גוש שלום - חלאות המין האנושי. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוש שלום - חלאות המין האנושי.

MishaK

Recommended Posts

נפלא. אחד החמורים של רוטר מצטט מהאתר של ערוץ 7, שלהזכיר לכולם זוהי תחנת רדיו שעובדת בניגוד לחוק. ובאל ג'זירה אמרו שישראל משתמשת באורניום מדולל בתחמושת שלה, בוא נצטט אותם ברצינות ואז נקלל את כל הישראלים ה-****** האלה.

חמורים? ארר... אנשים פה ממש לא יודעים מי זה מיק_עצבני... הוא מאוד רחוק מלהיות חמור >:(

בקשר לאורניום - You got 0wnd.

מבחינתי רוטר זה מקור לא אמין. אם אפשר לסמוך על הבנאדם הזה ויש לו רפיוטיישן, שילך לעבוד בעיתונות נורמאלית. איך זה שלא דיווחו על העניין בשום מקום בחדשות חוץ מבערוץ 7 שברור לכולם כמה הוא משוחד?

ואמרתי - טעיתי בקשר לאורניום, אבל הרעיון הובן.

הוא כתב בוואלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לכולם (גם לאלה שיכולתם השכלית הדלה והילדותית מונעת מהם לכתוב תגובות ענייניות).

קודם כל הערה לעורכים ואחראי הפורום - לאן נעלמה הרצינות והאחריות שלכם בנוגע לניהול ת'רד זה!? אתם יכולים להתחיל עם שינוי הכותרת.

ועכשיו לעיקר - מדהים להתבונן באנשים החיים במדינה הזו עם כיסוי על העיניים כבר הרבה מאד שנים. ישנה תחושה שאם הכיסוי ירד הם כולם יתעוורו , כי החושך שהם חיים בו הוא פשוט בלתי נתפס.

אנשים (ובעיקר מישה ) , תתעוררו . אתם חיים במדינה שעד עצם היום הזה לא מצליחה להיפרע מן "החוב" הכבד, החוב כלפי האוכלוסיה הערבית-פלשתינאית , אותו "החוב" שהתחילו לצבור האבות עם הפגיעה , הרצח וגירוש האוכלוסיה הזו מאדמתה עם קום המדינה (וכל מי שיגיד שהם עזבו מיוזמתם משלה את עצמו שוב) ושממשיך לצבור "ריבית" כבדה עד עצם היום הזה עם עוולות הבנים - החטאים שלנו. אנחנו ורק

אנחנו הם אלה שבכוחם לעצור את מעגל הדמים . אנחנו השולט , אנחנו הם אלה המשחיטים עצמם עם חטא היוהרה . אנחנו המגדלים את דור העבדים של התקופה שלנו , והדרך היחידה לשבור את המעגל ולכפר על חטאינו היא לשחרר את העבדים לחופשי, לשחרר אותם מכלא הכיתור והעוצר ולהעניק להם זכות להגדרה עצמית ושטח לממש את הזכות הזו. ולמי שלא מוכן לוותר על אדמה אף שרוב הסיכויים , כי כף רגלו לא דרכה בה ולא תדרוך גם בעתיד , אני יכול רק להזכיר , כי לא האדמה שייכת לנו , אלא אנו שייכים לאדמה , ממנה נוצרנו ואליה נחזור במותנו. כך שהבחירה היא בידינו בין אם להשקות את האדמה הזו בדם או במים.

