לא מצליח להעמיס AMD X2 4600 עם Prime95 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להעמיס AMD X2 4600 עם Prime95

Recommended Posts

איזה כאב ראש זה להחליף מעבד... קודם, המשחה הטרמית פשוט הדביקה את ה- Bigtyphoon למעבד, משכתי ומשכתי עד שהמעבד ממש נתלש מהתושבת - עדיין דבוק לגוף הקירור! אולי זה Zero Insertion Force, אבל בטח לא Zero Extraction Force ;D.

אח"כ ביליתי עשר דקות בנסיונות נואשים למרוח את ה- MX-1 על המעבד, עד שהתייאשתי ובדקתי בהוראות שבאתר - וגיליתי שבכלל לא צריך למרוח אותו אלא לשים קצת במרכז המעבד וזהו.

כשסוף-סוף הכל היה מורכב, Windows לא זיהתה את המעבד. החלפתי את הדרייבר - לא עזר. עדכנתי - עכשיו מזהה, אבל נראה שרק אחת עובדת. עדכנתי את ה- HAL ל- multicore, והחיינו והגיענו - יש כפול ליבה!

עכשיו צריך לבדוק. אני מריץ את Prime95, אבל המעבד לא עובר את 55% עומס! מה קורה? Prime95 תקוע על 50%. נראה כאילו הוא לוקח 100% מליבה אחת בלבד, אבל כשאני בודק בתווית Performance ב- Task Manager, אף אחת מהליבות לא מגיעה ל- 100%, אפילו לא קרוב.

יש רעיונות?

אגב, בזמן החלפת המעבד גיליתי שיש לי באגים במחשב. מילולית - מצאתי ארבעה עשים קטנים מתים בתוך המארז 8).

תוספת: הגדרתי ב- affinity ש- Prime95 תרוץ רק על אחת ועכשיו אחת לוקחת 100%. אני יכול להבין למה עכשיו הוא לוקח 50%, אני עדיין לא מבין למה Prime95 נעול על 50% מס"כ משאבי המעבד גם כשהוא יכול לרוץ על שתי הליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת: הגדרתי ב- affinity ש- Prime95 תרוץ רק על אחת ועכשיו אחת לוקחת 100%. אני יכול להבין למה עכשיו הוא לוקח 50%, אני עדיין לא מבין למה Prime95 נעול על 50% מס"כ משאבי המעבד גם כשהוא יכול לרוץ על שתי הליבות.

בדיוק .

תגדיר לליבה השנייה לרוץ על פריים שמותקן בספרייה אחרת .

תריץ 2 פריימים במקביל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Stress Prime 2004 (בקיצור SP2004) עושה את העבודה

וקירור לא תולשים ככה במשיכה, אלא אם הוא לא יוצא לבד מסובבים אותו במקומו עד שהוא מתנתק בקלות מהמעבד

תלישה כזו מהסוקט יכולה להיות קטלנית למעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סובבתי, ניערתי, כופפתי, טילטלתי - כלום לא עזר. גם אחרי שהצלחתי לשלוף את השניים, הייתי צריך להחדיר סכין יפאני בין המעבד ובין גוף הקירור ולהתאמץ כדי שהם יפרדו. אני מעולם לא נתקלתי במשחה טרמית כל כך עקשנית.

אגב, נדמה לי או שהכפול הזה קריר יותר מה- 3200?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שם את המשחה הקודמת?

איזה משחה זו?

אולי שמו דבק טרמי במקום? (זו לא תהיה פעם ראשונה שעושים שטויות כאלה)

וקשה לי להאמין שהכפול יהיה יותר קריר מהרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שם? אני. מה שמתי? לא יודע. הגיע משחה לבנה בשקית ביחד עם ה- Bigtyphoon, ההוראות אמרו למרוח, מרחתי.

במחשבה שניה, אני לא ממש זוכר לאיזה טמפ' הגעתי עם ה- 3200. אולי אני מתבלבל? לא משנה, המעבד החדש די קריר. אחרי שעתיים של 100% בשתי הליבות, הטמפ' שהתוכנה של מדווחת היא רק 42 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...