גוש שלום - חלאות המין האנושי. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוש שלום - חלאות המין האנושי.

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משפט יפני עתיק אומר:

if you believe everything you read, dont read.

זה לא אמין, כי זה מרוטר (פור גוד סייקס)

וזה לא הגיוני, כי מאחורי כל צעד של גוש שלום, בין אם אתה מסכים או לא מסכים איתו, יש סיבה (שגם איתה כנראה אתה לא מסכים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משפט יפני עתיק אומר:

if you believe everything you read, dont read.

זה לא אמין, כי זה מרוטר (פור גוד סייקס)

וזה לא הגיוני, כי מאחורי כל צעד של גוש שלום, בין אם אתה מסכים או לא מסכים איתו, יש סיבה (שגם איתה כנראה אתה לא מסכים)

אוקי, רואים שאתה לא מכיר את מיק_עצבני.

אני מכיר את הבנאדם, הוא אחד האנשים הכי אמינים במדינה, כל המידע שמתפרסם ממנו נבדק כמה וכמה פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך זה הגיע לתנועת בית"ר?

נשמע כמו פיל מזבוב.

הדבר האמיתי היחידי זה שהם אוספים ראיות נגד אנשי , או לפחות מתכננים. ואני מסכים איתם..

אוספים ראיות? אתה מתכוון אוספים מידע מפגר לא נכון בכלל ובוגדים במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והם קוראים להם גוש שלום.. שמשהו יסביר לי מה קשור הצעד הזה לשלום, זה רק יצור עוד חיכוך ושנאה..

אני בעד דעות שונות, אבל תנועות השמאל בוגדות בעם ולא תורמות לדמוקרטיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שהמעשה (שאגב, אני די מטילה ספק באמינות המקור) הוא לא נכון מבחינה חוקית, זה אכן פשע ונחשב כבגידה בכל מובן המילה.

אבל כמו שאני יכולה להבין את הפיגועים (שימו לב, לא לקבל, אלא להבין), אני גם יכולה להבין את המעשה הזה, שהרעיון מאחוריו הוא מאד נכון וצודק. הבעיה היחידה שלי עם גוש שלום זה שהם היו צריכים לעשות את זה בדרך משפטים ומעוגנת בחוק, אשר כפופה למדיניות . אם הם מאמינים שטבח נעשה בפלסטינאים, הם היו צריכים ללכת עם זה לבית משפט ולתבוע את אותם טייסים על פשעי מלחמה באופן מסודר וצודק. הבעיה נובעת מכך שלא ניתן לדעת את כל הפרטים של אותו מקרה, כלומר מה שהם יודעים זה ממה שרשום בעיתונים, כאמור מידע חלקי ביותר. בבית משפט היו חוקרים את המקרה לגופו, ומחליטים האם נעשתה טעות צבאית חמורה או לא, ביודעין את כ-ל הפרטים(!).

אני מצדיקה את הרעיון שמאחורי גוש שלום מכיוון שלדעתי באמת הטייסים טעו, והמעשה שלהם, של להטיל פצצה ששוקלת מעל לטון על שטח מאוכלס לחלוטין היא לא בדיוק מעשה "רודף שלום". אני לא זוכרת בדיוק כמה נהרגו באותה תקרית, אבל מספר לא מבוטל של פלסטינאים חפים מפשע נהרגו, דבר שמרתיח אותי לא פחות מפיגוע בישראל.

אז לפני שאתם מכנים אותם בוגדים ורוצים לתלות אותם בכיכר העיר, תבדקו טוב טוב את עצמכם ותגידו לי, מי הם הרוצחים עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שהמעשה (שאגב, אני די מטילה ספק באמינות המקור) הוא לא נכון מבחינה חוקית, זה אכן פשע ונחשב כבגידה בכל מובן המילה.

אבל כמו שאני יכולה להבין את הפיגועים (שימו לב, לא לקבל, אלא להבין), אני גם יכולה להבין את המעשה הזה, שהרעיון מאחוריו הוא מאד נכון וצודק. הבעיה היחידה שלי עם גוש שלום זה שהם היו צריכים לעשות את זה בדרך משפטים ומעוגנת בחוק, אשר כפופה למדיניות . אם הם מאמינים שטבח נעשה בפלסטינאים, הם היו צריכים ללכת עם זה לבית משפט ולתבוע את אותם טייסים על פשעי מלחמה באופן מסודר וצודק. הבעיה נובעת מכך שלא ניתן לדעת את כל הפרטים של אותו מקרה, כלומר מה שהם יודעים זה ממה שרשום בעיתונים, כאמור מידע חלקי ביותר. בבית משפט היו חוקרים את המקרה לגופו, ומחליטים האם נעשתה טעות צבאית חמורה או לא, ביודעין את כ-ל הפרטים(!).

