מעבד ולוח אם (AM2 AMD) עם התמורה הכי טובה לכסף - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ולוח אם (AM2 AMD) עם התמורה הכי טובה לכסף

Triple-z

Recommended Posts

שלום,

אני צריך המלצה למעבד ולוח אם עם כמה דרישות:

1. אמינות וביצועים כמובן

2. תמורה טובה ביותר לכסף

3. חשוב מאוד שעל הלוח יהיו יצאות DVI+SVIDEO TV OUT

4. האם יש לוח שתומך בזכרונות DDR 400MHZ וגם ב- DDR2 עם המאפיינים הנל? משום שכרגע יש לי ג'יגה ב- DDR 400

5. תמיכה ב- PIDE וגם SATA2

סאונד בלוח אם לא חשוב וגם כרטיס רשת לא קריטי כי את שניהם יש לי ב- PCI, המחשב לא ישמש למשחקים ולא ישמש ל- OC

השימושים המרכזיים של המחשב יהיו לאינטרנט, מוזיקה ותוכנות רגילות, ולצפיה (רבה) בוידאו עם ה- TVOUT (לכן אני לא חושב שיש לי צורך להשקיע בכרטיס מסך PCIE ולוח טוב עם היציאות המתאימות אמור להספיק)

האם לדעתכם לצרכים הנל יש לאינטל לוח+מעבד יותר משתלמים? עד עכשיו הייתי עם ונוטה יותר לכיוון שלהם אבל אני פתוח להצעות

מקווה שיש משהו שמתאים לדרישות

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לוחות לסוקט AM2 שתומכים ב-DDR

כולם תומכים ב-SATA2 וב-IDE

בשביל DVI יש שני לוחות נכון להיום:

Asus M2NPV-VM ו- M2NPV-MX

בשביל S-Video אני מאמין שאפשר להיעזר במדריך שיש בשאלות הנפוצות, הוא נכתב בשביל ה-A8N-VM CSM, אני לא מאמין שיש הבדלים ביניהם

לגבי המעבד, אם הוא בתקציב ה-X2 3600 הוא ה-Best Value For The Money לסוקט AM2 היום, אם לא תמצא אותו אז ה-X2 3800 הוא ה-Next Best Thing

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה הזריזה

מכיוון שאני צריך לקנות גם זיכרון והתקציב הרצוי הוא סביב 1500, רציתי לדעת האם לפי הדרישות והתקציב יש גם משהו כדאי עם מעבדים של אינטל?

איזה זיכרון 667 מומלץ ומשתלם תקציבית? (800MHZ יקר מידי ואני לא מתכוון להריץ משחקים אז גם לא ממש נחוץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לוחות לסוקט AM2 שתומכים ב-DDR

כולם תומכים ב-SATA2 וב-IDE

בשביל DVI יש שני לוחות נכון להיום:

Asus M2NPV-VM ו- M2NPV-MX

בשביל S-Video אני מאמין שאפשר להיעזר במדריך שיש בשאלות הנפוצות, הוא נכתב בשביל ה-A8N-VM CSM, אני לא מאמין שיש הבדלים ביניהם

לגבי המעבד, אם הוא בתקציב ה-X2 3600 הוא ה-Best Value For The Money לסוקט AM2 היום, אם לא תמצא אותו אז ה-X2 3800 הוא ה-Next Best Thing

לAM2 כל לוח עם צי'פ 6150 שראיתי יש לו יציאת DVI+tv out.

זה למשל לוח של DFI (בתמונה)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הדגם המדוייק של ה- DFI?

האם יש לוחות לסוקט 775 של אינטל עם DVI+SVIDEO? האם לאינטל יש משהו טוב להציע שיתאים לצרכים שלי?

הסיבה שאני בכל זאת רוצה לדעת על אינטל היא שהזמינות של החלקיפ והחלפים והתיקונים באזור שלי לאינטל היא יותר גדולה וטובה (למרות שעדיין אני נוטה יותר לכיוון וגם לא מצאתי לוח שמתאים לדרישות שלי לאינטל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הלינק, יש ללוח הזה יתרונות על הלוח של אסוס?

חוץ מפלונטר ראיתי אותו רק בעוד חנות אחת בזאפ, וזה קצת בעיה כי אני מעדיף לקנות ממקום יותר קרוב אלי בצפון

יש עוד לוחות ל- AM2 עם הדרישות?

בשנה שנתיים הקרובות המעבדים העתדיים של שיצאו, עדיין יהיו בסוקט AM2 או שהם יחליפו שוב?

כי אני שוקל לקחת לוח AM2 ומעבד זול לסוקט הזה ושתהיה לי האפשרות לשדרג בעתיד.

שאלה נוספת בקשר לזכרונות 667, האם יש הבדל בביצועים בין הזכרונות הבאים:

1. 512MB 667MHZ CL4 Twinmos

DDR2 512MB 667MHZ CL5 .2

נראה לי שמבחינת המחיר הטווינמוס נותנים יותר תמורה, השאלה איך הם מבחינת ביצועים ואמינות? (לא ממש מכיר אותם ולא התעסקתי איתם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כי אני רוצה לחסוך 300-400 שקל מיותרים על כרטיס PCIE פשוט.. כמו שאמרתי זה ישמש לאינטרנט, מוזיקה וצפייה בסרטים וסדרות דרך ה- TVOUT

לא משהו שצריך יותר מהכטיס שעל הלוח אם.

כנראה שאני ילך על הלוח M2NPV-VM

מעבד 64 3500+ Socket AM2 Box AMD

וזכרונות של TWINMOS 512MB 667MHZ *2

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי לוקח לוח נטול כרטיס מסך , אפשר אפילו משהו שנחשב לטוב - DFI Infinity M2 (חוסך 100 ש"ח) .

ומוריד קצת במעבד ל 3200+ (חוסך עוד 100 ש"ח) , ולוקח כרטיס מסך חיצוני (מספיק FX5200). אבל זה רק אני .

למה ? לא גונב מהזיכרון של המערכת , ולא גונב לי מכוח העיבוד של המעבד .

חופשי ומאושר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Triple-z - למה אתה לא הולך על ה DFI Infinity C51PV-M2/G?

למה דווקה ASUS ?

גם אני מתעניין כרגע במחשב לאותם צרכים כמו שלך ואני חושב ללכת על ה .DFI

האם יש סיבה מסויימת שכדי לי לרדת ממנו וללכת על ASUS או משהו דומה?

http://us.dfi.com.tw/Product/xx_product_spec_details_r_us.jsp?PRODUCT_ID=4718&CATEGORY_TYPE=INFINITY&SITE=US

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...