קצת הסברים בשפה פשוטה על DUAL CORE - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת הסברים בשפה פשוטה על DUAL CORE

Elite_Sniper

Recommended Posts

באותו קשר, סליחה שאני נדחף..רציתי רק להבהיר את העניין של ה XP וה64 ביט-אם אני קונה עכשיו מעבד כפול ליבה 64BIT אז אכלתי אותה?

שמעתי שיש בעיה עם מערכות ההפעלה של ה64BIT, אז יש פשוט לקנות 32 BIT?

ועד קטנה-האם ה3800 שאומרים על האפקטיביות של המהירות מעבד (בהשוואה למגהרץ כאילו), זה אומר שהוא כאילו מעבד של 3.8? כי שמעתי שהכפול 3800 שווה ערך ל-3200 חד ליבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קצת סדר בבלגן

כל הרעיון שמסתובב מאחורי עיבוד יותר ממעבד אחד פשוט יותר ממה שאתם חושבים.

כאשר בונים תוכנה\משחק אנו מנצלים יותר מתארד אחד הכוונה שאנו כבר באופן רגיל אנו מתכנתים תוכנה שמפעילה תארדים אחרים

דוגמאות : ב VB אתה בונה תוכנה שמציגה חלון- אותו חלון יכול להפתח דווקא ב מעבד השני (אין קשר בין שני התארדים)

החלפת מידע היא לא מסונכרנת בין שני התהליכים היתרון שXP ולינוקס מרובה יכולים לנצל (2000 חלקי כאשר אין איזון בין שני הליבות ו תארד יכול להפתח באופן רנדומלי בכל אחד המליבות)

כיום כל תוכנה ב פותחת תראד בליבה שהיא עובדת (בגלל הקומפילר)

ניתן לשלט בזה ...

affintixv4.th.jpg

אתה יכול להפעיל כל באיזה שאתה רוצה.

כאשר הקומפילרים החדשים שמנצלים יתרון של מרובי ליבה היו יותר בוגרים גם יעבוד כל יותר ממליבה אחד

תראד האב יכול לפתוח תראד בליבה בכפיה שלו או לפי צרוכי המערכת !

רשימת הקומפילרים :

http://www.intel.com/cd/software/products/asmo-na/eng/compilers/cwin/279578.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

יש לי תרד שלם בפורום אוברקלוקינג

קראתי תדיון שלך .. כל הכבוד על האוברקלוק(4.3 :OOO)

אבל זה נראה לי מסובך מדי בשבילי, אני גם מרוצה בינתיים מהביצועים של המחשב אז אין טעם לבינתיים(60-70FPS בBF2 עם הכול על HIGH כולל פילטרים עד הסוף) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...