מלחמה אזורית בקרוב. האיסלם כולו כנגד ישראל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמה אזורית בקרוב. האיסלם כולו כנגד ישראל

ExploiT

Recommended Posts

עדיף להיות פסימי מאשר אופטימי. עדיף להתאכזב לטובה מאשר לרעה ;). ולא דיברתי על זמנים, זה יכול גם להיות עוד 20-30 שנה, ובאמת נראה לי שזה יהיה בסביבות עוד 15-20 שנה.

המלחמה שלנו בנתיים מקסימום תהיה מול סוריה ואיראן, אבל מול העולם המוסלמי באמת שאין לנו סיכוי, הם יכולים (ומאוד רוצים) לעשות לנו שואה אם העולם לא יתערב וחזק (ואז מלחמת עולם שלישית רצחנית). אנחנו חזקים, אבל אנחנו לא בלתי מנוצחים. הפתרון, אם האיסלם הקיצוני יחל להשתלט על המדינות האלו, הוא שכל שאר העולם ילחם נגדם ואז אין להם סיכוי. הפתרון הנוסף הוא שהאיסלם יתמתן, או שתישאר מלחמה קרה שתלך ותתעצם ככל שהנשקים יתחזקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבר'ה אני לא קראתי את כל תר'ד אבל אל תשכחו שבשישה ימים ניצחנו את כל צבאות ערב תידעו לכם שלא משנה כמה טילים יש למדינות ערב לנו יש הרבה יותר מבחינה טכנולוגית הצבא שלנו הוא הצבא הכי טוב בעולם לא יודע מה איתכם אבל אני גאה בצבא שלנו ואני גאה שאני חיי במדינה הזאת יחי עם כל הכבוד לצה''ל

לזה שמעליי אם צבאות ערב יחשבו לעשות לנו משהו אז לא תהיה ברירה אלה להפעיל את יום הדין שימחק אותנו ואותם ביחד אבל זה ממש המפלט האחרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מלחמת עולם שלישית , תקרה בדור שלנו , האיסלאם היא דת יותר מדי פנאטית , והאיסלם הקיצוני

והטרוריסטי יותר מדי משפיע על המוסלמים , שהם די חלשים מול הקיצוניים שביניהם.

שימו לב שבכל העולם מוסלמים מפגינים כמו חיות , ממש אפשר לראות את ההסטוריה חוזרת על עצמה

איראן מאיימת על ומפתחת אטום ===>אירופה ואמריקה מבליגות===>איראן מתחמשת ומחמשת את לבנון\סוריה

===>מלחמה על ישראל(אני מדבר מלחמה כלל איזורית , מצרים , ירדן , לבנון ) והשאר היסטוריה...

נקווה שאני טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתקשה לראות מצב בו מקסימום יהיה לנו מלחמה גדולה כל 10 שנים (הממוצע שלנו עכשיו), ובכולם ננצח בגדול "רק" עם כמה מאות או אלפי הרוגים. מלחמה אחת, בה יהיו כמה צבאות, יכולה להיות כזו שלא ננצח. גם החשש הוא שעכשיו אני רואה הפגנות בהייד פארק, ונצואלה נגדנו, ראש ממשלת ספרד התבטא נגדנו ועוד.. מה יקרה אם הם יחשבו לעזור פיזית או ע"י אספקת טילים למוסלמים כי הם יחשבו שאנחנו הרעים? כמו שהם עזרו לארה"ב מול עיראק (וגם כן הטובים-רעים קצת הטשטש, מאחר שלסדאם לא באמת היה וזה לא שהעם היה רע ואכזר, חלק לא מבוטל שנהרגו ע"י חיילים אמריקאים בעיקר, וגם בריטים,צרפתים,סינים וכו'.. היו סתם אנשים). הדאגה שלי היא שהעולם מטומטם מדי. אם הוא היה חכם והייתי בטוח שהוא ייצא כנגד האיסלם לא היה יותר מדי ממה לחשוש, אבל הוא לא חכם. הוא חושב דרך ה-BBC וה-CNN שמנוהלים ע"י האיומים שהחיזבאללה מפעיל על כתבי השטח שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שבדיוק אני אומר

ולמי שאומר לי להגר למדינות מוסלממיות נראה לי לא הבין אותי נכון

אני אומר פה שכדי מאוד שהשמאלנים וכול חבורת שמאלמארט ופרס יוציאו תראש מהאדמה כי נמאס כבר להגיד אמרנו לכם!

