רזולוציה במסך רגיל לעומת מסך רחב.. - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רזולוציה במסך רגיל לעומת מסך רחב..

pergola

Recommended Posts

זה פתרון מפגר לגמרי להשתמש בטלוויזית LCD כמסך ראשי

ואם ה"ד"ר" או מישהו אחר נפוח מדי מכדי להודות בזה, זה לא משנה את העובדה שזה פתרון טפשי במיוחד ולא יעיל בעליל

תתחדש.

על מה אתה מדבר בכלל??? אנחנו מדברים על Dell™ 2407WFP , והוא מוניטור רגיל לחלוטין! הוא בכלל לא TV!!!

דבר שני, לא הייתי אומר דבר כזה על ד"ר או על כל מי שיש לו LCD TV בתור מסך ראשי מכיוון שאין חכם כבעל הניסיון אם הם עובדים עם זה יום יום וזה והם אומרים שזה בסדר אז זה בסדר אין להם שום סיבה לשקר באמת!! נפוח?! מה קשור??

לא יהיו מריחות! המקסימום שיהיה זה שהמשחק יהיה מתוח על כל המסך, אם הוא לא עובד ברזולוציה הטבעית של המסך.

בשום מצב לא יהיו מריחות???? בשום משחק?? אתה אומר שהמריחות לא קשורות בכלל לרזולוציה???!!??

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע, אני מנסה להבין את זה כבר כמה שבועות טובים!!! ניראה לי שד"ר אמר לי את זה או מישהו אחר אני ממש לא זכור זה היה די מזמן...

אמרו לי שלא יהיו מריחות רק אם המסך יהיה על הרזולוציה הטיבעית שלו..!

ד"א, אם לא יהיו מריחות מה הבעיה להוריד את הרזולוציה?? (במשחקים שתומכים 16:9, או 16:10 במקרה שלנו!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

---ואם ה"ד"ר" או מישהו אחר נפוח מדי מכדי להודות בזה, זה לא משנה את העובדה שזה פתרון טפשי במיוחד ולא יעיל בעליל

דווקא לפי התמונות שהד"ר העלה זה הדבר הכי קטלני שיכול להיות.. והוא רק ניסה לעזור לנו ולדעתי זה רעיון מצויין אם יש את הכסף

---המקסימום של המקסימום, אם המשחק לא תומך במסך רחב, אז על רזולוציה רחבה, פשוט התמונה תימתח על כל המסך

מזאת אומרת בדיוק ימתח?

זה אומר שמסך כזה אני יוכל להשתמש רק במשחקים החדשים שיוצאים ובאחרים אני יכול לשחק אבל הם ימתחו ויראו מוזר

צריך לשאול מישהו שיש לו את המסך הזה אם כשמורידים את הרזולוציה במשחקים זה באמת נמתח ונראה מכוער..

כי אם כע זה לא שווה להשקיע כלכך הרבה כסף בשביל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מבלבלים בין תמונה לא חדה ("מרוחה"), ל"מריחות" = GHOSTING.

GHOSTING לא יהיה.

לגבי תמונה לא חדה בגלל שימוש ברזולוציה לא נאטיבית - בווינדוס גם ככה תעבדו בנאטיבית.

במשחקים? בסרטים? זה פחות משנה. יש כאלה שאומרים שהם מבחינים בחוסר חדות וערפול גבולות כשהם משחקים בLCD לא ברזולוציה הנאטיבית, לעומת זאת - רוב רובם של האנשים אומרים שבמשחקים - הרזולוציה הנאטיבית פחות משמעותית, ולא ניתן להבחין בתמונה מרוחה ברזולוציה נמוכה שעברה התאמה (SCALING) למסך עם יותר פיקסלים.

זה יותר תלוי בכם מאשר במסך.

ברור שעדיף לשחק ברזולוציה הנאטיבית - אבל במסך הזה (DELL) היא כל כך גבוהה, שקשה לי לדמיין שאתם תעשו את זה אם לא תחליפו כרטיס מסך כל חצי שנה בערך.

זה המחיר שמשלמים כשקונים מסך עם נאטיבית כל כך גבוהה.

