שילוב שני ספקי כוח- אפשרי? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שילוב שני ספקי כוח- אפשרי?

FeedMe

Recommended Posts

ממש לא רצוי לחבר את שני כבלים לאותו רכיב.

אתה יכול לחבר נגיד ספק אחד ללוח אם (שגם מספק חלק מהחשמל לכ.מסך), למשל לכונני CD למיניהם והספק השני לחבר רק בתור ספק למאווררים, הכ.מסך ו\או ההרדיסקים

אתה כמובן יכול לשחק עם כל מיני תצורות עם שני ספקים, אבל ממש לא מומלץ לחבר את אותו הרכיב לשני ספקים.

כי חוץ מלחבר את הרכיב הזה לספק זה, אתה גם מחבר בין הריילים של הספקים שזה ממש לא ממומלץ.

אם אחד הולך אז גם השני יכול להדפק בקלות, אך אם הם נפרדים, אם אחד הולך, השני ממשיך לעבוד.

בקשר לזה, אני התכוונתי שאני רוצה לעשות את זה, לדעתכם ספק 150 של FSP יספיק ל7900GT[בלי שום רכיב אחר]?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקירה שקראתי דווקא ה-7900GT הוא לא כרטיס כ"כ בזבזני, הוא סה"כ יכול להגיע לאיזה 80W בעומס מלא.

העיניין כאן שאתה צריך ספק עם הרבה כוח (יחסית כמובן) על הרייל של ה12V, ההספק הכללי של הספק לא אומר הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחייה את הת'רד :D

החלטתי לחבר את הליברטי לכרטיס מסך ולחיבור 24 פינים בלוח בלבד, ואת השאר לתת לטרמלטייק, כולל חיבור החשמל הנוסף הנדרש להפעלת המעבד. אני מאמין שזו קונפיגורציה טובה. (ארבע מסילות מישהו? :P)

עכשיו,

השאלה היא איזה פינים בדיוק אני צריך לקצר בחיבור 20 פינים של ה-TT, ובאיזה אמצעי מומלץ לעשות את זה בלי להתחשמל.

שאלה 2: האם אני יכול לבנות מעגל חשמלי פשוט שיקצר בין שני הפינים האלה? האם צריך להיות זרם רציף בין הפינים או שמספיק שאני אקצר אותם לשניה?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

אז זה בעצם יותר פשוט משחשבתי. אני אקח את אחד מחיבורי 5V- של המולקס ואחבר אותו לחוט הירוק בסט של 20 פינים. הרבה יותר קל משחשבתי. תודה רבה! :}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ

אתה בעצם אומר שצריך לחבר את החוק הירוק מחיבור 20 פינים ל-GND, נכון?

והוא עובד על 5V, נכון?

אז אני אקח את אחד המולקסים של הספק הראשי ואחבר את ה-מינוס 5V לחיבור הירוק...

או שהבנתי הכל לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחבר אותו לאדמה היחסית של הספק, לא למינוס 5.

כאשר הספק אמור להיות כבוי, החוט הירוק צריך להיות צף. כאשר הספק צריך להדלק החוט הירוק צריך להיות משוייך לאדמה.

אה.

בגלל שאני לגמרי לא מבין *כלום* במעגלים חשמליים, אני פשוט אלחים את שניהם למתג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...