Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 37 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רואה את הפרוייקט שלך ומזיל ריר. אתה חייב לי מקלדת חדשה כי זו רטובה לגמרי כבר.

אכלת לי את הכבד עם הציפיה לכל קטן של התקדמות לי

זה כלכך מריץ לי בדם את החומר הזה שדרוש בשביל להריץ פרוייקט משלי אני רק צריך עוד קצת זמן והרצלים ואז יהיה טוב

בכל מקרה כרגיל אם זה עוד לא ברור עבודה מדהימההההה תמשיך ככה :xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה תודה 8)

טוב עדכון קטן להיום. אחד שיראה שגם מודרים טובים עושים לפעמים טעויות אבל כמו שאומרים סוף טוב הכל טוב. אז יש סוף טוב.

עבדתי היום על כיסוי הכוננים מקדימה. תוך כדי הרחבה של אחד החורים באיזור של ה FAN BUS המקדח פשוט נתפס וקרע את הפרספקס, זה למרות שקדחתי במקדחת עמוד, הטעות שלי הייתה קדיחה בסל"ד נמוך מידי (קחו לתשומת ליבכם לפעם הבאה שתקדחו פרספקס, קודחים בסל"ד גבוהה וקצב התקדמות איטי)

img1746wi2.jpg

img1747dh2.jpg

אין מה לעשות הלכו משהו כמו שעה וחצי של עבודה ועשיתי פאנל חדש

הפעם הכל הלך חלק. קודם כל חתכתי חתיכה למידה שתיכנס בדיוק בחור, קצת בלחץ שלא תיפול החוצה. אחרי זה השתמשתי בפאנל המקורי של ה FANBUS בתור שבלונה לקידוח וקדחתי את כל החורים למיקום ה .FANBUS

ולבסוף אחרי הרבה מדידות ובדיקות עשיתי את החריצים למגשים של הכוננים. קודם סימנתי את המיקום, קדחתי חורים קטנים בפינות והשתמשתי בדרמל עם ראש 111 כדי לכרסם את החריצים. ולבסוף שייפתי את הפינות. עדיין יש קצת עבודות ליטוש לעשות אבל בעיקרון הפאנל גמור

img1750xu0.jpg

img1751gt3.jpg

img1753hi7.jpg

img1756bx3.jpg

חוץ מזה קיבלתי היום בדואר את הרשת משושים שקניתי ב . הרשת עצמה היא מאלומיניום והיא זהה לרשת שיש באתר של mnpctech.com רק שזאת עשוייה אלומיניום בניגוד לרשת פלדה באתר

img1757fh4.jpg

img1758aj5.jpg

עם הרשת הגיע כ 2 מ' של גומי U

img1759tz8.jpg

זהו זה להיום, עוד עדכונים שבוע הבא :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...