תמונות חדשות של crysis ! עריכה 2 : נוספו גם בע"מ 20............................ - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות חדשות של crysis ! עריכה 2 : נוספו גם בע"מ 20............................

ultras5

Recommended Posts

אני חושב שהדבר המהפכני שהמשחק הזה מביא לנו - יותר מאשר גרפיקה מתקדמת - זה המנוע הפיזיקלי המתקדם.

כלומר, מבחינת גרפיקה - מצידי שיהיה דומה לFARCRY (כלומר CryEngine1) או SOURCE, אבל הדבר שיעשה את המהפכה הגדולה בו זה הפיזיקה. תוכל להרוס מבנים, להוריד עצים, להסתנוור ולסנוור - וזה יהיה ממש מהפך מבחינת משחקיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תפסת אותי אחי..אני זונת גרפיקה!

50 ש"ח בשיחים עם hl2 :lol:

אתה מיתכוון דום 3

HL2 מישחק טוב

אני חושב שהדבר המהפכני שהמשחק הזה מביא לנו - יותר מאשר גרפיקה מתקדמת - זה המנוע הפיזיקלי המתקדם.

כלומר, מבחינת גרפיקה - מצידי שיהיה דומה לFARCRY (כלומר CryEngine1) או SOURCE, אבל הדבר שיעשה את המהפכה הגדולה בו זה הפיזיקה. תוכל להרוס מבנים, להוריד עצים, להסתנוור ולסנוור - וזה יהיה ממש מהפך מבחינת משחקיות.

זה מיזמן לא חדש

בטח ישפרו הרבה אבל כבר בימי הN64 היה מישחק שהיה אפשר להרוס את רוב הסביבה

התלת מימדית ומאז יצאו הרבה מישחקים אחרים שמאפשרים הרס של סביבה תלת מימדית

גם אפקטים של אור היו הרבה בעבר

הפעם בטח יעשו את זה הרבה יותר טוב ויותר מתוחכם אבל חדש זה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק מאוד, אבל בשביל להראות אפקטים פיזיקאליים מתקדמים כאלה צריך גראפיקה טובה.

אם לא, זה יראה כמו פיסיקה של HL2 בגראפיקה של GTA3, לא נעים :-\

אבל אני דיי מסכים איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולם,

אני יודע שיש הרבה משחקים שלהם היו מנועים פיזיקאליים מתקדמים, אבל פה המנוע הפיזיקאלי יהיה חלק מהמשחקיות, כלומר אני עכשיו חותם לך שיהיו משימות שכדי לעבור אותן יצטרכו להרוס מבנה, להוריד עץ וכדו'.

לא מפריע לי שזו תהיה הרפיקה של HL2 או FARCRY (ממש לא מעניין אותי לראות כל זיף על הפרצוף של החייזר), אבל כמובן שלא צריך להגזים וכמו שאמרו פה - לשים גרפיקה של GTA3..

fighter, הכוח העצום שנדרש הוא למנוע הפיזיקאלי. שחושבים על זה, מנוע פיזיקלי ברמה הזו - יכול לנצל קונרו בלי להרגיש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולם,

אני יודע שיש הרבה משחקים שלהם היו מנועים פיזיקאליים מתקדמים, אבל פה המנוע הפיזיקאלי יהיה חלק מהמשחקיות, כלומר אני עכשיו חותם לך שיהיו משימות שכדי לעבור אותן יצטרכו להרוס מבנה, להוריד עץ וכדו'.

לא מפריע לי שזו תהיה הרפיקה של HL2 או FARCRY (ממש לא מעניין אותי לראות כל זיף על הפרצוף של החייזר), אבל כמובן שלא צריך להגזים וכמו שאמרו פה - לשים גרפיקה של GTA3..

fighter, הכוח העצום שנדרש הוא למנוע הפיזיקאלי. שחושבים על זה, מנוע פיזיקלי ברמה הזו - יכול לנצל קונרו בלי להרגיש..

בקשר למה שהדגשתי שאתה אמרת אני די בטוח שאם הפירוט על החייזרים יהיה כזה גדול, מלא אנשים יקיאו את כל מה שהם אכלו...(יורה בחייזר, כל האיברים שלו נשפכים החוצה בפירוט איכותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולם,

אני משחק כרגע בFlatOut 2 גם לו יש פיזיקה שקשורה למישחקיות

ככה שחדש זה לא והיו מספיק משחקים בעבר ששילבו פיזיקה במשחקיות

אבל פיזיקה לבד לא עושה מישחק לטוב

בHL2 ישתמשו בפיזיקה בכל מיני דרכים ולדעתי שם השימוש היה מוצלח

אבל אם הפיזיקה לא תיתרום הרבה למישחק או שלא תחדש יחסית למישחקים קודמים אז המישחק לא יהיה כל כך טוב

בכל מיקרה יש תבעיה הגדולה לדעתי שהמישחק יעזר בחומרה חדשה יחסית כדי להגיעה לביצועים הגרפים והפיזיקים

שהוא צריך בימקום ליכתוב קודים יותר טובים לחומרה קימת

את HL2 אפשר היה לשחק על מחשבים יחסית חלשים לזמנו

ואפילו הצליחו לעשות פורט לXBOX הראשון שקיבל ביקורות טובות

המישחק הזה יצתרך חומרה חזקה יחסית ואם יעשו לו פורטים זה יהיה רק ל360 ולPS3

וזה אומר קוד שמבוסס על חומרה חזקה בימקום קוד שיודע לנצל חומרה בינונית נמוכה עד הסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמה: בסרטים:

כמה סרטי פעולה קיימים שבנאדם רק הולך ויורה בהם ולא משתמש בחפצים?

כמו להעיף כיסא על מישהו או למשוך חוט ולהפיל כמה חברה

בכל משחק פיזיקה אמורה לעזור כי במקור בעולם האמיתי הבנאדם לא ישתמש רק בנשק, אלא גם בסביבה

כמו למשל בdark messiah, בכל מפה יהיו כל מיני נקודות מיוחדות שאפשר להשתמש בהן כדי להרוג אויבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנשים כבר לא נמאס מהמילה הזאת

מה זה משנה אמיתי, בדיוני

העיקר כיף

הרי זה משחק

וכל הרעיון של משחק זה לבדר את הבנאדם כי אחרת יהיה לו משעמם, וכמה שהמשחק יותר כיף ויותר מרתק הבנאדם מרגיש שהוא קיבל 100% תמורה על מה שהוא שילם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיסיקה נועדה לא רק בשביל להמציא שיטות מסויימות בשביל להמשיך במשחק, אלא גם לריאליסטיות.

ריאלסטיות טובה בסימולטורים ובמישחקים מסוימים

אבל ריאלסטיות וcrysis מהסירטון שראיתי לא הולך ביחד

crysis בשורה התחתונה הוא מישחק ארקידי ולא איזה מישחק יריות מתוחכם

ככה שאפשר בכיף להכניס לו פיזיקה שתעזור למישחקיות בימקום ליתרכז רק בריאלסטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...