איך הרמקולים Logitech® Z-5500 Digital שווה להשקיע בהם?! - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הרמקולים Logitech® Z-5500 Digital שווה להשקיע בהם?!

pergola

Recommended Posts

6. עד איזה מרחק ממני אחורה כדאי לשים את הרמקולים האחוריים?? כי אם זה לא מתאים לחדר והקיר רחוק מדי אז לא יהיה לי איפה לשים אותם..

בעקרון אתה צריך שזה יהיה שווה, שאם הקדמייים הם 2 מטר ממך, אז גם האחוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סבבה העיקר שאני ישמע נגיד במשחקי פעולה מאחורי שמישהו יורה מאחורי ושאני ישמע את זה וזה לא יהיה חלש מדי בגלל שזה רחוק..

אם למישהו יש תשובות לשתי השלות עם הכפתור והכבלים ששאלתי אנישאשמח לתשובות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספיק כבל כדי לסובב אותו סביב החדר ... בניגוד לקריאטיב הישנים שלי, בכל מקרה אתה תמיד יכול לקנות כבל מאריך

ד"א יש אפשרות להגביא את הרמקולים האחוריים בנפרד, אני גם עושה את זה על מנת לקבל "קיק" יותר חזק מאחור באפקטים

בנוגע לעוצמה... תאמין לי שאי אפשר להשאר בחדר כשהכל עד הסוף... רק שתבין את העוצמה שלהם, בחוגה של הווליום ברסיבר אחרי שאתה כביכול מגביר עד הסוף אתה יכול לסובב סיבוב נוסף של 360 מעלות על ריק ואז מתגלה BOOST ווליום נוסף שמקפיץ עוד יותר את הווליום

יש לי כל מיני אפקטים של DTS ו DD שיכולים להקפיץ לך את הלב כאילו נחת לך זילזל בתוך החדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שלמלא אנשים בזון יש בעיית הבנה למי אני מתכוון וחושבים שאני יורד או תוקף כל הזמן

אני לא אמרתי שהמערכת 5.1 הזאת לא טובה, להפך אני יודע שזאת אחת המערכות הכי איכותיות וחזקות שיש

אבל יש פה מישהו מאוד מכובד עם ניסיון שאני לא יגיד מי זה כדי שלא יגידו שאני מדבר מאחורי הגב

שטוען שסטליטים הם לא איכותיים מספיק

ואני אומר שהדוגמה שהבאת מקודם על כמה הם חזקים מראה כמה שזה לא נכון שכל הסטליטים הם גרועים

אתה עדיין חושב שאני יורד פה על המערכת שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ממש ממש תודה לכולכם על העזרה 2 שאלות אחרונות..

1.---כפתור ה Input ברסיבר או בשלט

הוא מגיע ביחד עם הרמקולים?! או שאני צריך לקנות רסיבר משלי או משהו מיוחד? כי אין לי כח לקנות עוד דברים חוצ מהרמקולים והכרטיס קול שלהם

2. מישהו יודע עם החוטים מספיק ארוכים בכדי לתלות אותם 2 מטר מאחורי?! (ולסובב אותם סביב החדר עד שזה מגיע ל2 מטר מאחורי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ואיפה הוא ישים את המחשב באמצע החדר?

זה לא קשור, גם אם זה 2 מטר מאחורה עדיין שומעים טוב, אלא אם הרמקולים חרא

שישים איפה שהוא רוצה, אבל אם הוא רוצה "סראונד", אז הוא צריך להיות במרחק שווה מהרמקולים.

אה, ועוצמה לא קובעת אם הרמקול טוב/לא טוב. והמערכת הזאת בטח לא אחת האיכותיות שיש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ממש ממש תודה לכולכם על העזרה 2 שאלות אחרונות..

1.---כפתור ה Input ברסיבר או בשלט

הוא מגיע ביחד עם הרמקולים?! או שאני צריך לקנות רסיבר משלי או משהו מיוחד? כי אין לי כח לקנות עוד דברים חוצ מהרמקולים והכרטיס קול שלהם

2. מישהו יודע עם החוטים מספיק ארוכים בכדי לתלות אותם 2 מטר מאחורי?! (ולסובב אותם סביב החדר עד שזה מגיע ל2 מטר מאחורי)

כן

כניראה שכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונת כן תצטרך לקנות גם משהו מיוחד כמו רסיבר או כן זה בא עם הרמקולים?!

אם אני יושב במיטה והיא צמודה לקיר של הרמקולים האחוריים ואני ומעלי הרמקולים האחוריים ואני רואה סרט במחשב שהוא רחוק קדימה שתי מטר ממני

(המסך גדול) וליד המחשב יש את 2 הרמקולים הקדמיים והסאב האם אני ישמע טוב את הסרט?! ויענה מהסראונד

או שבגלל שאני מתחת לרמקולים האחוריים זה יהיה גרוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה בא עם הרמקולים

בכל מקרה כמעט כל הסאונד שתקבל מהאחוריים יהיה רק באפקטים שונים ואת עיקר הסאונד יהיה מהקדמיים

אבל על מנת לקבל אפקט מייטבי כדאי להיות במרכז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כשאני יראה סרטים אני פשוט יזיז את המיטה קדימה טיפה או משהו..

וכשאני משחק אני יהיה במרחק חצי מטר מהרמקולים הקדמיים ו2 מטר מהאחוריים משהו כזה..

זה בסדר סה"כ? ואני יהיה מאיכות טובה?

אם למישהו יש את הרמקולים האלה ויוכל להגיד לי מה ההאורך של החוטים של הרמקולים האחוריים אני אשמח מאוד=] וכך ידע אם זה יספיק לי..

אם זה לא מספיק מה אני יכול לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...