גוש שלום - חלאות המין האנושי. - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוש שלום - חלאות המין האנושי.

MishaK

Recommended Posts

איך ירדן קשורה לסכסוך הישראלי פלשתיני?

אנחנו שולטים ביש"ע כבר 35 שנה, לא יצא לנו מזה דבר טוב אחד אלא רק הרוגים ופצועים, לא הגיע הזמן להגיד 'לעזאזל עם השטח הזה' ולתת אותו לפלשתינאים? שיעשו שם מה שהם רוצים, רק שיעזבו אותנו בשקט.

אני לא מוכן לשבת ולחכות עד שהם יואילו בטובם "להבשיל" כי אף אחד לא יודע כמה זמן זה ייקח ואם זה בכלל יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ניצן, המכשף שלנו, נתן לי קישור לאתר מעולה שבו יש פ.א.ק העונה על כל אחת מהשאלות שנשאלו פה באופן מעניין וממצה, ולמרות שאני לא מבין למה אתה מתכוון כשאתה שואל לגבי ירדן כי לא הזכרתי אותה, יש שם גם תשובה על השאלה הזאת במקרה... מומלץ מאוד! הקישור:

כל מה שרציתם לדעת על מדינת ישראל (מנקודת ראות חיצונית) ולא העזתם לשאול!

עריכה: אגב, הפ.א.ק נמצא בתוך הפורומים, בתור נושא ראשי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מתכוון כשאתה שואל לגבי ירדן כי לא הזכרתי אותה

ואולי ירדן אשמה בכך שכבשה אותה ב 48? וטבחה בעשרות מהם?

ציטוט של TGM

בכל מקרה, האתר נראה די מעניין, אני מטייל בו עכשיו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ירדן קשורה לסכסוך הישראלי פלשתיני?

אנחנו שולטים ביש"ע כבר 35 שנה, לא יצא לנו מזה דבר טוב אחד אלא רק הרוגים ופצועים, לא הגיע הזמן להגיד 'לעזאזל עם השטח הזה' ולתת אותו לפלשתינאים? שיעשו שם מה שהם רוצים, רק שיעזבו אותנו בשקט.

אני לא מוכן לשבת ולחכות עד שהם יואילו בטובם "להבשיל" כי אף אחד לא יודע כמה זמן זה ייקח ואם זה בכלל יקרה.

זה גם מה שתגיד על יפו,עכו לוד וירושלים (ושלא יהיה ספק , הם ידרשו)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר קצר (ציפיתי שתדעו את זה לבד) - הפלסטינים נכבשו ב 48 ע"י הירדנים (שלא במיוחד אהבו אותם), כאשר הם נכבשו שוב ב 67 הם נכבשו כחלק מירדן, ועד 92 היו נחנשבים לשטחים כבושים ירדניים ולא פלסטינאיים.

ב 1992 כאשר נחתמו הסכמי השלום בין לירדן, חוסיין היה חכם וויתר על הקרקע לישראלים בשביל שיסתדרו עם הפלסטינאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט מסכים עם זה שצריך להחזיר, ומייד, את השטחים. אם המתנחלים לא רוצים להתפנות, הם מוזמנים להישאר שם. אני, אישית, מאוד לא אוהב את האנשים האלה.

הבעיה היא, שהדרישה היא לא לשטחים. היא לכל מדינת . כמו שכבר אמרתי פעם, ניתן את השטחים, הם ירצו את ירושלים. ניתן את ירושלים, הם ירצו את תל אביב. כמו שאמר Winddax, אני חושב, "הם ירצו גם את הרצליה כי פעם היה שם ביתן עם שני ערבים ועז".

ואז מה נעשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרעת אותי עם "ביתן עם שני ערבים ועז...."...

ואוו! 4 עמודים ביום וחצי......

או קיי נתחיל מעמוד 5 או 6. BLA7 או משהו כזה, המשפט שזעזע אותך או הוריד את האכפתיות שלך אליי מדובר אל הרבה שמלאנים קיצוניים. שים לב למילות במפתח, הרבה, וקיצוניים. לא כולם, ולא מתונים. אתה, הסכמת איתי עם המשפט שעדיף להוריד פצצה על בית ולהרוד 2 תינוקות, שקרוב לוודאי יהיו מחבלים בעתיד מאשר לקבל פיגוע בת"א עוד כמה שנים. גם הסופרמן שלך קרע אותי....

תראו אני גר בצפון ת"א , כן כן רמת אביב גובל נווה אביבים(תגידו צפוני ואני אבעט לך בחלק הכי דרומי....). לא רמת רביב ג אבל, א איפה שהזקנים.

ואני גר איפה שפעם היו ערבים. שכחתי איך קוראים לזה. נו ברח לי. לא נורא מישהו בטוח יזכיר את זה.