אתם , האנשים המתיימרים לקרוא לעצמם נאורים , לא מצליחים לראות מבעד העפילה של התחושה המזויפת והנבובה של היותינו "העם הנבחר" והיות מדינתנו נאורה וצודקת. הזמנים הללו חלפו ואינם עוד. התחושה , שהצדק בצד שלנו רק מחמירה את מצב ה"עיוורון". אותו ה"עיוורון" שגורם לרוב הדומם במדינה להפוך לרוב עילם. הנכות המחמירה שלנו פוגעת ביכולתנו להמשיך לנהל חברה דמוקרטית. אנחנו הופכים לחברה מובלת בשתיקה ע"י הימין הקיצוני כצאן לטבח. לחברה מושחטת שלטונית , שלטון שמשקיע את כספי כל אזרחיו למטרותיו של מיעוט קיצוני, בזמן , שהרוב העילם מתדרדר אל פתחי לשכות התעסוקה. שלטון של מדינה שהחוק היחיד בה הוא חוק הסחטנות הפוליטית שמגיעה למימדים כאלה , שהסוחטים כבר מודים בה באופן גלוי כאילו היה זה חוק כתוב : אם תרצה את ש"ס בממשלה - תשלם לרשת של הרב עובדיה , או ליתר דיוק כורי העכביש שלא נועדו לקדם אוכלוסיות חלשות לא ולא. הם נועדו לשמור על החשיכה בה חיים יותר ויותר אנשים, אותה חשיכה בה אנשים לא שואלים שאלות "מיותרות" אם נותנים להם שוקו ולחמניה - שיטה מצוינת להגדיל את האלקטורט בבחירות הבאות , ואנחנו משלמים על זה.

אנשים יקרים, כולנו צריכים להבין שככל שנקדים לכפר על חטאינו מול החברה הפלשתינאית מתוך ההבנה שלא זה הגיבור שמטיל פצצות על נשים וילדים (גם אם ביניהם מסתתרים מחבלים) , אלא זה שנרצח בידי בן עמו שלו על הנסיון להוציא את אותו הרוצח מ"עיוורונו" כך נרפא עצמינו מהר יותר מאותם טפילים בחברה שלנו ,מאותה מחלה ממארת שמאיימת על החברה שלנו הרבה יותר מכל המחבלים יחדיו.

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אהממ* אתה לא במקרה מגוש שלום מה? ::) *אהמממ*

הדעות שלי ממש לא מתאימות לפה לכן אני נמנע מלכתוב אותן פה אבל שיהיה ברור, אני תומך בחיסול של מחבלים ואני ימיני גאה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Argo013 - את כל התגובה שלך קראתי עם פנים כאלה בערך: 0_o

אין לי מושג בגרוש מאיפה הבאת את השטויות האלה, מה לעזעלזל אנחנו חייבים לפלאסטינאצים האלה? אני אגיד לך מה - את הכלי הגדול שלנו זה מה.

יש לך הוכחות שהם לא עזבו מרצונם? כי אם לא עדיף שפשוט תשתוק.

הכותרת בסדר גמור אגב, מביאה את תוכן הדיון ודעתי ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Argo013 - את כל התגובה שלך קראתי עם פנים כאלה בערך: 0_o

אין לי מושג בגרוש מאיפה הבאת את השטויות האלה, מה לעזעלזל אנחנו חייבים לפלאסטינאצים האלה? אני אגיד לך מה - את הכלי הגדול שלנו זה מה.

יש לך הוכחות שהם לא עזבו מרצונם? כי אם לא עדיף שפשוט תשתוק.

הכותרת בסדר גמור אגב, מביאה את תוכן הדיון ודעתי ביחד.

מישה...... רק בקשה אחת בסדר? בלי הביטוי הזה.

אני מבין את הרעיון של הביטוי אבל אני לא חושב הוא מתאים לפה..... ::)

ARGO013 הבחור צודק כי הכותרת באמת מתאימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה, לא שכנעת אותי (אבל אני לא אמשיך להתווכח).

ואני חושב שבשלב זה אני אפרוש מהדיון הזה... אני לא רואה אותו מתפתח לשום כיוון עם ביטויים כמו "פלסתינאצים". רק להזכירך, יש שני מליון כאלה והם חיים לידנו ובתוכנו. אם הפתרון שלך הוא להשמיד אותם, כנראה שלא הם הנאצים פה. אבל עזבו את זה... כמו שכתבתי איפשהו פה, אני די קיצוני בקשר לפוליטיקה, ולא כדאי להגרר איתי לויכוח. לא הייתי רוצה לזכות את עצמי ועוד כמה אנשים בבאן עם כותרת פיקנטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יקרים, כולנו צריכים להבין שככל שנקדים לכפר על חטאינו מול החברה הפלשתינאית ... ... כך נרפא עצמינו מהר יותר מאותם טפילים בחברה שלנו ,מאותה מחלה ממארת שמאיימת על החברה שלנו הרבה יותר מכל המחבלים יחדיו.