בהתחלה זה היה על קאסמים אחרי זה חטיפות בנתיים אין כול כך הרבה נזק יחסית אבל עוד מעט אם לא נתחיל להתוערר אנחנו כולנו נושמד יחד עם ישראל

צריך להתעורר ולהתחיל לפועל כי מה שהולך עכשיו זה כלום לעומת מה שמצפה לנו עם האיסלם

הם חולי נפש פסיכופטים שרק מחפשים צרות

וכן גם ערב הסעודית+ירדן+מרוקו+ כולם

אולי הם משחקים אותה שקטים אבל בתוכתוכם הם מתים להשמיד אותנו וזהו זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון- פצצת אטום תהיה אופציה אחרונה של איראן/ישראל/כול מדינה......

אף מנהיג לא טיפש עד כדי כך שישתמש בפצצת אטום בהתחלת מלחמה, יש יותר מידי אחריות ונזק.

דבר שני-למדינות ערב יש פי שתיים יותר חיילים (מן הסתם) ויש פי 10000 יותר טנקים אבל הם ישנים בצורה נוראית וגם החיילים שלהם לא מאומנים כמו החיילים שלנו.

אנחנו מתכוננים למלחמה כאילו היא אמורה להפתח כול יום, והם... הם לא מאמנים ברצינות אבל יש להם כוח רצון והם מאמינים ב72 בתולות שטחנו כבר את כולן...

דבר שלישי-http://www.youtube.com/watch?v=g2gqe03KTmQ&mode=related&search (אני יודע שמישהו כבר נתן את הקישור הזה אבל הוא עדיין מצחיק)

דבר רביעי- למדינת יש טנקים/ מערכות הגנה/ נשקים יותר טובים/תמיכה של אמריקה.

אם תשימו לב כול ארוע משתלשל בסוף לקום המדינה. אם חטפו חיילים שלנו זה בגלל שלטענתם אנחנו מפציצים את עזה או whatever. אנחנו מפציצים את עזה בגלל שיש טרור והם רוצים לשלוט ביד שלהם במדינה אבל הכול התחיל בקום המדינה. כשהמדינה שלנו קמה בדרך דמוקרטית והגונה וישר אחר כך הערבים התחילו מלחמה (שבסופה ניצחנו למרות שהיינו במיעוט של נשקים).

הסברתי את זה בדרך קצת מסורבלת אבל, לא איכפת לי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתכם הרבה במלחמת יום הכיפורים אחרי שכולם עלו עלינו היה רגע מסוים במלחמה שרצו להפעיל אטום על מצרים וברגע האחרון ביטלו את זה

יש לך אולי אתר עם כתבה?

מעניין לראות מה חשבו כשרצו להפעיל אטום.....

ראיתי פעם כתבה בעיתון על ניסוי שעשתה עם מדינה מאפריקה-הפעילו אטום באמצע האוקיינוס אז בטח יש לנו עוד כמה פצצות אטום??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה על זה לפני חצי שנה ביום כיפור שוד שנייה וההינו מוחקים את מצרים ובסוף זה התבטל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2980839,00.html

חחח תראו תרוסים הזונות תמכו בערבים גם הרוסים זונות אנטיישימים (לא הרוסים יהודים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א:אני לא מאמין בתנך אבל ראיתי תוכנית שזה הופיע בכוד התנכי כל צבות ערב נגדנו +רוסייה אמריכה תשליך פצצת אטום על רוסיה ורוסיה על אמריקה עכשיו מה שאני חושב אני חושב שתיהיה לנו מלחמה ה=נגד רוסייה וכל צבות ערב רוסייה לא סובלת את ויהודים כמו שהיא אף פעם לא אהבה ואני רוסי דרך אגב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים אם הם ישמידו אחד את השני ורק אוסטרליה אנחנו ואירופה נשאר אז יהיו פי 5 יותר אנטישמים.... לא יהיה מי שיתמוך בנו ויעצור את הגרמנים האלה...

גם אם יש לנו נשקים לאירופה יש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...