איך ניתן לדעת אם התמונה נערכה בפוטושופ? (מצורפות תמונות) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ניתן לדעת אם התמונה נערכה בפוטושופ? (מצורפות תמונות)

KrustyTheKlown

Recommended Posts

הוא התכוון לזה:

102Naft.jpg

ודי ברור שהבנאדם עבר עריכה

איך אתם קובעים בודאות שיש עריכה למה סתם ?

כאן ממש לא רואים בוודאות עריכה זו יכולה להיות עריכה אבל לא וודאית

פותח האשכול במקום להתרכז בתמונה תבדוק מה הם מציעים עם זה נשמע הגיוני תלך על זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

השיטה שלהם עובדת? פיייי, אחלה שיטה. במקום להציע ירידה במשקל אולי כדאי שיציעו קורסים בפוטושופ.

אני לא מומחה לפוטושופ, אבל האנטומיה קצת מופרזת. ההצללה קצת מוגזמת יחסית לאנטומיה. כל החלק של שרירי החזה מחובר בצורה רשלנית לגוף. אולי הוא התחטב קצת בשיטה שלהם אבל נראה לי שבכל מקרה נעשתה עריכה כלשהי.

סחה על הרעיון לפנות לפורום גרפיקה כדי להחליט על מכון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

השיטה שלהם עובדת? פיייי, אחלה שיטה. במקום להציע ירידה במשקל אולי כדאי שיציעו קורסים בפוטושופ.

אני לא מומחה לפוטושופ, אבל האנטומיה קצת מופרזת. ההצללה קצת מוגזמת יחסית לאנטומיה. כל החלק של שרירי החזה מחובר בצורה רשלנית לגוף. אולי הוא התחטב קצת בשיטה שלהם אבל נראה לי שבכל מקרה נעשתה עריכה כלשהי.

סחה על הרעיון לפנות לפורום גרפיקה כדי להחליט על מכון :)

איזה שטויות אתה מדבר האנטומיה בסדר גמור , רגילה לגמרי .

וכמו שאמרתי את השיטה תבדוק לפי השיטה ולא לפי התמונה , כמו במכון רגיל על כל אחד זה עובד אחרת

זה לפי חילוף חומרים וכל הבולשיט הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהדעות חלוקות...בכל מקרה הסיבה שהעליתי את השאלה כי להגיע למה שהחברה האלה בתמונות שלהם הגיעו

זה דיי קשה בלי חומרים "מיוחדים" (והמביו יבין) במיוחד מהמצב ההתחלתי שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מיוחדים" כמו הבונזו שיש מאחוריו בתמונה?

חחחחחחחחחחח

ממש לא.

אני מתכוון לחומרים "טיפה" יותר מיוחדים ממה שמאחוריו (אם בכלל אפשר לקרוא להם "חומרים")

בכל מקרה הנה לכם עוד דוגמא נחמדה:

146Bosh2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...