור פצצה. הבעיה היא שהקרקס התקשורתי שעשו סביב זה משום מה שיכנע את כולם שלאיראן יש גרעיני.

ואגב גרעיני, אתם באמת חושבים שההחלטה להשתמש בדבר הזה מתקבלת כל כך בקלות?

היו משברים גרועים פי 10 מהמשברים במזרח התיכון, ועדיין אף אחד לא העז לחשוב אפילו על שיגור של גרעיני. אז תפסיקו לחרבש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכורים של איראן עוד בבניה, אין להם אפילו רבע מהיכולת שדרושה לייצור פצצה. הבעיה היא שהקרקס התקשורתי שעשו סביב זה משום מה שיכנע את כולם שלאיראן יש גרעיני.

ואגב גרעיני, אתם באמת חושבים שההחלטה להשתמש בדבר הזה מתקבלת כל כך בקלות?

היו משברים גרועים פי 10 מהמשברים במזרח התיכון, ועדיין אף אחד לא העז לחשוב אפילו על שיגור של גרעיני. אז תפסיקו לחרבש.

נכון אתה צודק צריך לחכות עד שלאירן תהיה פצצת אטום והמשבר יחריף פי 10 לפחות לפני שנתחיל לחשוב על האיום הקיומי שלנו :kopfpatsch::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אתה צודק צריך לחכות עד שלאירן תהיה פצצת אטום והמשבר יחריף פי 10 לפחות לפני שנתחיל לחשוב על האיום הקיומי שלנו :kopfpatsch::screwy:

אני לא אומר את זה. אני רק אומר תפסיקו לתקוע את השורה "ואיראן יכולים לשגר עלינו פצצת אטום" כל 3 פוסטים. זה עדיין רחוק מהם שנתיים, אם לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאותם נהלו אנשים שקולים, ולא אנשים שחושבים שאם יגרענו אותם חזרה הם יהיו "שהידים עם 72 בתולות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאותם נהלו אנשים שקולים, ולא אנשים שחושבים שאם יגרענו אותם חזרה הם יהיו "שהידים עם 72 בתולות"

כן אבל גם אנשים ש היו יכולים להשתמש בנשק הזה במקרה הצורך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...