לכל המזלזלים בכוחה של סוריה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל המזלזלים בכוחה של סוריה

WhiteLen

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עד לפני פחות מחודשיים שירתתי בלהק מודיעין.

גם הייתי במילואים מתחילת הלחימה...

ההכרות שלי היא מעמיקה.

אני מייחל שהסורים יתחילו במהלך התקפי... רק כדי שנוכל לשים דובדבן לסיום המלחמה הזאת.

ולטובת ההרתעה הישראלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף שכל ילד בן 13 שאין לו מושג בפוליטיקה בינלאומית ובלוחמה הופך להיות למינימום פרופסור ליחסים בינלאומיים, עם התמחות במזרח התיכון וארצות ערב.

תפסיקו לזרוק את כל ההצעות האלה של "צריך לתקוף את סוריה, ועכשיו", כי במצב כזה, לא משנה איזה גיבוי נקבל מארה"ב, או מכל מדינה מערבית אחרת בעולם, תימחק מאוד מהר. לסורים ולאיראנים יש נשק ארוך טווח שלא צריך לשגר אותו מקו הגבול (או מהגולן) כדי להגיע למוקדי האוכלוסיה הגדולים בארץ (ת"א, לדוגמא). ויש מספיק מדינות ערביות שיתנו לפעולה זו גיבוי.

אני מבין שטחנו לכם את השכל בזה ש"ישראל ניצחה בכל המלחמות", אבל זה לא נכון. מאז מלחמת יום כיפור (שאותה לא ניצחנו, אנחנו פשוט שרדנו), לישראל לא הייתה אף הצלחה מסחררת באחת המלחמות. אבל מה שיותר מרגיז עם הרצון שלכם למלחמה הוא שאתם כ"כ בקלות רוצים שכל הערבים ימותו. ממש מתאים לאנשים שהתווכחו בינם לבין עצמם עם צה"ל הוא הומני מידי (אוי באמת, צבא הומני? אולי רק צבא שוויצריה). וגם הדיעות המיליטנטיות והקיצוניות שלכם באמת לא עוזרות לכל העיניין. כי לא שורדת בשום מצב מול כוח משולב של מדינות ערב. ואולמרט עשה החלטה נכונה בכך שהוא לא מנסה לחמם את סוריה, כי הוא מבין את הסכנה. וכרגע, לדעתי זו ההחלטה הכי נכונה שלו בכל בקריירה שלו כראש ממשלה.

לסיום, תפסיקו לומר כל הזמן שהמלחמה היא "בלתי נמנעת", כי היא כן!, כי בעזרת לחץ מהאו"מ, הטלת סנקציות, והתקווה שהכוח הבינלאומי באמת יעשה משהו, אז בעתיד לא יקרה פה מצב של מלחמה עם סוריה. אז תפסיקו להרעיל את עצמכם בעד המלחמה. מלחמה זה לא דבר טוב. פשוט מגעיל אותי הזילות שלכם בחיי אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיום, תפסיקו לומר כל הזמן שהמלחמה היא "בלתי נמנעת", כי היא כן!, כי בעזרת לחץ מהאו"מ, הטלת סנקציות, וה[glow=red,2,300]תקווה[/glow] שהכוח הבינלאומי באמת יעשה משהו, אז בעתיד לא יקרה פה מצב של מלחמה עם סוריה. אז תפסיקו להרעיל את עצמכם בעד המלחמה. מלחמה זה לא דבר טוב. פשוט מגעיל אותי הזילות שלכם בחיי אדם.

סנקציות ולחץ כבר יש

ותקווה זה תמיד טוב

השאלה היא, האם תוכל להגן על המדינה שלך באמצעות תקווה מטופשת וסננקציות מהאו"ם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון, אתה חושב שרק סוריה מסוגלת לשלוח טילים כימיים.....

בכלל אני לא מבין מה אתם חושבים?? שככה זורקים טילים כימיים כאילו זה משחק מחשב או משהו....

סדאם בשיא המפלה לא ירה טיל כימי.....לאסד תאמינו או לא יש גם אחריות על המדינה שלו....

אתה אומר אלפי טילים......ומה יש לישראל, קפצונים??

במקרה כזה דמשק תימחק ב10 דקות, חיל האוויר,טילי הקרקע(יריחו) של שנחשבים אולי להכי טובים בעולם, צוללות גרעניות ומה לא בעצם....

תקיפה נרחבת על ישובי תביא להשמדת סוריה חד משמעית ועל הדרך גם אירן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף שכל ילד בן 13 שאין לו מושג בפוליטיקה בינלאומית ובלוחמה הופך להיות למינימום פרופסור ליחסים בינלאומיים, עם התמחות במזרח התיכון וארצות ערב.

תפסיקו לזרוק את כל ההצעות האלה של "צריך לתקוף את סוריה, ועכשיו", כי במצב כזה, לא משנה איזה גיבוי נקבל מארה"ב, או מכל מדינה מערבית אחרת בעולם, תימחק מאוד מהר. לסורים ולאיראנים יש נשק ארוך טווח שלא צריך לשגר אותו מקו הגבול (או מהגולן) כדי להגיע למוקדי האוכלוסיה הגדולים בארץ (ת"א, לדוגמא). ויש מספיק מדינות ערביות שיתנו לפעולה זו גיבוי.

