12 אלף ש"ח, מחשב לגיימר כבד מאוד. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

12 אלף ש"ח, מחשב לגיימר כבד מאוד.

R.G

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סקזי ואוברקלוק לא הולך טוב ביחד.

לדעתי שיוותר על האוברקלוק ויקח את ה-2.53 עם RDRAM עם הקירור הכי שקט שהוא יכול לסדר ויגמור עניין.

1 ג"ב זיכרון דווקא יכול להיות יעיל לדברים מסויימים, אם כי לא נראה לי של-Folding זה עוזר ממש.

ובאמת למה הכרטיס של הרקולס שג'יגהבייט מציג ביצועים זהים (ואף יותר טוב לאוברקלוק), הרי זה לא כאילו שרואים הכרטיס על החלון...

סקזי וO\C כן יילך טוב במקרה הזה כיוון שיש נעילה לPCI.

לא כדיא לו לקחת RDR כי עוד חודש הGB יהיו בחוץ..אני מאמין שהוא יוכל להרושת לעצמו לשדרג ללוח מבוסס GB- ככה שעדיף , RDR חלף כמעט סופית המעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקזי מיועד לשרתים והוא לא יציג שום (ואני מתכוון שום!) שיפור בביצועים בשבילו, רק חור גדול יותר בארנק (מניסיון...).

עם כל הכבוד לנעילה של הלוחות, זה דורש מערכת יציבה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bio אבל זה שטויות סקאזי 15K מציג ביצועים העולים בהרבה על ה IDE אבל כמו שאמרת הוא לא טוב לאובר אם הוא לא היה עושה אובר

זה היה באמת שווה

אבל כל ה1GB מיותר לגמרה הוא לא שרת בשביל מה הוא צריך את זה?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, אם הוא מריץ מערכת לא יציבה זאת כבר בעיה אחרת..ובדיוק לשם כך ישנן PRIME\TOAST\FOLDING..

לגיב ההרקולס- די עם הבולשיטים, כמו כן- אולי אתם אל ידועים לקרוא..אבל ישנם רק 99 כאלה והם נמכרים דרך האתר, הכרטיס שנמכר בארץ לא טוב במיל יותר מהג'יגה בייט וסתם עולה יותר..אם הג'יגה בייט היה עולה יותר אני בטוח שהייתם ממליצים עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגיב ההרקולס- די עם הבולשיטים, כמו כן- אולי אתם אל ידועים לקרוא..אבל ישנם רק 99 כאלה והם נמכרים דרך האתר, הכרטיס שנמכר בארץ לא טוב במיל יותר מהג'יגה בייט וסתם עולה יותר..אם הג'יגה בייט היה עולה יותר אני בטוח שהייתם ממליצים עליו.

חחחחחחחחחחחחחח כמה נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לו ככה . שיקח 6000 שקל וישקיע עכשיו במחשב טוב

וכן זה יעבוד לו גם בעוד שנה

ושיקח את ה 6000 שקל השניים בעוד שנה שנתיים ויקנה עוד פעם ...

ואת ה 12000 שהוא חסך על מחשב בשנה הבאה .. שיעשה משהו יותר טוב איתו!

עדיף שיקח את ה-6000 שקל שהוא יחסוך עכשיו, ויתרום אותם לאגודה למלחמה בסרטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התקציב עלה ל15K (הוא מפוצץ בכסף! נראה לי שהוא קונה מחשב בסכום כזה כי כבר נגמרו הדברים לעשות עם הכסף!)

הנה הדברים שהוא החליט שהוא בטוח קונה:

INTEL P4 2.53GHZ 533MHZ 478PIN 512Cache

Hercules 3D Prophet 9700 PRO

TEAC FLOPPY DRIVE 1.44

WD 120GB 7200RPM 8MB

כל השאר, הוא אמר "נראה ::)"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח.. עם כל כך הרבה כסף שיקנה כבר איזה 3 מחשבים כל אחד ב-3000 שקל, ועוד אחד בן זונה במה שנשאר. -- זה הרבה יותר טוב ל-FOLDING..

לאבא שלו יש חברה, 87 מחשבים מהפעם האחרונה ששמעתי ממנו, כל זמן הIDLE על זה...

ככה שעוד 3 לא ישנו הרבה, והוא רוצה מחשב חזק מאוווווד למחשקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וההרקולס פשוט פחות טוב מהג'יגהבייט.

אם מתחשבים בכך שהביצועים והאיכות זהים, הג'יגהבייט אוברקלוקר יותר טוב, יותר זול, הוא פשוט יותר שווה.

ההרקולס רק יפה, זה הכל, זה עוזר במשהו? לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...