מהו המטוס קרב הטוב בעולם ? - עמוד 8 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו המטוס קרב הטוב בעולם ?

jeger01

Recommended Posts

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה בדיוק העניין... בלי המיג שהגיע אלינו לפני ששת הימים (או לפני יום כיפור... לא זוכר), היו לנו הרבה יותר אבדות בקרב הטייסים, ובמלחמה בכלל... כשקיבלנו את המיג, טייס ניסוי כלשהו סחט ממנו את המיץ וגילה שהוא לא יציב בגבהים נמוכים או משהו כזה, אז הטייסים שלנו השתדלו לקחת את קרבות האוויר נמוך ככול הניתן כדי לקבל יתרון... אני זוכר שראיתי ראיון עם הטייס הזה, והוא אמר שעוד כשהוא הניע הוא הרגיש את העוצמה של המנוע... שמעבר מהF4 למיג הייה כמו מעבר מספיטפאייר לF4 או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיתוח מטוס עולה מילארדי דולרים רבים, וההשקעה לא משתלמת ביחס לכמות המטוסים שתיוצר. עדיף לקנות מטוסים בסבסוד אמריקאי. קרא את הת'רד מההתחלה, יש שם מידע. מה כן מייצרת? טנקים (מרכבה), טילי נ"ט, טילי א"א (פיתון), טילי ק"ק (יריחו), אלקטרוניקה מתקדמת למטוסים, מטוסי ביון (קונה מטוס מסחרי ומכניסה בפנים מערכות), מערכת נגד טילים (חץ), רובים (גליל, תבור, desert eagle). זה מה שעולה לי בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יישראל ייצרה בעבר. היום לא מייצרים בעיקר בגלל שארה"ב לא מאפשרת (רוצה שנקנה ממנה...)

בישראל מייצרים בעיקר מערכות אלקטרוניות, מלט"ים, מזל"טים וחלקי מנועים.

(רוצה שנקנה ממנה...) ? ? ?

למה ארהב לא מאפשרת ?

וצריך להתקדם לנשקים יותר עתידניים אם זה אפשרי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב שאתה אמריקקי. אתה מעדיף שיהיו יותר מובטלים באמריקקה או באיזה מדינה נידחת בקצה השני של העולם?

כמו שComponent כתב:

פיתוח מטוס עולה מילארדי דולרים רבים, וההשקעה לא משתלמת ביחס לכמות המטוסים שתיוצר.

לכן מימון מטוס יכולה רק ארה"ב לממן לנו (במסגרת פרוייקט משותף או משהו כזה), ולבד אנחנו לא יכולים להרים את הסיפור הזה, ואמריקקה לא רוצה לממן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למיג 29

פעם שמעתי סיפור שרק פעם אחת המטוס הופל וזה היה בטיסה מעל ישראל לאחר שהיה מידע מודיעני מדויק

IS IT TRUE???

אני לא יודע אם לזה אתה מתכוון, אבל היה סיפור דומה עם המיג-25:

"המיג-25 נחשב במשך שנים רבות למטוס קרב שלא ניתן ליירטו - הן בגלל מהירותו הגבוהה (קרוב לשלושה מאך) והן בגלל הגובה הרב בו הוא טס (עד 70 אלף רגל). ב-13 בפברואר 1981 נקלע מטוס F-15 של חיל-האוויר לקרב-אוויר עם מיג-25. תא"ל (מיל') בני צינקר, טייס ה-F-15 , שיגר לעבר המיג-25 טיל אוויר-אוויר. המיג נפגע והופל. היתה זו הפלת בכורה עולמית של מיג-25. לימים, הפילו מטוסי ה-F-15 של חיל-האוויר מטוסי מיג-25 נוספים."

(מתוך אתר חיל האויר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני מתקן אותך בזה שה רק מיג29 אחד הופל וזה לא בגלל קרב אוויר או מארחות שאמורות להשמיד מטוסים אלה בגלל תעות של הטייס

באיזו תהרוכה זוג מיגים (מיג29) טסו ועסו תרגילים אחד הטייסים רעה שהקאל לא סם לב הלייהם ורצה להסות משהו מיוחד הוא פנה לצד אך שחך להודיעה לטייס השני ונתקל במטוס שלו הנה תמונה מהמיקרה

http://www.cs.wisc.edu/~rajwar/base/PICS/planes.mig29-flames.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...