אני מבין שטחנו לכם את השכל בזה ש"ישראל ניצחה בכל המלחמות", אבל זה לא נכון. מאז מלחמת יום כיפור (שאותה לא ניצחנו, אנחנו פשוט שרדנו), לישראל לא הייתה אף הצלחה מסחררת באחת המלחמות. אבל מה שיותר מרגיז עם הרצון שלכם למלחמה הוא שאתם כ"כ בקלות רוצים שכל הערבים ימותו. ממש מתאים לאנשים שהתווכחו בינם לבין עצמם עם צה"ל הוא הומני מידי (אוי באמת, צבא הומני? אולי רק צבא שוויצריה). וגם הדיעות המיליטנטיות והקיצוניות שלכם באמת לא עוזרות לכל העיניין. כי לא שורדת בשום מצב מול כוח משולב של מדינות ערב. ואולמרט עשה החלטה נכונה בכך שהוא לא מנסה לחמם את סוריה, כי הוא מבין את הסכנה. וכרגע, לדעתי זו ההחלטה הכי נכונה שלו בכל בקריירה שלו כראש ממשלה.

לסיום, תפסיקו לומר כל הזמן שהמלחמה היא "בלתי נמנעת", כי היא כן!, כי בעזרת לחץ מהאו"מ, הטלת סנקציות, והתקווה שהכוח הבינלאומי באמת יעשה משהו, אז בעתיד לא יקרה פה מצב של מלחמה עם סוריה. אז תפסיקו להרעיל את עצמכם בעד המלחמה. מלחמה זה לא דבר טוב. פשוט מגעיל אותי הזילות שלכם בחיי אדם.

דמגוגיה זולה שרק ילד בן 13 שאין לו מושג בפוליטיקה בינלאומית ובלוחמה יכול להאמין בה אני אגיד לך יותר מזה אפילו אם תושמד עדין יהיו מלחמות במזרח התיכון כל עוד יהיה פה איסלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם שלושה משגרים פעילים וכמה טילים מה אתה מזבל תשכל.

הטנקים שלהם מיושנים, חיל האוויר שלהם לא קיים, הם רוצים לוחמה אסימטרית, הם רוצים שנכנס לשטח שלהם, והם רוצים לוחמה בטווחים קרובים שתוריד כמה שיותר מיתרון של המרכיב האיכותי של הכלים שלנו. את סוריה אנחנו יכולים לגמור תוך 4 ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם שלושה משגרים פעילים וכמה טילים מה אתה מזבל תשכל.

הטנקים שלהם מיושנים, חיל האוויר שלהם לא קיים, הם רוצים לוחמה אסימטרית, הם רוצים שנכנס לשטח שלהם, והם רוצים לוחמה בטווחים קרובים שתוריד כמה שיותר מיתרון של המרכיב האיכותי של הכלים שלנו. את סוריה אנחנו יכולים לגמור תוך 4 ימים.

אתה בד"כ רציני....3 זה נראה לי לא רציני......ובכלל על איזה משגרים מדובר??

ואתה צודק היתרום היחידי של סוריה(לא יתרון אלא אפשרות) הוא קרבות שירון פנים מול פנים(3-4 ק"מ קרבות קלאסיים) בכל השאר אין להם סיכוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בד"כ רציני....3 זה נראה לי לא רציני......ובכלל על איזה משגרים מדובר??

ואתה צודק היתרום היחידי של סוריה(לא יתרון אלא אפשרות) הוא קרבות שירון פנים מול פנים(3-4 ק"מ קרבות קלאסיים) בכל השאר אין להם סיכוי...

שלושה משגרים של סקאדים - B,C,D. כמות הטילים שלהם גם זניחה, במיוחד של סאקד D.

הדבר היחידית שהתעשיות הצבאיות שלהם ייצרו בשנים האחרונות זה דגמי קרטון של הכלים שלהם כדי לבלבל אותנו... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה את לבנון לא הצלחנו לגמור בחודש ואת סוריה נחסל ב4 ימים?

פחות...אני לא רואה חיילים סוריים יורים נ"ט מבתים של אנשים....

זה יהיה צבא מול צבא קלאסי....שיריון מול שיריון, חיל אוויר מול חיל אוויר....ובקלאסיקה תמיד הייתה הכי טובה...

אתה משווה f16i לאיזה מיג סורי שבקושי עף?? או מרכבה 4 לטנק סורי פשוט???

יש להם סקאדים שקשה לי להאמין שהם ישוגרו על כי באותה מידה גם סוריה תיהיה מופגזת.....

רובינו צעירים אבל תשאלו אנשים שעברו מלחמות כמו כיפור 6 הימים וכו'....המלחמה בכלל לא הורגשה בערוף...בגלל זה אין לנו סיבה לחשוש מסקדים וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...