12 אלף ש"ח, מחשב לגיימר כבד מאוד. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

12 אלף ש"ח, מחשב לגיימר כבד מאוד.

R.G

Recommended Posts

2.53B

Thermalright AX478

Abit IT7-MAX

2x512mb 512mb PC3200 C2

2x120GB Western Digital 7200 JB

Gigabyte Radeon9700 Pro

Creative Audigy 2

Floppy 1.44

DVD 16/48 BenQ/Aopen

Lian Li 65 with window

Hec 475 PSU

12,100 ש"ח.

אם הוא באמת רוצה לבזבז את שאר הכסף שישקיע או בקירור מים, או במאווררים עם לדים כחולים, נורות וכתודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי המפרט שנתתי לו הוא הכי טוב למשחקים .... כי אין מצב ל מול ה RDRAM 1066 עם כל הכבוד ... ולצערי לא מצאתי שני סטקים של RDRAM שהם 512 מגה לכן הכנסתי לו "רק" 512 סה"כ אבל גם זה הרבה מאוד ועוד בשביל זכרון מהיר כמו RDRAM והוא גם יותר טוב למשחקים כי יותר מהיר , ומה הקטע בלקחת גיגה אחד של שגם ככה לא יהיה שימוש בכל ה 512 מגה של RDRAM שהמלצתי עוד הרבה זמן ...

בקיצור אני אומר שהמפרט שלי בסדר גמור ויהיה לו עוד כסף להוסיף בעתיד רכיבים .... בתקציב גבוה לא הולכים על ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כולם פשוט לא מבינים והולכים עם השם, ההרקולס אוברקלוקר די גרוע שלא עושה יותר מ-350/350.

צודק השם לא מצדיק את המחיר! הבדל של כמעט 400 ש"ח!! ולמה בגלל השם של החברה!! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו שיש ילדים שבקושי יש להם מה לאכול ואתם מדברים לי על כונן SCSI ו1GB :nono:

מה אתה דפוק ? מה הקשר ? נו אז מה אתה רוצה שהם ילכו לתת את כל הכסף שיש להם לאנשים שצריכים ? נראה לך באמת ?!

חוץ מזה , תראה איזה מפרט יש לך ... ! מה רע בו בדיוק ? ואתה יודע כמה אוכל היית יכול לקנות לילדים האלה עם הכסף שעלה לך המחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

400 שח הבדל זה על הקירור פלוס 2.2NS ולא "סתם" 400 שח עשה טובה .... ועוד הוא לא טוב ל O/C ? למה זה ? בגלל שיש לו יותר טובים לO/C משל גיגה בייט ? :bash:

ההרקולס מגיע עם זיכרונות של 2.8NS.

ואין לו שום מיוחד...לא שוהו את התוספת של ה400 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה מחבר הת'רד? מה אנחנו מדברים פה ליופי ? ???

שיבוא ויגיד בדיוק מה הוא רוצה למשל אני יכול לעשות מפרט ב 12000 שח כולל 1.5 גיגה של DDR 333 .... כולל AMD 2200 ולוח טוב מאוד כולל טוב למעבד.... וכולל REDEON 9700 כמובן ... :) אז עם תרצה לשמוע .... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה מחבר הת'רד? מה אנחנו מדברים פה ליופי ? ???

שיבוא ויגיד בדיוק מה הוא רוצה למשל אני יכול לעשות מפרט ב 12000 שח כולל 1.5 גיגה של DDR 333 .... כולל AMD 2200 ולוח טוב מאוד כולל טוב למעבד.... וכולל REDEON 9700 כמובן ... :) אז עם תרצה לשמוע .... ;)

אני פה...... :D

אני צריך מפרט ב15K והדגש הוא על המעבד והכרטיס מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...