בגלל זה אני חושב ש1366*768 זה אידאלי.

אבל אני מפגר ונפוח, מה אני יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מבלבלים בין תמונה לא חדה ("מרוחה"), ל"מריחות" = GHOSTING.

GHOSTING לא יהיה.

לגבי תמונה לא חדה בגלל שימוש ברזולוציה לא נאטיבית - בווינדוס גם ככה תעבדו בנאטיבית.

במשחקים? בסרטים? זה פחות משנה. יש כאלה שאומרים שהם מבחינים בחוסר חדות וערפול גבולות כשהם משחקים בLCD לא ברזולוציה הנאטיבית, לעומת זאת - רוב רובם של האנשים אומרים שבמשחקים - הרזולוציה הנאטיבית פחות משמעותית, ולא ניתן להבחין בתמונה מרוחה ברזולוציה נמוכה שעברה התאמה (SCALING) למסך עם יותר פיקסלים.

זה יותר תלוי בכם מאשר במסך.

ברור שעדיף לשחק ברזולוציה הנאטיבית - אבל במסך הזה (DELL) היא כל כך גבוהה, שקשה לי לדמיין שאתם תעשו את זה אם לא תחליפו כרטיס מסך כל חצי שנה בערך.

זה המחיר שמשלמים כשקונים מסך עם נאטיבית כל כך גבוהה.

בגלל זה אני חושב ש1366*768 זה אידאלי.

אבל אני מפגר ונפוח, מה אני יודע.

עכשיו עשית לי קצת סדר בבלאגן...!! תמיד התבלבלתי בין תמונה לא חדה ("מרוחה"), ל"מריחות" = GHOSTING.

בכל מקרה אני חושב שאתה טיפה מגזים לא? להחליף כ.מסך כל חצי שנה????

אתה לא חושב ש1900XT יחזיק לפחות שנה-שנה וחצי (MIN)....?

אם לא אז באמת אין טעם לקנות את המסך הזה...!

ד"א אתה לא חושב שמי שייצרו את זה חשבו על זה (DELL)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XHX הכל תלוי אם נוכל להוריד את הרזולוציה אם למשל נוכל להוריד גם נוכל להפעיל משחקים ישנים שלא תומכים ב1920X1200

וגם כשהכרטיס מסך לא יספיק נוכל להוריד את הרזולוציה זה תלוי כמה התמונה לא תיראה חדה וכמה שינוי יהיה בשביל זה אנחנו צריכים לשאול מישהו שיש לו את המסך

ובינתיים לא מצאנו מישהו כזה.. נקווה שנמצא מישהו ושהוא יעלה תמונה איך הוא כשמורידים את הרזולוציה או משהו..

אבל אם אי אפשר לשנות את הרזולוציה גם יהיו משחקים שלא נוכל לשחק בהם וגם נצטרך כל הזמן להחליף כרטיס מסך וגם זה יזיק לעיניים

כמו שלד"ר נהייה בעיה בעיניים בגלל שהכל היה קטן מדי במסך שלו..

יש אולי מסך מחשב טוב אחר שעולה בסביבות ה5000 שהוא תומך ברזולוציה יותר נמוכה?! והוא בגודל של לפחות 23 אינטש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PERGOLA, לא ניראה לי ש1900XT לא יחזיק שנה אחת אפילו על הרזולוציות הכי גבוהות כולל כל הפילטרים... ממש לא ניראה לי!!!

זה בין הכ.מסך החזקים שקיימים היום וחוץ מזה המסך הזה הוא לא יצא אתמול הוא עבד עם כרטיסים הרבה יותר ישנים, ולפני שנה גם היו משחקים בעלי דרישות כמעט כמו של היום..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר בכלל??? אנחנו מדברים על 2407WFP , והוא מוניטור רגיל לחלוטין! הוא בכלל לא TV!!!

דבר שני, לא הייתי אומר דבר כזה על ד"ר או על כל מי שיש לו LCD TV בתור מסך ראשי מכיוון שאין חכם כבעל הניסיון אם הם עובדים עם זה יום יום וזה והם אומרים שזה בסדר אז זה בסדר אין להם שום סיבה לשקר באמת!! נפוח?! מה קשור??

