רזולוציה במסך רגיל לעומת מסך רחב.. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רזולוציה במסך רגיל לעומת מסך רחב..

pergola

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשיתי חישוב יחס זה יוצא ה1280 על 768

יוצא יותר קרוב ל1280 על 1024

אבל בכל מקרה הרזולוציה 768 אי אפשר להשוות ל1024

ככה שיצא לך פחות אייקונים מלמעלה למעטה אם זה מה שאתה מתכוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להשוות!

הגודל של הפיקסל הוא הגודל של הפיקסל(או שזה פיסקל)

אין דרך להשוות את זה

אתה רק יכל להיות בטוח שאם שניהם מסכים באותו הגודל אז באחד האורך יהיה יותר גדול מהגובה ובשני הוא בכלל אמור להיות יותר גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ranran אממ אני מתכוון כאילו שיראו באותו גודל לא משנה כמה אייקונים יכנסו פשוט שיראו כאילו באיכות של 1280X1024

שהחדות תהייה כמו זה או שפשוט נשאל ככה 1366X768 יותר טוב מ1280X768 נכון??. ואייקונים של מחשב לא יראו קטנים מדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודבר אחרון מישהו יודע עם אייקונים של המחשב וכל הדברים בו ברזלוציה 1366X768 זה קטן מדי ואני לא יוכל לקרוא טקסטים ודברים כאלה באתרים?

או שזה גודל נורמלי וסבבה ומתרגלים..??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה הטבעית של מסכי 19" רחבים היא 1440x900...

היום קניתי את הסמסונג המדובר... קצת קטן אבל מתרגלים לאט לאט ;)

אל תתרגל למה שלא נוח לך מה שגם ככל שטקסט קטן יותר זה מאמץ יותר את העיניים תשים מה שנוח לך ומה שאתה מרגיש שלא מעייף אותך

דרך אגב יש אפשרות בWINDOWS להגדיך את הגופן בלי לשנות את הרזולציה וכך להרוויח משני העולמות רזולוציה גבוהה וגם טקסט גדול וברור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מסך יש גודל נקודה שונה!(הגודל של הפיסקל) יש מסך עם 50 פיקסלים לאינטש ויש מסך עם 55 פיקסלים לאינטש(המספרים נלקחו כדוגמא ואינם קשורים למציאות)

ולכל מסך יש את הרזולוציה שלה הוא בנוי(בדרך כלל הכי גבוהה שאפשרית בו תיפול בדיוק על כל פיקסל ולא יווצר תשתוש)

אתה לא יכל להשוות רזולוציה לפי הגודל של האייקונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אני ישאל כבר מישהו שניסה לראות באינטרנט ברזולוציה 1366X768 שיענה לי אם זה קטן מדי או שאפשר להיסתדר וזה סבבה

אם למישהו פה יש ניסיון אישי וגם ראה איך זה אני אשמח לתשובות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...