מה ההפרש בביצועים בין ה 6400 ל 6600 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההפרש בביצועים בין ה 6400 ל 6600

zoyaniv

Recommended Posts

שלום אני שוקל בקרוב לקנות מעבד חדש וחשבתי על הקונרו 6600 בגלל ה 4 מגה קאש

עכשיו הבנתי שההבדל בביצועים לא גדול ולא בטוח מצדיק את התוספת של ה1000 שקל

אני אשמח לשמוע את דעתכם ולדעת מה ההפרש בביצעוים בין שני המעבדים והאם הוא שווה את ההפרש

נ.ב

לא יתבצע שום OC על המעב מדבר על ביצועים בסטוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה קצת חיפוש...

בכל מקרה..אין ספק שה-6600 יותר חזק ב-6400 בדי הרבה ללא OC...

אבל לגבי הזיכרון קאש...כבר היו פה דיונים ויצא שהממוצע הוא 3.5% שיפור בלבד לטובת ה-4 מגה...

לא משהו משמעותי ששווה עוד 1000 שקל (לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך צורך לא בזה ולא בזה, סביר להניח שיותר מE6300 אתה לא צריך, גם ככה אלו עוצמות עיבוד מטורפות!

טועה - היום אלו עוצמות עיבוד מטורפות. ואם הבנאדם קונה מחשב שהולך לעבור איתו את ה3-4 שנים הקרובות ואין לו כסף לשידרוג.. מה אז?

ההבדל במחיר בין ה6400 ל6600 לדעתי לא שווה ולדעתי כדאי לך לחשוב על לעתיד - תלוי מה היכולות הכספיות שלך מבחינת שידרוג עתידי וכמה זמן ואיזה שימושים אתה הולך לעשות עם המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טועה - היום אלו עוצמות עיבוד מטורפות. ואם הבנאדם קונה מחשב שהולך לעבור איתו את ה3-4 שנים הקרובות ואין לו כסף לשידרוג.. מה אז?

ההבדל במחיר בין ה6400 ל6600 לדעתי לא שווה ולדעתי כדאי לך לחשוב על לעתיד - תלוי מה היכולות הכספיות שלך מבחינת שידרוג עתידי וכמה זמן ואיזה שימושים אתה הולך לעשות עם המחשב.

מסכים עם כול מילה אני ככה קונה היום ל 4 שנים בלי כמעת שידרוגים

אז באמת מה כדי יותר ל 3 שנים הבאות ואם שווה להשקיעה 700 שקל יותר בE6600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם זה... ההבדל בין המעבדים האלה אינו הבדל בקנה מידה של בהפרש של כמה שנים ביניהם, כך שהמעבדים בעוד 3 שנים יגמדו את ה6300 ואת ה6600 בערך באותה המידה...

מעבר לזה, לא עושה רושם שהמעבד הולך להיות צוואר בקבוק בעתיד הנראה לעין - וכשאני אומר העתיד הנראה לעין, הייתי מהמר על 3 שנים בכיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוטה להסכים עם BLA7...

לדעתי זה קצת חבל ללכת על ה-6600...זה מעבד שמתאים לאנשים שזקוקים לו ומריצים תוכנות/סימולטורים/חישובים עצבניים ביותר..

אפילו אם אתה חושב על העתיד ..בחייך..המעבד שלי אפילו יהיה בסדר גמור ולא נראה לי שיהיה צוואר בקבוק עוד 3 שנים...עוד לא יצאו תוכנות לכפול אפילו...

חבל..לך על ה6300 או על ה-6400...אפילו בלי OC הם מספיקים לך גם לעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד E6600 הוא מעבד main stream , אני לא מבין איך מוצר main stream לא משתלם ?

אפשר גם לעשות השוואה בין ה-6400 ל-6600 אז ההפרש הוא 500 ש"ח

בקיצור כל אחד מהמעבדים 6600 6400 ו-6300 משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונו לכך ש6400 שפועל במהירות של 6600 חלש רק בכ3.5אחוז שמיוחס לתוספת הקאש

אני חושב שזו טעות. קפיצה כזו משמעותית בגודל הקאש עשויה לגרור מתכנתים לעשות שימוש בתוספת כך שבתוכנות עתידיות ההפרש הביצועים הזה עשוי לגדול בצורה ניכרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו...אין לי כוח לחפש קישור לטרד..אבל זה מה שהיה..

ליאור נתן קישור לטבלה שמראה..נכון שיש משחקים שההפרש מגיע ל10 אחוז לטובת ה4 מגה..אבל בממוצע זה 3.5..ואני לא יודע מה יהיה בעתיד וגם לא אתם..

זה הנתונים כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...