הערס היתנהוג בטבע - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הערס היתנהוג בטבע

AC/DC

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הבעיה שלך עם מרוקאים יאשכנזי צהוב היית מת לרבע מהחמימות ,המאכלים ,האהבה ועוד הרבה דברים שיש אצל המרוקאים .

לא כל המרוקאים ערסים, וגם אני לא אוהב אותם ואני שונא שמכלילים.

פעם היה פער בין הספרדים לבין האשכנזים כי בזמן שהמרוקאים הוציאו 10 ילדים וחשבו רק על לעבוד בשבילם ולהאכיל אותם ולתת להם חום ואהבה ,

האשכנזים הוציאו ילד אחד בקושי +כלב זהו ורק דחפו אותו לילמוד .

פעם האשכנזים רק דחפו את הספרדים אחורה קראו להם פרענקים כן כן,רק שתדע לך שבחיים לא תבין מזה להיות מרוקאי ואני גאה כי כשאני עושה קידוש ביום שישי ,ואוכל דגים וקציצות של אמא, אתה אוכל אשל ועגבניות שרי .

הפער נסגר בשנים האחרונות ונכון שיש כאלו פחות מפותחים ופחות מלומדים אבל כל אחד והדרך שלו הם בני אדם כמוני מלך הארץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה שלך עם מרוקאים יאשכנזי צהוב היית מת לרבע מהחמימות ,המאכלים ,האהבה ועוד הרבה דברים שיש אצל המרוקאים .

פעם היה פער בין הספרדים לבין האשכנזים כי בזמן שהמרוקאים הוציאו 10 ילדים וחשבו רק על לעבוד בשבילם ולהאכיל אותם ולתת להם חום ואהבה ,

פעם האשכנזים רק דחפו את הספרדים אחורה קראו להם פרענקים כן כן,רק שתדע לך שבחיים לא תבין מזה להיות מרוקאי ואני גאה כי כשאני עושה קידוש ביום שישי ,ואוכל דגים וקציצות של אמא, אתה אוכל אשל ועגבניות שרי .

הפער נסגר בשנים האחרונות ונכון שיש כאלו פחות מפותחים ופחות מלומדים אבל כל אחד והדרך שלו הם בני אדם כמוני מלך הארץ .

אתה מדבר אלי?

ו- TrakTor ממתי מי שלא ערס הוא פריק?

אני הדבר הכי רחוק מלהיות פריק, והדבר הכי רחוק מלהיות ערס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד פה לא שונא מרוקאים [טובאולי כן אבל אני לא], פשוט אומרים שיש הרבה מרוקאים ערסים וזה מין "עדה" [הערסים לא המרוקאים] מגעילה.

ותאמין שיש כאלה רוסים מניאקים ויש כאלה תימאנים מניאקים ויש כאלה ספרדים מניאקים , אף אחד לא מכליל פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לא היתכוונתי להכליל פשוט אמרתי את העדות שבהן ערסים מצוי יותר כמובן שיכל להיות כזה מיקרה בכל עדה

אם העלבתי אותך אז סליחה

אני אוכל טוב ואני לא אתפלה אם יותר טוב מימך ויותר טוב אני לא מיתכוון בריא (גם בריא) כמובן שאמא שלי אוהבת אותי מאד ודואגת מאד ממש כמו שומר(והיא לא חחח) היא ממש שפית והיא אשכנזיה(משמע שלא כל מי שלא מרוקאי לא יודע לבשל ) היא חכמה מאד עובדת קשה וגם דואגת שהיא עובדת

אז אל תרד על אשכנזים

אגב אני לא שונא אף עדה אני שונא היתנהגות של אנשים שהיא ממש לא מובנת לי אבל מה לעשות כולם שונים וצריך לחיות אם זה בין אם זה מרוקאי רוסי תמני או לא יודע מה

די עם זה ובוא נחזור לדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי את הקטע הזה של החלוקה. כאילו כל אחד זקוק להגדרה עצמית לוריד.

אני בבית הספר, בצבא ובחיים היום, תמיד הסתדרתי עם כולם. מה זה כל כך משנה?

אני פריק, אני ארס...מלחמה מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עיראקי ואתה צודק כל הווזווזים היו מתים לרבע מהאהבה ומהחום של המשפחה,והמנהגים,והכול.

כל היום לימודים......אבל בשנים האחרונות כמו שאמרת הפער נסגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...