טעות גדולה בידך! רק לאחר שנהיה נקיים מאי צדק פנימי - וזה אומר שכולם ישרתו את המדינה בצורה שווה, לא בהכרח בצבא - רק אז נוכל בכלל לנסות ולחולל צדק חיצוני... לנסות לחולל צדק חיצוני דרך חברה שאין בה אפילו צדק פנימי הוא כמו ניסיון לנקות ריצפה עם סמרטוט מלוכלך... רק כשלערביי המדינה (וכן, גם לחרדים, אבל זה לא הנושא כרגע) יהיו חובות שווים כמו לכולם - וגם לאנשים המשתמטים מצה"ל מסיבות אידיאולוגיות תהיה אלטרנטיבה חוקית שונה, ומי שלא ישרת בצורה כלשהי (ולא בגלל נכות קשה) לא תהיה לו זכות בחירה - רק אז אפשר יהיה להתחיל לעסוק ביעילות בצדק חיצוני. רובם הגדול של ערביי המדינה לא משרתים אותה, והם ממש עלוקות. ואותם עלוקות מעזים לבקר את המוסריות של המדינה שלנו?!?! למה הם לא מתלוננים שאין להם חובה לעזור למדינה בשירות כלשהוא כמו כולם?!?!?! אותו דבר לגבי החרדים, שגם מתלוננים (בצורה כזאת או אחרת) על המוסר של אנשים במדינה, כשמעצם עשיקתם את המדינה הם פועלים בצורה לא מוסרית ומתנשאת! מי הם בכלל, עלוקות חברתיות (ופה אני מתכוון לכל אדם באשר הוא אשר מסיבה (לא מוצדקת) זו או אחרת לא משרת בכלל את המדינה) שיעזו לבקר מוסר של אחד הצבאות המוסריים ביותר בעולם! חוצפה מאין כמוה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את בטוח ראית את התמונות והצילומים מ"בתי הספר" שלהם, ואת הספרים שלהם שנתפסו, זה לא בית ספר, זה מוסד שמלמד לשנוא את היהודים, אותי, את שכן שלי, את סבתא שלי, ואותך!!!!!.

תראה כמה שנאה יש במילים שלך. כנראה גם אותך לימדו לשנוא. נראה לך שלא? תחשוב על הספרים שקראת כילד (דמות הערבי בחסמבה או דנידין) תחשוב על התמונה של הערבי שמעבירים לך העיתונים.

זה עניין של מנטליות, להיות ימני זה לשים ז.. על זכויות של בני אדם, היום פלסטיני לא יכול לצאת (לברוח) מהמדינה אפילו עם הוא רוצה, הם תקועים בין הפטיש לסדן, שים את עצמך במקומם, תתעורר ותראה שהמצב שלהם לא שונה מהיהודי הנודד של 48.

יותר ממליון איש חיים בלי דרכון, בלי זכיות בסיסיות וכל זה על ה... שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה !

אין לי ספק שאתה צודק , אבל מקום כותרת כזו לא בפורום הזה , זו הערה

גזענית כוללנית שאין מקומה באתר מסוג זה , בבקשה תשנה את הכותרת של התרד הזה

כדי שרמתו של האתר לא תרד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו כשחזרתי מבית הספר, אני יכול לכתוב תגובה נורמלית...

קודם כל, Argo, רובם המוחץ של הערבים ברחו עוד לפני שהם ראו את החייל הישראלי הראשון, מיעוט שבמיעוט פונה מבתיהם בכח.

עכשיו, מישה - הטפשות שלך מתחילה ממש לעצבן, זה שאין לך חצי מושג לגבי ההיסטוריה של המדינה, לגבי ההיסטוריה של המזה"ת ולגבי ההיסטוריה של הסכסוך הישראלי-פלשתיני זו כבר בושה כי זאת המדינה שלך ואתה מעורב אישית בסכסוך הזה, כך שידע בסיסי לגבי מה שעומד בבסיסו הוא בגדר חובה לכל אזרח במדינה.

