איך הרמקולים Logitech® Z-5500 Digital שווה להשקיע בהם?! - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הרמקולים Logitech® Z-5500 Digital שווה להשקיע בהם?!

pergola

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחי הם שווים כל שקל ואני גם יגיד לך למה

לי יש את Z5300 והם מטורפים אני מפוצץ את כל הבית איתם

החסרנות של הZ5300 נמצאים בעילאות של Z5500

יש להם בקר דיגטלי דולבי וכל זה הם פי שתיים עוצמתיים מהZ5300(וZ5300 עוצמתיים מאוד ואיכותיים)

יש לזה שלט אלחוטי

קיצר שווה כל שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

---יש להם בקר דיגטלי דולבי

מה מביא הבקר דיגיטלי והדולבי??

ואם מישהו יודע את האורך של החוטים שירשום לי זה חשוב.. ומה אפשר לעשות עם החוט קצר לי מדי??

ממש תודה על כל התגובות ;) ממש עזרתם לי :xyxthumbs: אני כנראה קונה את הZ 5500 והX-FI בעתיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמקולים עם חיבור דיגיטלי, אין שום הבדל בין כרטיס קול ב100 שקל לכרטיס ב2500 שקל כל עוד האות הדיגיטלי יוצא תקין.

ווהא. תן לי דקה.

לXFI יש כל מיני פונקציות כמו CRYSTALIZER ו- XRAM שמאפשרות עיבוד של יותר צלילים... זה מורגש במשחקים תומכים- יש פשוט יותר צלילים- יותר קולות מעובדים במקביל. אני לא חושב שכרטיס אופטי של apache יכול לתת משהו כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xram משמש לשני דברים

איכסון מידע של סאונד במשחקים התומכים בזה

והשימוש היותר מקורי זה לאכסן סאונדפונט של עד 64 מגה במקום על הזיכרון של המחשב לשם יצירת במידי

EAX+דיגיטל=מת, משחקים לא תומכים בזה, אני לא בטוח כמה משחקים תומכים בדולבי דיגיטל או DTS

אה וגם, אם כתוב dolby surround, זה משהו שהוא תוכנתי, הוא לא דורש מקודד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס עושה את ההבדל ?

יש עליהם אחריות ?

ועדיף ליתלות את כולם ולא לשים מולך 2 ו את השאר ליתלות אלה את כולם תיתלה וככה מרחק ייה שווה בערך ולא משנה איפה תהיה זה יהיה סדר גם אם אתה שוכב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני אתלה גם את הקדמיים אבל איפה לשים את הסאב? ויש עוד לא?

1.יש 2 קדמיים 2 אחוריים באס ועוד אחד איפה אני שם את הבאס ואיפה את הרמקול החמישי??

2.ואיך אני ידע איזה זה מה?( איך אני ידע מה קידמי מה אחורי ומה הרמקול ה5 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יאמר לך לפי גיון פשוט לא רק שרשום אלה שזה גם לא משנה אני מניח ש2 האלה שהם מפופים הם האחורים ושתים לא מיקדימה ועוד אחד סנטר שהואנימצא על אותו קיר של הקידמים 0זה תלוי) בינהם במרחק שווה

את הסאב אני ממליץ לשים על הריצפה אם הפיר אחורי אז לא צמוד לקיר עם הוא דצצי אז שים את הצד עם הפיר לכיוון שלך זה מה שאני מעדיף כלומר זה אתה " וזה הרמקול .

אתה פה " והרמקול פה . חחחחחחח

טוב בקיצור באחד מהדצצדים שלך לא צמוד לקיר ועל הריצפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווהא. תן לי דקה.

לXFI יש כל מיני פונקציות כמו CRYSTALIZER ו- XRAM שמאפשרות עיבוד של יותר צלילים... זה מורגש במשחקים תומכים- יש פשוט יותר צלילים- יותר קולות מעובדים במקביל. אני לא חושב שכרטיס אופטי של apache יכול לתת משהו כזה..

אמרתי על פלאט, בלי כל מיני פונקציות מטומטמות.

חוץ מזה אני גם לא חושב שהם עובדות כשאתה מחובר דיגיטלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

---אז בסרטים ושירים אני לוחץ על הכפתור ומשנה לדיגיטל ובמשחקים לוחץ ומשנה לאנאלוג..?? ועניתם כן

ככה שאני שם על אנאלוג ואז הפונקציות האלה כן יעבדו..

אז אני ישים את הבאס על הריצפה אבל איפה בריצפה אי אפשר לשים אותו באמצע אז איפה לשים?! אם אני ישים בצד ימין או שמאל על הריצפה זה לא יהיה מאוזן לא?? אז מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...