לכל המזלזלים בכוחה של סוריה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל המזלזלים בכוחה של סוריה

WhiteLen

Recommended Posts

איך הגעת למסקנה שזה נשמע כמו איום????!!!

נראה לי השעה התחילה להשפיע עליך בחור

אני חושב שאתה נכנס יותר מדי לעומקם של דברים.

זה נשמע כמו איום בגלל שהוא שם את זה: :pissed:

אם הוא היה שם את זה: :yelclap:, זה לא היה נשמע כמו איום ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שואליד ג'ונבלט שם את זה הכי נכון:

אריה בלבנון וארנב בגולן

DAM103_a.jpg

הוא לא הבעיה שלנו. הוא בכלל מעיז לדבר בגלל שהתאונה הגינטית הבאה הבטיחה לו שת"פ:

TEH01D_a.jpg

הבעיה היא שהתאונה בהחלט תהיה מסוכנת מאוד כשיהיה לה אטום ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחזיר את הגולן זה לא ריאלי מבחינת , ברגע שישראל לא מחזיקה בגולן (שלא לדבר על בקעת הירדן), היא הופכת לעורף חשוף לחלוטין (גם בהסכמים שברק הציע הופיעו תחנות התרעה בבקעה).

הטכנולוגיה השתנתה מאז מלחמת ששת הימים. כבר לא צריך תותחים על הרמה כדי להפגיז את ישובי הכינרת. טילים ממקומות אחרים בסוריה יכולים להגיע לכל נקודה בארץ. לגבי ההתרעה שתספק תחנה על החרמון, אני חושב שבעת מתיחות ניתן להחזיק באויר מטוסי ביון שיעשו את אותה עבודה. אם החזרת הגולן לסוריה תביא לשלום בן 25 שנה לפחות כמו עם מצרים, וזה "אם" גדול כמובן, אז אולי שווה להחזיר את הגולן. אני לא רואה איך זה קורה בטווח הקרוב, אבל מי יודע איפה נהיה עוד 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כוחה של גינטיקה. כשאבא חכם ומכוער מתחתן עם אמא יפה וטיפשה יכול לצאת בן מכוער וטיפש

DAM02D_m.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smile1:

סוריה במצב של היום היא מדינה עם יחסית חזק למדינות הסובבות אותנו

והיא מתוחזקת (אם זו ההגדרה הנכונה..) עי אירן שיש לה צבא יותר חזק ומתקדם ומשתמש בפיתוחים רוסים ומלא בכסף והוא מונהג ע"י מנהיג הפכפח שמתרתו בחיים למחוק את מעל פני האדמה או להעביר אותנו לשטח בגרמניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנולוגיה השתנתה מאז מלחמת ששת הימים. כבר לא צריך תותחים על הרמה כדי להפגיז את ישובי הכינרת. טילים ממקומות אחרים בסוריה יכולים להגיע לכל נקודה בארץ. לגבי ההתרעה שתספק תחנה על החרמון, אני חושב שבעת מתיחות ניתן להחזיק באויר מטוסי ביון שיעשו את אותה עבודה. אם החזרת הגולן לסוריה תביא לשלום בן 25 שנה לפחות כמו עם מצרים, וזה "אם" גדול כמובן, אז אולי שווה להחזיר את הגולן. אני לא רואה איך זה קורה בטווח הקרוב, אבל מי יודע איפה נהיה עוד 5 שנים.

החזרת הגולן זו עסקה טובה כל עוד אתה בטוח מה תקבל, ואתה לא יכול להיות בטוח.

אין שום תחליף לעומק אסטרטגי, לא משנה איזו יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החזרת הגולן זו עסקה טובה כל עוד אתה בטוח מה תקבל, ורתה לא יכול להיות בטוח.

אין שום תחליף לעומק אסטרטגי, לא משנה איזו יש לך.

מה זאת אומרת לא יכול להיות בטוח?

זו לא שכונה - זה הסכם שלום.

בדיוק כמו הסכם עסקי או משפטי - אתה מפר אותו, אתה בצרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוסיינים שולטים בירדן ללא הפרעה? :-\

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%A4%D7%98%D7%9E%D7%91%D7%A8_%D7%94%D7%A9%D7%97%D7%95%D7%A8_%28%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A2%29

יש להם מאות אלפי פליטים, למעשה, עוד מעט רוב של פליטים, שמסתובבים להם בין הרגליים.

עריכה:

בגלל שהשושלת ההאשמית, בראשות חוסיין מלך ירדן מייצגת רק כ 20% מאוכלוסיית ירדן, בעוד היתר הינם פלסטינים, הפכו הארגונים הפלסטינים המזויינים לאיום של ממש על יציבות המשטר

וחזרה לנושא: לא הייתי סומך על סוריה. הדרך לעשות הסכמי שלום היא לא בהחזרת שטחים אלא בהבאת הצד השני לכניעה במלחמה. הסכמי השלום האלה הם מהסוג שמחזיקים שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איזה יפה זה ספטמבר השחור ככה צריך לעשות אני מעריץ את חוסיין!

תראו מזה איך הוא פיקק תאמא של הפלסטינאים שעשו לו טרור וגם ככה אנחנו צריכים לעשות כי אם אתם לא שמים לב הערבים נהיהים פה אט אט רוב

והחברים שלהם ממצרים וסוריה עוד מעט ינסו לעזור להם להפיל לנו כאן תמדינה

בכול מקרה חזרה לנושא, סוריה היא איום, היא כמו לבנון בובה על חוטים של אירן, אם אירן תרצה לתקוף את היא תעשה זאת בהתחלה דרך ארגוני טרור, לאחר שזה לא יעבוד היא תפעיל תבובה הגדולה שהיא סוריה למרות שהדבר כרוך בהתאבדות של סוריה ואז היא תצא עלינו פנים על פנים אירן מול ישראל

כרגע כמו שזה נראה תארגוני טרור כבר ניצחנו והסבנו להם נזק רב

עכשיו הגיע תורם של הסורים אני בנתיים מחכה לאות ירוק של אחמניגהד.

נפקק להם תתחת ואז תאירנים ולפחות נזכה בשקט מכול המטומטים מסביבינו וכך אולי נצליח להשיג שקט מקומי באזור שבשנים האחרונות הפך לחבית נפץ שמחכים לניצוץ שידיליק את כול האזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...