את הכלי הגדול שלך אתה מוזמן לנסות ולתת להם, אני לא בטוח שחוץ מהכלי שלך יישאר משהו.

מה אנחנו חייבים להם? אממ.. אולי חירות? מה נותן לך את הזכות להטיל משטר צבאי על עם שלם? זה שיש לך חזק יותר? אז יאללה, בוא נכנס גם לסוריה, ירדן, לבנון ומצרים!

נכון יש פיגועים. נכון זה רצח. אבל גם שמונה הפלשתינים שמתו אתמול כתוצאה מירי של טנק (ביניהם נשים וילדים) הם אותם אנשים שמתים באוטובוסים ובדיסקטוקים.

אתה מוזמן לצעוק כמה שאתה רוצה 'באסה להם' או 'זו אשמתם', זה לא יוריד מהאשמה של התותחן באותו טנק ולא יוריד מהגזענות שלך (ושל שכמותך) שכמוה נראתה רק לפני 57 שנים בגרמניה הנאצית.

כמו שכבר אמרתי לך, אתה ילד שלא יודע על מה הוא מדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-כיבוש האכזרי, ההשפלה והעוני של העם הפלסטינאי לא בדיוק באשמתינו.

אין לנו שום אינטרס להפגיז אותם בפגזי טנק וטילי הלפייר שמשוגרים ממסוקי אפצ'י. זה לא בדיוק אותם חסרי מעצורים שרוצים לראות דם ומוות בעיניים. כל פרשן ערבי שחושב שהוא אובייקטיבי מתאר את האסון הפלסטינאי מנקודת מבט שלו בלבד, ולא רואה מה אנחנו חווים כל יום.

הקיצוניות, הפונדמנלסטיות, הקנאות, ושונאי ציון הם שאחראים למצבם העגום של הפלסטינאים. הרי כל שבוע אוטובוס התפוצץ בערי , פצמר"ים, מטעני חבלה, וילדים מתאבדיםוהטרור. גוש שלום לא מנסה להבין ולהפנים כי ישראלים רבים נטבחו קשות על ידי הצד השני שאנחנו בעצם נלחמים בו. לסגור פיגוע בסיסמאות ללא כיסוי לא בדיוק עוזר לנו להלחם באוייב.

הפסקת הפיגועים "לכאורה" לא בדיוק נגרמו ממשאלת ליבם של החמאס והג'אד האיסלמי, וגם לא ממגעים שמתנהלים עם אותם מושחתי הרשות הפלסטינאית שרוצים רק לקבל כספי סיוע לעצמם ולביתם.

Argo - התגובה שלך כה נאיבית עד שקשה לי בכלל להתחיל להסביר לך מהיא מנטליות ערבית מזרח תיכונית.

למה לא עשו שלום באפגניסטן? למה פעילי הבע'ת הרגו את מנהיג עיראק בשנות ה-60 וטבחו בכורדים ללא רחם? תסתכל סביבך ותבין שאם עם נכנע - תרתי משמע - לפונדמנליזים הערבי סופנו יהיה באדמה או בים. תחזיר להם את האדמה ללא מלחמה תקבל את משפחתך בים .

לשאלת המראיין את מפקד חיל האויר:"מה יקרה אם פגזי הנ.מ יפגעו חס וחלילה במטוסי חיל האויר הטסים בשמי הצפון?"

דן חלוץ השיב, חד משמעי: " חיזבאללה לא יורה לכייון מטוסי חיל האויר. לוחמי החיזבאללה מטרידים את יישובי הצפון, או אפילו מפגיזים את יישובי הצפון באש נ.מ".

ועכשיו השאלה : האם יצאנו מהאדמות הכבושות בלבנון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הוויכוח הוא מזמן לא על גוש שלום - ישנו קונצנזוס בקרב הימין וגם השמאל כי גוש שלום היא תנועה, איך לומר, לא חביבה במיוחד שמסכנת את בטחון המדינה.

