דיווח שטח - העברית בMacOS X 10.2 Jaguar - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיווח שטח - העברית בMacOS X 10.2 Jaguar

maCr0T

Recommended Posts

what can i say? the hebrew of OSX 10.2 jaguar is awaful, just sucks. it took me about two minutes to write that sentence. the hebrew is minimal. i can't write a full hebrew document with a little bit of english like a normal human. i need to write, and then rewrite... and again... and again.... almost catastrophic. the daily use hebrew is some how okay, word here, line there, we can live trough it...

writing hebrew as a directory's name works quite good altrough not perfect as well. i can't wait for the god damn 10.2.5, which will include full hebrew, or 10.2.3-4 which will include some what better hebrew. basicly, the os is very nice, and fast, works smoothly, anything that doesn't includes hebrew is owsome. iCal is nice... but it's eeeh. not amazing. when using english only, MacOS X 10.2 Jaguar is an owsome os, fun to work with, everything is running, iTunes is sweet, iPhoto bit let me down again, iMovie is great, my phazer (or what's his name...) is nice.

again, in the flush, like i call it, it's an owsome OS, defently worth 129 bucks.

also, i've talked to yeda today, and seems like they've bit cutted down the prices, the eMac is 112 bucks more expensive then in the US, but here is the crusher, that's without the 18 precent VAT...

this is amir markovitz reporting from the jungel, back to you guys.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

what can i say? the hebrew of OSX 10.2 jaguar is awaful, just sucks. it took me about two minutes to write that sentence.

והכותרת היא משפט שהמערכת עוד מסוגלת להתמודד איתו, נסה לכתוב בהמשך המשפט מילה עברית נוספת ואז תראה איך כל סדר המילים משתבש.

writing hebrew as a directory's name works quite good altrough not perfect as well.

מי בכלל צריך את זה? ??? תיקיות וקבצים עם שמות עבריים הם מתכון בטוח לבעיות בהמשך.

דוגמא קלאסית לבעיה כזאת תוכל למצוא בחלונות: מאוד לא מומלץ להריץ את NDD של נורטון ב-Safe Mode. זה מבטיח לך הרס בלתי הפיך של כל השמות העבריים.

בעיה נוספת היא חוסר יכולת לזהות את הקבצים כשניגשים אליהם ממערכות שלא תומכות בעברית.

במילה אחת: מיותר.

i can't wait for the god damn 10.2.5, which will include full hebrew, or 10.2.3-4 which will include some what better hebrew.

פעם אחת ולתמיד תסביר לי מאיפה אתה לוקח את ההערכות האלה? יש לך מקורות אצל אפל?

אני לא ראיתי שום roadmap שמציג את השיפורים בעברית מול גרסאות עתידיות.

again, in the flush, like i call it, it's an owsome OS, defently worth 129 bucks.

רק אל תשכח 7000 ש"ח נוספים שעולה מק חדש שמסוגל להריץ אותה כמו שצריך...

לצורך ההשוואה, ב-2500 ש"ח יריץ את WinXP טוב יותר.

ושאלת השאלות: מעבר לענינים האסתטיים, יש לדעתך יתרון כלשהו ל-OS X עבור משתמש הדסקטופ הממוצע, על פני WinXP?

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע להסביר, נוחות בסיסית.

שמות עברים גרועים ולא שמושים, אוקי.

כן, יש לי מקורות. וזה גם נכתב בכמה פורומים בארץ ע"י נציגי ידע.

רק אל תשכח 7000 ש"ח נוספים שעולה מק חדש שמסוגל להריץ אותה כמו שצריך...

לצורך ההשוואה, ב-2500 ש"ח יריץ את WinXP טוב יותר.

prog, that hurts

זה לא שמק יקר! זה שPC זול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ש זול מאוד היום - יש אחוזי רוווח מזעריים במכירת וחלקי .

אבל מק בהחלט יקר מאוד - פי שניים + יותר יקר ממחשב לרמת ביצועים נתונה סביר שמכירת מנפיקה יותר (ואולי הרבה יותר) מרווח נקי של 100%.

מק יקר מאוד.

and I dont wanna say the 'ע' word.

שמתם לב ל avatar החדש שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך התמיכה בעברית בגלישה (איך עובד מוזילה?) ב- 10.2?

כל זמן שאתה רק רוצה לקרוא אתרים בעברית הכל עובד מצויין, אבל ברגע שאתה רוצה גם לכתוב מתחילות הצרות.

