מלחמה אזורית בקרוב. האיסלם כולו כנגד ישראל - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמה אזורית בקרוב. האיסלם כולו כנגד ישראל

ExploiT

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בנתיים נראה שהחיזבאללה נפגע קשות אם הוא מסכים להצעה של ממשלת לבנון שצבא לבנון יתפזר בדרום.

רק מאתמול בערב הרסנו עוד 3 משגרים, פוצצנו מזל"ט והרגנו עוד כ-30 מחבלים. צריך להמשיך עןד שבועיים ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א:אני לא מאמין בתנך אבל ראיתי תוכנית שזה הופיע בכוד התנכי כל צבות ערב נגדנו +רוסייה אמריכה תשליך פצצת אטום על רוסיה ורוסיה על אמריקה עכשיו מה שאני חושב אני חושב שתיהיה לנו מלחמה ה=נגד רוסייה וכל צבות ערב רוסייה לא סובלת את ויהודים כמו שהיא אף פעם לא אהבה ואני רוסי דרך אגב

איזה נובים באמא שלי חעחע למה שרוסיה תשליך אטום על ארה"ב ??!? \= !

מדברים כאילו זה משחק יאללה שתקו כבר . :s07::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רק נקודה אחת קטנטנה שכולכם שכחתם:

ה"ערבים הישראלים" ""אלק""

אם כל צבאות ערב יקומו עלינו, הם (האויב מבפנים), לא יהססו לרגע. נגדם לא יעזרו טנקים וטילים וטכנולוגיה. הם יטבחו בעורף בידיים. ויש יותר ממיליון כאלו.

מדינת חלשה יותר מאי פעם. הכל הודות לאחינו מהשמאל הקיצוני ההומאני שמביא את המדינה הזאת לכיליון מוחלט.

לא הייתי מזלזל היום גם ביכולותיהם של צבאות ערב. יש להם נשק מערבי מתוחכם לא פחות משלנו והם למדו להשתמש בו היטב. רק למצריים לבדה יש יותר וטנקים בכמות הגדולה פי שלוש ממה שיש לצה"ל. והכל אמריקאי מתקדם. כמו כן גם אימון אמריקאי. אני לא מדבר על מדינות אחרות שגם להן לא חסר.

הם למדו את השיטה: עדיף לשחק אותה חברים זמן מה, לקבל כסף, תחמושת, אימון ואמון...ואז, במכה אחת מתוזמנת, לקום ולעשות מעשה...והפעם האויב גם נמצא מבפנים. זה יכול לקרות ביום אחד בהיר. הכל יכול קרות. היהפוך כושי עורו ונמר חברבורותיו?

ומי שסומך על אמריקה שתעזור לנו במצב קטסטרופלי כזה, טועה, ובגדול!...יש להם מספיק גם את הצרות שלהם מעל הצואר.

המצב קשה מאד חבר'ה. אני מציע לכם לא להיות שאננים. כרגע ישנם רחמי שמיים גדולים מאד שהערבים לא מתאחדים. זה לא מה שהיה פעם.

הכל הפוך: כשהיינו חלשים פיזית, ניצחנו בגלל הרוח. כשאנחנו חזקים פיזית וחומרית, אנחנו חלשים מאי פעם.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז ומתמיד, בכל המחלמות שלנו נגד מדינות

ערב השכנות, היתרון שלנו היה בכך שלא הייתה ביניהן אחדות

ותיאום.

היום, המצב מעט שונה, בעיקר בגלל הנשק רחוק הטווח שיש

ברשות כמעט כל מדינות ערב השכנות לנו!

הם בכלל לא צריכים להכנס לכאן צבאית בשביל זה, מספיק

מספר מטחים מסוריה, איראן, חיזבאללה וחמאס בשביל לגרום

לישראל נזק משמעותי.

אבל הם לא יעשו זאת, כי לאף אחד מהמדינות הללו אין מה שלנו כבר

יש והרבה, פצצות אטום.

ישראל מסוגלת למחוק כל מדינת ערב שהיא רוצה על ידי שיגור הנשק הזה,

להפוך אפילו את איראן ה"אימתנית" למגרש חניה אחד גדול.

וזוהי בדיוק הסיבה שאנחנו עדיין כאן.

אחרת הם כבר מזמן כולם היו עולים עלינו עם כל מה שיש להם, או לפחות מנסים.

זאת בדיוק הסיבה שהמדינות הגדולות ששונאות אותנו, כמו מצרים, סוריה ואיראן

מסתתרות מאחורי אירגוני הטרור החתרניים ששוכנים בעזה ובלבנון.

כדי שלא יראה לעין קשר ישיר אליהם ואז הם כמובן יחטפו איזה NUKE ללב טהרן.

לא רק,יש עוד סיבות למחיתותם הצבאית:

טקטיקות לוחמה קומוניסטיות(יןתר נכון רוסיות)כלומר:תרוצו,תירו.אז מה אם ימותו כמה בדרך? :P

נשק מיושן

למו יש תמיכה מהדוד סם(יותר נכון האבא)וכן,לדעתי אם תהיה פה מלחמה כוללת(למרות שלדעתי לא תהיה)

הם יבואו לעזרתנו כי זאת תהיה ההזדמנות שלהםלהיכנס בממנני הטרור,וכמובן בשביל שליטה באיזור,דרכינו.

אבל בחייכם,תפסיקו עם תסריטי האימים :screwy:.כל פעם שאולמרט מפליץ:"אולמרט הפליץ,עבדאללה מובאראק ואחמניג'ד מתלוננים על הריח,האם תפרוץ מלחמה?"

יהיה שם בלאגן, תחצה את הליטני תכה בחיזבאללה הוא יחזור כרגיל ובלה בלה בלה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלברט איינשטיין אמר משפט בנוגע למלחמות עולם מה הוא היה

אם מלחמת העולם השלישית תילחם בעזרת אטום,ברביעית יילחמו במקלות ואבנים או משהו כזה.

ואגב לא הוא אמר את זה(סמכו עליי אני זוכר את זה ששיחקתי עם אחי הפנתר הוורוד :P:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מלחמת העולם השלישית תילחם בעזרת אטום,ברביעית יילחמו במקלות ואבנים או משהו כזה.

ואגב לא הוא אמר את זה(סמכו עליי אני זוכר את זה ששיחקתי עם אחי הפנתר הוורוד :P:smile1:

חחח זה משפט מגניב

אני רציתי להגיד אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ ומבקש מכולם לצפות ב

(יתר החלקים נמצאים בלינקים בצד ימין של המסך שם) והייתי שמח לשמוע תגובות במיוחד מהאנשים שטוענים שהאיסלם הוא לא בעיה עולמית ושיש סיכוי לשלום בארץ ובעולם בכלל את דעתם אחרי שהם צפו בסרט הזה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהציטוט המקורי (לא ידוע של מי הוא, כנראה לא של איינשטיין) הוא:

"אני לא יודע באיזה כלי ישתמשו במלחמת העולם השלישית, אבל במלחמת העולם הרביעית ישתמשו במקלות ואבנים".

כמובן זה משפט טיפשי לכל הדעות כיוון שבעולם שבו כלי הנשק היחידים הם מקלות ואבנים לא תפרוץ בכלל מלחמת עולם, אבל הנקודה זה מה שחשוב. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...