וציטוט של BLA7,

טעות גדולה בידך! רק לאחר שנהיה נקיים מאי צדק פנימי - וזה אומר שכולם ישרתו את המדינה בצורה שווה, לא בהכרח בצבא - רק אז נוכל בכלל לנסות ולחולל צדק חיצוני... לנסות לחולל צדק חיצוני דרך חברה שאין בה אפילו צדק פנימי הוא כמו ניסיון לנקות ריצפה עם סמרטוט מלוכלך... רק כשלערביי המדינה (וכן, גם לחרדים, אבל זה לא הנושא כרגע) יהיו חובות שווים כמו לכולם - וגם לאנשים המשתמטים מצה"ל מסיבות אידיאולוגיות תהיה אלטרנטיבה חוקית שונה, ומי שלא ישרת בצורה כלשהי (ולא בגלל נכות קשה) לא תהיה לו זכות בחירה - רק אז אפשר יהיה להתחיל לעסוק ביעילות בצדק חיצוני. רובם הגדול של ערביי המדינה לא משרתים אותה, והם ממש עלוקות. ואותם עלוקות מעזים לבקר את המוסריות של המדינה שלנו?!?! למה הם לא מתלוננים שאין להם חובה לעזור למדינה בשירות כלשהוא כמו כולם?!?!?! אותו דבר לגבי החרדים, שגם מתלוננים (בצורה כזאת או אחרת) על המוסר של אנשים במדינה, כשמעצם עשיקתם את המדינה הם פועלים בצורה לא מוסרית ומתנשאת! מי הם בכלל, עלוקות חברתיות (ופה אני מתכוון לכל אדם באשר הוא אשר מסיבה (לא מוצדקת) זו או אחרת לא משרת בכלל את המדינה) שיעזו לבקר מוסר של אחד הצבאות המוסריים ביותר בעולם! חוצפה מאין כמוה!

מילים כדורבנות. אתה בטוח שאתה שמאלני? ככה שמאלנים צריכים להיות.

זו המטרה שכולם שואפים. הדרך, שונה. לפחות ברעיון. אבל היום מסתבר שאי אפשר. כמה איפוק אנחנו מגלים. אני מוכן לשרת את המדינה. כמו הרבה. ואני מוכן, להרוד את הילד בן 12, שאמר בטלויזיה שהוא הולך להיות מחבל מתאבד, את אמו שהולידה אותו וגאה בהייתו כזה, את הילד שהיא נושאת ברחמה, בידיעה שקרוב לוודאי גם הוא נולד כדי למות, ואת 3 האחים הקטנים שהם, משחקים ב"פלסטין" ולוקחים בובות של חיילים וזורקים עליהם דברים ומרביצים להם.

יבוא בית המשפט בהאג, יגיד לי "צוקי, לכלא" אני אגיד תזכור! ששהבית שלא הפסקתי להפציץ, התינוק יגדל, ויפוצץ את עצמו ויהרוג אנשים, נראה אם אתה משאיר אותי בפנים.

אני נגד עוצר, ונגד הרבה דברים. בעד פשיעה היום בשביל חיים שקטים לאחרים מחר. אפילו בארה"ב מסכימים איתנו. הסיבה שהוא צועק קצת על שרון עכשיו זה כדי לקבל תמיכה ערבית למתקפה על עיראק.

הילה את מאוד מכלילה."אתם הימניים". אני מסכים עם מישה, וקרוב לוודאי שמישה איתי. אבל אני לא מסכים עם הביטוי שלו, פלסטינאצים או משהו כזה. ועוד ועוד. אין ימין ושמאל. שחור ולבן. יש אפור והרבה. אני לא רואה ממטר? חס ושלום. אני רואה מעבר. מה את רוצה נסיגה מלאה? יקבלו את השטחים? סבבה. יהיה שקט בטח לא? לא! ערפאת בעצמו אמר שהוא רוצה לזרוק אותנו לים. בגלל שהיה כאן בקתה עם שני ערבים ועז. אןם הייתי חושב, לשניה אחת, שוויתור על השטחים, שאנחנו לא רוצים גם ככה, יתן שקט, הייתי נותן. אבל לא.

ילד שזורק אבן זה צבא?

לא. אבל 500 איש ברחוב אחד שזורקים אבנים, ועוד 50 בת"א והסביבה שמתפוצצים, ומוקשים שמטמינים לטנקים ועוד ועוד. זה כן. הם מאוד השתכללו מאז האבנים. אבל שימוש ברובים שיש להם יתן לנו לגיטימציה להגיד, תראו זה כבר לא אבנים. והכדורי גומי , שבטוח שאלו לא אבנים מגומי, יתחלפו. והם לא רוצים את זה. מזלנו שתפסנו איזו ספינת תענוגות עם ממתקים....

אני לא אטום, ואני מוכן לתת להם את השטח, בתמורה לשלום. אבל לא נקבל שלום.