הבעיה הפלשתינאית היא מעגל אינסופי - הם עושים פיגוע, אנחנו מגיבים, הם עושים פיגוע בתגובה לתגובה שלנו, אנחנו מגיבים בתגובה לפיגוע התגובה שלהם וכך זה הולך וחוזר חלילה.

זהו מעגל שאי אפשר להפסיק באמצעים צבאיים, כי כל עוד לא תהרוג את כולם, הם ימשיכו להלחם בך.

למה? כי הם קיבלו חינוך כזה, כי הם רואים את אמא שלהם מתפוצצת מפגז טועה של טנק, כי חבר שלהם נהרג ברחוב בגלל טיל טועה של מסוק, כי אבא שלהם נורה ע"י חייל במחסום שחשד שהוא מחבל וכי הבית שלהם נהרס ואין להם איפה לגור.

לא קשה להבין שארגוני הטרור, לאו דווקא הפלשתיניים, ניזונים בדיוק מזה - התנאים בהם הפלשתינאים חיים מהווים קרקע פוריה מאוד לגידול מחבלים מתאבדים, ואחרי שהמחבלים האלו מתפוצצים ברחובות , התנאים נעשים עוד יותר קשים והקרקע הופכת לעוד יותר פוריה.

המעגל הזה הולך וממשיך, אבל צריך לזכור מי התחיל אותו, ואלו לא היו הפלשתינאים, אלא שכבשה את הגדה המערבית ואת רצועת עזה ב 67'...

אז מה אפשר לעשות? בטח שאי אפשר לסגת נסיגה חד צדדית מכל השטחים, אבל גם אי אפשר להמשיך במצב הקיים.

הגיע הזמן להיות קצת יותר סובלניים כלפי הצד השני, כי להגיד 'הוא עשה ככה וככה אז לי מותר לעשות ככה וככה' זה תירוץ עלוב למדי.

לשאלה שלך, כן, יצאנו מהאדמות הכבושות בלבנון (למעט חוות שבעא אבל כמו שאומרים you win some you lose some) כך שהתקיפות של החיזבאללה אינן מוצדקות כלל וכלל.

מאז ומתמיד היה החיזבאללה ארגון שמאוד אהב לחמם את הגזרה הצפונית, זה בדיוק מה שהוא עושה עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעגל הזה הולך וממשיך, אבל צריך לזכור מי התחיל אותו, ואלו לא היו הפלשתינאים, אלא שכבשה את הגדה המערבית ואת רצועת עזה ב 67'...

ואולי ירדן אשמה בכך שכבשה אותה ב 48? וטבחה בעשרות מהם?

הפתרון לא יהיה מדיני לחלוטין, ולא צבאי לחלוטין - הפתרון יהיה פתרון מאוזן של השכל הישר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנו אין שום גישה למנטליות של ה"פלשתינאי הפשוט", אבל יש אנשים בעלי השפעה בקרבם. הם ורק הם יכולים להשפיע על הפחתת השנאה... הדרך היחידה שלנו היא הפחתת הסימפטומים של אותה שנאה (טרור) בדרך צבאית. לכן דמו של (כמעט) כל פלשתינאי שנהרג נמצאת בראשם של המנהיגים שלהם. רק כשהמנהיגים שלהם יפסיקו עם משחקי הכבוד על חשבון דמם של אחרים, רק אז תהיה לנו אפשרות להפסיק את הפרופוגנדה הצבאית... לצערי אין שום דרך אחרת, והדרך היחידה לא נועדה לנו ללכת בה. אנחנו יכולים רק לעקוב אחרי הפלשתינים... אי אפשר לכפות על עם פרימיטיבי מנטליות נאורה - וגם בקרבנו יש רבים שהמנטליות שלהם פרימיטיבית בעליל! אין לנו ברירה אלא לחכות שהפלשתינים "יבשילו". אם יש למישהו רעיון איך לעזור להאיץ את התהליך הזה, זה הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...