Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 42 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מתקדם יפה מאוד!

באמת מעולה... עבודה איכותית ומדוייקת עם דגש על הפרטים הקטנים!

כל הכבוד!

הייתי רוצה לקבל עוד תמונה או 2 שיותר יראו את ה"מסילה" שעליה זזה הדלת הזאת שמסתירה את הכוננים הקשיחים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם. רק לענות על השאלות לפני שאני זז לישון

יפה מאוד!

נ.ב

אולי תתן רמז בשביל מה הולך להיות רוח בין המאורר לרשת?? ;)

טוב זה לא כזה סוד גדול. אני גם יענה על השאלה של the sorcerer על הדרך. אני עדיין רוצה לעשות לו חזות של טורבינה עם כונס ככה שה ספינר הוא הכרחי למראה כזה. וויתרתי על מה שעשיתי בהתחלה כי זה היה חובבני ולא לטעמי. במקום זה אני כנראה יחרוט ספינר מאלומיניום או מפרספקס מה שיכול להיות עוד יותר נחמד. הספינר יקובע לרשת עצמה בעזרת בורג כלשהו שמן הסתם יבלוט קצת מהצד השני ובשביל זה עשיתי את הרווח, ייתכן ואני יקטין אותו אחרי שאני יסיים את כל העסק

יפה רצח!

אוף אני לא עומד בזה, עד שאתה מעדכן העידכון לא גדול?

לא יודע מה זה עדכון גדול בשבילך (כנראה שסתם הרבה של כל מיני איזורים) אבל לקח לי משהו כמו שעתיים וחצי לעשות את מה שעשיתי בעדכון הזה

הייתי רוצה לקבל עוד תמונה או 2 שיותר יראו את ה"מסילה" שעליה זזה הדלת הזאת שמסתירה את הכוננים הקשיחים...

אני חושב שתבין יותר טוב בעזרת תרשים פשוט שעשיתי

image2nt8.jpg

התכלת מימין זה האלומיניום והכחול זה הפרספקס. עשיתי את זה בכמה חתיכות והדבקתי 2 רצועות ברוחב של כ 1ס"מ בתור המסילות על הפרספקס שמשמש בתור חלון. זהו פחות או יותר מאוד פשוט ויעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב - אין הרבה מה להגיד ;)

שאלה:

פנים המארז (החלק העליון + מפרצי HDD, מכוסים בפרספקס כחול

דלת המארז בעלת חלון כחול אף היא, זה פשוט נראה תמוהה בעיני..

תסביר בבקשה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד עדכון קטן של היום (לא עדכון מלא עשיתי עוד כמה דברים שלא צילמתי)

כמעת סיימתי את המנגנון של הדלת.

הכיסוי הכמעט גמור

img1801yi2.jpg

תקריב על המנגנון

img1803so2.jpg

המסילות

img1804sm2.jpg

img1805ee5.jpg

החלק האחורי של הדלת

img1806zj2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עודד... אני מבקש ממך... ממש יפה... בבקשה לפני שאתה שואל שאלות כאלה תבדוק בעמודים קודמים :please:. עוד כשעשיתי את הכיסוי הזה הברשתי אותו ושמתי מספיק כדי להבהיר את זה. החוסר תשומת לב של האנשים פה מתחילה לתסכל מעכשיו אני פשוט לא יענה על השאלות שכבר עניתי עליהן בעבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עודד... אני מבקש ממך... ממש יפה... בבקשה לפני שאתה שואל שאלות כאלה תבדוק בעמודים קודמים :please:. עוד כשעשיתי את הכיסוי הזה הברשתי אותו ושמתי מספיק כדי להבהיר את זה. החוסר תשומת לב של האנשים פה מתחילה לתסכל מעכשיו אני פשוט לא יענה על השאלות שכבר עניתי עליהן בעבר

אוקיי מצטער אחי.. ואני קורא את כל העמודים כנראה לא זוכר או שלא שמתי לב.. פשוט בתמונות אלה זה לא נראה מוברש.. :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...