אני מצדיקה את הרעיון שמאחורי גוש שלום מכיוון שלדעתי באמת הטייסים טעו, והמעשה שלהם, של להטיל פצצה ששוקלת מעל לטון על שטח מאוכלס לחלוטין היא לא בדיוק מעשה "רודף שלום". אני לא זוכרת בדיוק כמה נהרגו באותה תקרית, אבל מספר לא מבוטל של פלסטינאים חפים מפשע נהרגו, דבר שמרתיח אותי לא פחות מפיגוע בישראל.

אז לפני שאתם מכנים אותם בוגדים ורוצים לתלות אותם בכיכר העיר, תבדקו טוב טוב את עצמכם ותגידו לי, מי הם הרוצחים עכשיו?

הם.

אנחנו מתגוננים, הם רוצחים.

מה לעשות, השמאל היפה נפש שגורם לי רצון להקיא צריך להכניס למוח הקטנטן שלו שבמלחמה צריך לקחת החלטות קשות שחלק מהם הוא הרג "חפים מפשע", אני מוכן להתערב שחצי אם לא יותר ממי שנהרג שם היה משתף פעולה ועזר למחבלים, כל השאר... באסה להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות שהטייסים טעו בהטילם פצצה של טון בשטח מאוכלס, אבל הם עשו זאת משום שקיבלו הוראות. אז, הם צריכים למות משום שהם צייתו להוראות שנתנו המפקדים שלהם? חובתו של חייל היא לציית להוראות, אלא אם כן יש לו ראיה ברורה וחותכת שהן אינן מוסריות.

אגב, בתור שני אנשים שמתנגדים בצורה חריפה לעונש המוות אתם לא מפגינים התנגדות להרוג טייסים ישראלים. זאת בדיוק תהיה התוצאה. יש סיבה שלא מפרסמים את פניהם של טייסים ואנשי הכוחות המיוחדים, משום שהם מטרה ראשונה במעלה. ככה שבתמיכה בביטול הצנזורה על טייסים אתם תומכים בהרג שלהם, של אנשים שהשקיעו שנים רבות מחייהם כדי למלא את אחד מהתפקידים הטובעניים ביותר בצה"ל ולהגן עליכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם רוצים, הם יכולים לתבוע את הרמטכ"ל.

קודם כל, לא הטייס הוא זה שמחליט מה משקל הפצצה שהוא יטיל, והאחריות לא מוטלת על טייס אלא על המפקד שלו.

על חייל חי"ר מוטלת אמנם האחריות לסרב לפקודות לא חוקיות בעליל, אסור לו לירות בנשים וילדים כי המפקד אמר, אסור לו להכות ולהוציא להורג שבויים ואסורים עליו עוד כמה דברים, כי הוא צריך לסמוך על השכל הישר שלו ועל ההבחנה בין מותר לאסור.

כל עוד לא אומרים לטייס להוריד עיר שלמה (כמו שעשו במלחה"ע ה2) אין לו יכולת להבדיל בין אותו מותר לאסור, הוא לא יודע כמה אנשים יש למטה, הוא לא יודע אם חפים מפשע ייפגעו, כל מה שיש לו זאת מטרה שעליה הוא צריך להפיל פצצה שהוצמדה למטוס שלו לפני ההמראה.

האחריות במקרה של שחאדה אינה מוטלת בשום אופן על הטייס, אם כבר אז היא מוטלת על המפקדים הישירים שלו, שגם הם לא נושאים במלוא האחריות כיוון שההחלטות שלהם התבססו על מודיעין לקוי.

לא היה שם כשל נקודתי ולכן אי אפשר להפנות אצבע כלפי גורם אחד, בטח ובטח שלא כלפי הטייס.

אגב מישה, אם אתה כל כך סומך על מיק, תשאל אותו למה הוא חוזר ומדגיש שהוא אינו בטוח שהמידע נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לשאחדה- הצבא פשוט שיקר.

בהתחלה הצבא אמר שאלו שנהרגו גרו בחושות ליד ולא רואים חושות ברדאר or whatever

ואחרי זה כשירד ההייפ התקשורתי, הם אמרו "אה כן, היו שם בניינים, שכונת מגורים צפופה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...