Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 32 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

אולי תוריד גם את החלק התחתון של הקורה אם אתה מדביק את הקטודה כי אין לה מספיק חופשיות להאיר על הרבה דברים

בכל מצב אהבתי

אני רואה שאתה הולך על צבעים קלאסים לבן ושחור יראה בן בן בן זו*ה על המארז אבל אתה עוד תפתיע אני חושב

מאיפה הגעת למסקנות של - איזה צבעים הוא הולך לשים...

אין לדעת, הצבעים שאתה רואה בתמונות הם רק צבעי יסוד ולא קשורים בכלל לצבע שיהיה בסוף העבודה ;)

וסמוך עליו שזה יאיר כל מה שהוא רוצה וצריך, ושהוא חשב על זה הרבה הרבה לפני שרק העלת בדעתך שהוא יכניס קתודה פנימה... ;D

חוץ מזה...

מדהים!!! ;) המשך כך!

עודד ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני חשבתי להסתיר את הקתודה באותו מקום, אבל מניסוי שעשיתי היא לא מאירה טוב משם. תבדוק תגיד לי איך הסתדר לך.

איך תחבר את התאורה של הריסט ל HDD ACTIVITY .?

אני חדש פה, אבל התשובה ממש פשוטה, פתחת פעם ופירקת את המחשב? על הלוח אם, איפה שמחברים את החיווט של הפעלת המחשב והריסט, יש גם מקום לחבר אינדיקטור. לא מסובך בכלל!

אגב אחי, פרוייקט מושקע לאללה! אני וחבר שלי גם קצת שיחקנו עם הטרנספורמר שלי, הוספנו לו פאנל LCD בדלת (שהיה לי במאזר הישן), חיווטנו מחדש את המאווררים ככה שהLED שלהם ירוקים ולא כחולים, וגם נדלקים מכפתורים ב"לוח שליטה" שעשיתי מהמגינים של הסלוטים 1.44, פלוס סליביניג ירוק וCPU COOLER של TT (הALIEN הירוק), שמנו קטודות בצד ולמטה... אבל עדיין בא לי להוסיף לו כמה דברים... MODDING ממכר...

אני אאעלה של מה שסיימנו כבר, ואלי אזיה תוספות אם נעשה פרוייקט חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכולה של ערכת סליבינג:

10ft - 1/8" sleeving

10ft - 1/4" sleeving

5ft - 3/8" sleeving

10 - tie wraps

1ft - 9mm heatshrink tubing

1ft - 20mm heatshrink tubing

6in - 25mm heatshrink tubing

אם אני מתכנן לעשות סליבינג לספק רבע אינצ' יספיק לכבל חשמל ללום אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...