ומה ירדן קשורה? מי חכם מחוסייני המנוח , ראה בעיה, אמר יאללה תעזוב אותי, קחו את השטח. ונדפקנו. ידוע שהירדנים שנאו מאז ומעולם את הפלסטינאים.

ואני מסכים עם זה שעם המתנחלים, הוא עם קשה, ולא אהוב במיוחד על ידי. מתנשא מדי. כלפי שאר העם, וכלפי ערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום, בגלל השטח הזה נהרגים לנו מדי יום חיילים ואזרחים, אז למה אתה צריך אותו בדיוק?

כשאתה נותן את השטח הזה, אין לך הרבה מה להפסיד - או שהמצב ישאר כמו שהוא כרגע או שהוא ישתפר, ובעצמך אמרת שאתה מוכן לתת את השטח תמורת שלום.

עכשיו יש לנו שלום? לא.

אם נתן את השטח יהיה לנו שלום? לא.

אנחנו מפיקים תועלת מהשטח הזה? לא, רק נזק תדמיתי עצום.

אז גם אם לא יהיה שלום, גם אם הם ימשיכו לדרוש את ארץ השלמה, הרי שכאן כבר העולם יהיה לצידנו, ארה"ב תגיד 'הנה, עשתה מה שהיא הייתה צריכה לעשות, היא נסוגה מהשטח שאותו כבשה ב 67', לפלשתינאים יש מדינה משלהם'.

אחרי זה, אין להם שום זכות לדרוש ולו סנטימטר אחד וכל העולם מכיר בעובדה הזאת.

אם הפיגועים ימשיכו (ואישית אני מאמין שלא), אז לישראל תהיה שמורה הזכות להגיב, ובעוצמה רבה.

בסופו של דבר, בתסריט הכי גרוע, נצטרך לחזור לשטחים, אבל אז א)השמאלנים ישתקו ו ב)אנחנו נוכל להגיד לכל העולם 'זובי, ניסינו לתת להם מדינה, לא הלך, עכשיו נעשה בדרך שלנו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום, בגלל השטח הזה נהרגים לנו מדי יום חיילים ואזרחים, אז למה אתה צריך אותו בדיוק?

כשאתה נותן את השטח הזה, אין לך הרבה מה להפסיד - או שהמצב ישאר כמו שהוא כרגע או שהוא ישתפר, ובעצמך אמרת שאתה מוכן לתת את השטח תמורת שלום.

עכשיו יש לנו שלום? לא.

אם נתן את השטח יהיה לנו שלום? לא.

אנחנו מפיקים תועלת מהשטח הזה? לא, רק נזק תדמיתי עצום.

אז גם אם לא יהיה שלום, גם אם הם ימשיכו לדרוש את ארץ השלמה, הרי שכאן כבר העולם יהיה לצידנו, ארה"ב תגיד 'הנה, עשתה מה שהיא הייתה צריכה לעשות, היא נסוגה מהשטח שאותו כבשה ב 67', לפלשתינאים יש מדינה משלהם'.

אחרי זה, אין להם שום זכות לדרוש ולו סנטימטר אחד וכל העולם מכיר בעובדה הזאת.

אם הפיגועים ימשיכו (ואישית אני מאמין שלא), אז לישראל תהיה שמורה הזכות להגיב, ובעוצמה רבה.

בסופו של דבר, בתסריט הכי גרוע, נצטרך לחזור לשטחים, אבל אז א)השמאלנים ישתקו ו ב)אנחנו נוכל להגיד לכל העולם 'זובי, ניסינו לתת להם מדינה, לא הלך, עכשיו נעשה בדרך שלנו'.

תגיד אתה מעכל איזה שטויות אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא מדבר שטויות, ואפילו הוא לא כותב שטויות.

רק מה, חבל שאנחנו לא מטפלים בחיזבאללה, כי הרי נסוגנו מלבנון.

זה באמת חבל, על כל ירי של פגזי נ"מ יש צורך להפגיז את המוצבים שלהם ולא להסתפק בירי פגז או שניים לכיוון המשוער ממנו בא הירי.

צריך להבהיר לסוריה וללבנון כאחד כי אנחנו לא נסבול תקיפות לא מוצדקות מכיוון החיזבאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא מדבר שטויות, ואפילו הוא לא כותב שטויות.

רק מה, חבל שאנחנו לא מטפלים בחיזבאללה, כי הרי נסוגנו מלבנון.

זה באמת חבל, על כל ירי של פגזי נ"מ יש צורך להפגיז את המוצבים שלהם ולא להסתפק בירי פגז או שניים לכיוון המשוער ממנו בא הירי.

צריך להבהיר לסוריה וללבנון כאחד כי אנחנו לא נסבול תקיפות לא מוצדקות מכיוון החיזבאללה.

חלילה אנחנו יכולים להרוג אזרחים אומללים :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...