אולי המיפרט הטכני של הWII - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אולי המיפרט הטכני של הWII

stone cold

Recommended Posts

אתה מתכוון ל

Super Mario Galaxy

מביקורת של אנשים ששיחקו הוא ממש ממש טוב והוא נראה ממש מגניב

ובקשר לצד שלישי ... אני לא חושב שצריך לדאוג יותר מידי למשל ל יש כבר 7 פרוייקטים לWII

בקיצור יהיה טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מהה??

פעם אמרו שרוצים להביא אחרי סופר מאריו 64 את סופר מאריו 128

כאילו על ה128 ביט סופר מאריו שהוא עם גרפיקה משופרת בהרבה

איכסה מה זה גלקסי

אוי ואבוי להם אם הם יחליפו לי את ממלכת הפטריות במדע בדיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא התעניינתי ב Wii עד שראיתי את מה שהם הציגו ב E3 ומאז אני רק חולם על להשיג אחת ובכלל לא תכננתי לקנות אף קונסולה אי פעם

והנה סרטון שמראה את ההבדל בהתלהבות בין הפוסי 3 ל Wii

http://video.google.com/videoplay?docid=-3032112009016435066&q=wii

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אךךךךך מהדומימד של פעם תראו לאן הגענו

בסוניק הקיפוד החדש סוניק יכול לרוץ במהירויות מטורפות

פה מאריו קופץ למרחקים מפחידים

אמאלה

תכף ריימן יקפוץ לי מאיזה חור וישבור הרים עם האגרוף שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסופר מריו נראה ממש מדהים !!

המשחק שהכי ציפיתי לראות זה המשחק של שהוכרז ראשון, זה עם החרבות..אחרי זה קראתי בPCGAMER שהמשחק הוא לא משהו..ונמסא כבר שכל קונסולה חדשה של שיוצאת כמעט כל המשחקים הם של עצמה : מטרויד,מריו,זלדה,סטאר פוקס,דונקי קונג וכו..

כל המשחקים האלה הם כאלה ילדותיים..שיתחילו לעשות משחקים עם דם וגופות לעזעזל..הם לעולם לא יפטרו מהדימוי הילדותי שלהם אם הם ימשיכו לעשות זבל לילדים בני 5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסופר מריו נראה ממש מדהים !!

המשחק שהכי ציפיתי לראות זה המשחק של שהוכרז ראשון, זה עם החרבות..אחרי זה קראתי בPCGAMER שהמשחק הוא לא משהו..ונמסא כבר שכל קונסולה חדשה של שיוצאת כמעט כל המשחקים הם של עצמה : מטרויד,מריו,זלדה,סטאר פוקס,דונקי קונג וכו..

כל המשחקים האלה הם כאלה ילדותיים..שיתחילו לעשות משחקים עם דם וגופות לעזעזל..הם לעולם לא יפטרו מהדימוי הילדותי שלהם אם הם ימשיכו לעשות זבל לילדים בני 5

זלדה נחשבת אחת מיסדרות המישחקים הטובות ביותר

וילדים לא אוהבים את זלדה

חוץ מיזה מישחקים אחרים כיפים למרות ילדותיות

וחוץ מיזה הפעם יש הרבה יותר תמיכה של חברות צד שלישי ואפילו יותר מישחקי מכות רצינים שבזה אף פעם

לא היתה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת שיהיו לווי כמה משחקי מכות אז הפכת אותה למנצחת :lol: ?? זה לא פס2 כי פס2 יותר טוב בהרבה , לא חושב שמישהו ירצה לשחק משחקי מכות של שעות עם ידים זזות ומורמות באוויר \=

אני מיתכוון שחברות מפתחות לWII גם מישחקים שלא מתאימים לקהל היעד הרגיל של וזה השג מאוד גדול