בשום מצב לא יהיו מריחות???? בשום משחק?? אתה אומר שהמריחות לא קשורות בכלל לרזולוציה???!!??

:xyxthumbs:

לא ראיתי שהדיון השתנה, חשבתי שאתם עדיין בקטע של טלוויזיה

ומן הסתם הדל הוא מסך מצויין, חלומו הרטוב של כל , קח בחשבון אבל שתצטרך כרטיס או מערך חזק מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון אבל שתצטרך כרטיס או מערך חזק מאוד

LOL

שים לב מה הוא אומר לך

שכדי לשחק ברזולוציה כזאת, תצטרך "מערך". מן הסתם מערך או CF.

ובטח שהאנשים בDELL חשבו על זה. הם חשבו שמי שיש לו מספיק כסף למסך הזה גם ימצא את הכסף לכרטיסי מסך שיחזיקו אותו.

1920*1200 זאת רזולוציה מטורפת. אני חוזר - מטורפת. זה 300000 יותר פיקסלים מ1600*1200 עליה מתבצעים כל הבנצ'ים בHIGH END.

כשאמרתי להחליף כרטיס מסך כל חצי שנה התכוונתי לזה. ואתה יכול לשכוח מפילטרים.

1366*768 לעומת זאת, זה 200,000 פיקסלים פחות מהסטנדרט של 1280*1024. כל כרטיס מסך סטנדרטי יחזיק את זה שנה וחצי - שנתיים לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

שים לב מה הוא אומר לך

ובטח שהאנשים בDELL חשבו על זה. הם חשבו שמי שיש לו מספיק כסף למסך הזה גם ימצא את הכסף לכרטיסי מסך שיחזיקו אותו.

1920*1200 זאת רזולוציה מטורפת. אני חוזר - מטורפת. זה 300000 יותר פיקסלים מ1600*1200 עליה מתבצעים כל הבנצ'ים בHIGH END.

1366*768 לעומת זאת, זה 200,000 פיקסלים פחות מהסטנדרט של 1280*1024. כל כרטיס מסך סטנדרטי יחזיק את זה שנה וחצי - שנתיים לפחות.

הפעם המי יודע כמה שאתה מוכיח שכישורי הדיון שלך שואפים לאפס. התגובות שלך ילדותיות ומנופחות ולכן נאי משתדל להתעלם ממך, עם זאת מפריע לי שאתה מטעה אחרים.

טלוויזית LCD לעולם לא תעניק לך תמונה שאותה תקבל במסך ייעודי, לאור העובדה הפשוטה שהיא גדולה יותר בעלת רזולוציה נמוכה יותר - וכפועל יוצא - גודל נק' הרבה הרבה יותר גדול.

אני שוב מציין, על אף החישובים ה"מרשימים" שלך והביטחון העצמי המופרז - טלוויזית LCD היא פתרון מגוחך ולא יעיל.

אם כבר דרוש לך הגודל הזה, לך על LCD "ובא גואל לישראל", ביי ביי בעיות רזולוציה.

אבל תצטרך שולחן מאסיבי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כישורי הדיון שלי שואפים לאפס - אבל אתה זה שיורד לעלבונות אישיים.

בפסיכולוגיה קוראים לזה השלכה.

בקיצור חמוד, הדעה שלי כל כך לא משנה, התמונות שפרסמתי שמוכיחות את טענתי לא משנות, החישובים שלי (שלא סתרת) לא משנים, והמנטרה שלך על גודל פיקסל, שאתה חוזר עליה בלי לתת שום תימוך - היא האמת היחידה ביקום.

בקיצור, תסתדרו בלעדי. אני לעומת זאת, אמשיך להמליץ על טלויזיות LCD למי שיש לו כסף לזה בפורום מפרטים. חפש אותי שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

שים לב מה הוא אומר לך

Dr.Noob

לשחק במסך 26" ברזולוציה נמוכה לא בהכרח יתן תוצאה טובה יותר מאשר לתת למסך לעשות אפסקיילינג לרזולוציה גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...