מעבד ולוח אם (AM2 AMD) עם התמורה הכי טובה לכסף - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ולוח אם (AM2 AMD) עם התמורה הכי טובה לכסף

Triple-z

Recommended Posts

כן כי אני רוצה לחסוך 300-400 שקל מיותרים על כרטיס PCIE פשוט.. כמו שאמרתי זה ישמש לאינטרנט, מוזיקה וצפייה בסרטים וסדרות דרך ה- TVOUT

לא משהו שצריך יותר מהכטיס שעל הלוח אם.

כנראה שאני ילך על הלוח M2NPV-VM

מעבד 64 3500+ Socket AM2 Box AMD

וזכרונות של TWINMOS 512MB 667MHZ *2

מה אתם אומרים?

גם אני מתעניין במחשב לצרכים דומים אבל בכל זאת אני רוצה לדעת איזה משחקים יכולה קונפיגורציה כזאת להחזיק?

אשמח אם מישהו יתן לי דוגמא למשחק , לאו דווקא חדש, שיכול לרוץ בצורה סבירה על מחשב כזה. (גם אם זה אומר להריץ את המשחק באיכות גרפית נמוכה)

המחשב שיש לי (מפורט למטה) די מספק כרגע גם מבחינת משחקים, איך הוא לעומת המחשב הנ"ל?

האם לוח אחר (בלי כרטיס מסך מובנה) עם כרטיס pcie חיצוני מינימלי ישפר בצורה משמעותית את הביצועים בתחום המשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השאלה שלי כרגע היא איך הזכרונות G.Skill DDR II PC5400 667MHZ 512MB CL 5-5-5-15 כי אותם יש לנעה מלאי והם עם אחריות לכל החיים (290 לסטיק).

אני לא מתכנן , אז איזה עדיף ג'יסקיל (שלא שמעתי עליהם בכלל ולא מכיר) או הTWINMOS CL5 עם אחריות לשנה?

אולי מישהו בכל זאת מכיר? פשוט העניין דיי דחוף בבוקר אני צריך להזמין, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Abit KN9-S

המחיר שלו קרוב מאוד למחיר של לוח האם של עם כרטיס מסך מובנה.

נראה לי שעדיף לקנות את לוח האם עם כרטיס המסך המובנה, ובעתיד אם זה לא מספיק למשחקים לקנות כרטיס מסך בנפרד. לא? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...