לא סתם תראה משתמשי שכותבים באותיות עבריות מספרים ומילים אנגליות. אם לא ידעת, התאריך היום הוא "עשרים ושתיים באוקטובר אלפיים ושתיים" ;)

פרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מק בהחלט יקר מאוד - פי שניים + יותר יקר ממחשב לרמת ביצועים נתונה סביר שמכירת מק מנפיקה יותר (ואולי הרבה יותר) מרווח נקי של 100%.

המחירים של הם שוד לאור יום, אבל הם לא תופעה ייחודית.

בהרבה תחומים אחרים יש מקרים דומים, קח לדוגמא את המצלמות המקצועיות של Hasselblad השבדית (פורמט בינוני). המחירים שלהם כפולים ויותר מאשר מוצרים יפנים דומים שמגיעים עם כפליים פיצ'רים (כמו מצלמות Mamiya ו-Pentax), ובכל זאת יש צלמים מקצועיים רבים שלא יהססו לרגע לקנות רק אותם.

כנ"ל לגבי מצלמות ה-35mm של Leitz הגרמנית (מוכרות יותר כ-Leica).

אגב, iiB, יצא לך להשתמש במק? ואם כן, באיזה דגם ועם איזה מערכת הפעלה? סתם סקרן לדעת... :saint:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מק בהחלט יקר מאוד - פי שניים + יותר יקר ממחשב לרמת ביצועים נתונה סביר שמכירת מק מנפיקה יותר (ואולי הרבה יותר) מרווח נקי של 100%.

אגב, iiB, יצא לך להשתמש במק? ואם כן, באיזה דגם ועם איזה מערכת הפעלה? סתם סקרן לדעת... :saint:

כן... לא ידועה, חומרה לא ידועה, זה היה בבית ספר תיכון. זה היה כדי לעשות מן סרטונים כאלה שבנויים משקופיות משהו כמו power point...

הביקורת שלי לגבי באים מנתונים אוביקטיבים שידועים ברבים... אם כי כנראה לא מספיק.

ומ insight טוב על עולם המחשוב והמחשבים בעולם.

I dont own even 1/10 the hardware I talk about.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם MacOSX 10.2.5 לא ממש טוב בעברית אבל אין בעיות כמו בOSX10.2.1!

WTF?!? על מה אתה מדבר? :AR15:

אין חיה כזאת OS X 10.2.5

עדין לא קיים 10.2.1....

10.2.1 דווקא קיים, ואלה שמנויים ל-ADC יכולים כבר להוריד את 10.2.2 (בילד 6F12).

I dont own even 1/10 the hardware I talk about.

שים לב שלא שאלתי אם יש מק בבעלותך, אלא כמה נסיון יש לך איתו.

גם לי למשל אין מק (ולא יהיה בעתיד הנראה לעין), אבל את OS X ואת הדגמים העכשוויים אני מכיר היטב מנסיון אישי ולא מקריאה.

אני יכול להגיד לך שההבדל בשימוש בין OS X ל-WinXP גדול בהרבה מאשר ההבדל בשימוש בין המחשב שלך לבין Dual .

אגב, ההבדלים בין שתי המערכות הם לא חד צדדיים, אבל ללא ניסיון אישי יהיה לך קשה להבין במה הדברים אמורים.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שלא שאלתי אם יש בבעלותך, אלא כמה נסיון יש לך איתו.

גם לי למשל אין (ולא יהיה בעתיד הנראה לעין), אבל את OS X ואת הדגמים העכשוויים אני מכיר היטב מנסיון אישי ולא מקריאה.

אני יכול להגיד לך שההבדל בשימוש בין OS X ל-WinXP גדול בהרבה מאשר ההבדל בשימוש בין המחשב שלך לבין Dual .

אגב, ההבדלים בין שתי המערכות הם לא חד צדדיים, אבל ללא ניסיון אישי יהיה לך קשה להבין במה הדברים אמורים.

Prog.

I never claimed to understand why people buy Macs ;)

I"m sure that the diffrence between mac os x to windows xp is smaller then to win .

they are all graphical (all popular variations) UIs based on windowed multi tasking - I should imagine it is not that imposible swiching between them - inlight of the befents ofered by the more advanced/cheap/compatible platform.

Apple seems to advertise switching between WinXP and OS X is easy. I should think the other way around is as-well...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...