SNK בחרה בנינטנדו

אטרי תפתח לנינטנדו ומיקרוסופט

סקוור איניקס לא בילעדיות לסוני יותר ומפתחות גם לWII וגם ל360

סוני איבדה בילעדיות על GTA

בקיצור השגים גם לנינטנדו וגם למיקרוסופט ומכה לסוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת, PLAYSTATION

כמו שאנשים קונים נייקי ב200 שקל יותר מפומה כאשר מדובר באותו דגם אך ורק עם שם שונה,אנשים גם יעדיפו להשקיע (כמובן,אני מדבר על האנשים שבדר''כ קונים בכריסטמס,לא גיימרים) במוצר שהם יודעים שהוא הכי טוב (PS2 ניצח בדור הזה,בלי ויכוח)והכי אמין.

אתה מוכן להסביר לי איזה משחק SNK פיתחה בדיוק חוץ מKing of Fighters?

משחקי המכות באמת יהיו עלובים על השלט החדיש (זה הנונצ'קו במקרה?),אבל אני בטוח שעם השלט השונה שנינטנדו מוכרת (הזה שנראה כמו השלט של הSNES)משחקי המכות ישוחקו בצורה טובה מאוד.לעזאזל,אני עדיין זוכר ששיחקתי Street Fighter 2 על המגאסון עם שלט שדומה לSNES ונהניתי כמו שלא נהניתי בחיים.

גולם,אני מציע לך (לא ירידה,למרות שאני פאן בוי של לשעבר) לא לצאת בהצהרות לפני שהקונסולה בכלל יוצאת,כי כולנו יודעים מה קרה עם הקוביה בסוף ;)

אה ו Red Steel דווקא נראה מגניב מההדגמה של הווי בE3 (*דמעה*).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב את Red Steel פשוט לא למרות שאני אוהב את

אני לא ישקר ויגיד שאני באמת מחכה לכל מישחק ומישחק שיוצא לWII וRed Steel לא מרגש אותי ביכלל

בנוגע למותג אני כבר אמרתי בעבר ואני יגיד גם כרגע

אני חושב שלPS3 תיהיה השקה טובה ביגלל המותג וקונים ראשונים

אבל גם לN64 ולדרימקסט היו השקות טובות השאלה מה מגיעה אחרי ההשקה

ופה לפי דעתי לסוני יש הרבה מאוד בעיות

בנוגע לקוביה אתה לא יכול להשוות תמצב שהיה בשוק שהקוביה יצא למצב כרגע

יש הרבה מאוד דברים שונים והקוביה היתה יכולה לחלום על הלינופ של הWII בהשקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת, PLAYSTATION

כמו שאנשים קונים נייקי ב200 שקל יותר מפומה כאשר מדובר באותו דגם אך ורק עם שם שונה,אנשים גם יעדיפו להשקיע (כמובן,אני מדבר על האנשים שבדר''כ קונים בכריסטמס,לא גיימרים) במוצר שהם יודעים שהוא הכי טוב (PS2 ניצח בדור הזה,בלי ויכוח)והכי אמין.

אתה מוכן להסביר לי איזה משחק SNK פיתחה בדיוק חוץ מKing of Fighters?

משחקי המכות באמת יהיו עלובים על השלט החדיש (זה הנונצ'קו במקרה?),אבל אני בטוח שעם השלט השונה שנינטנדו מוכרת (הזה שנראה כמו השלט של הSNES)משחקי המכות ישוחקו בצורה טובה מאוד.לעזאזל,אני עדיין זוכר ששיחקתי Street Fighter 2 על המגאסון עם שלט שדומה לSNES ונהניתי כמו שלא נהניתי בחיים.

גולם,אני מציע לך (לא ירידה,למרות שאני פאן בוי של לשעבר) לא לצאת בהצהרות לפני שהקונסולה בכלל יוצאת,כי כולנו יודעים מה קרה עם הקוביה בסוף ;)

אה ו Red Steel דווקא נראה מגניב מההדגמה של הווי בE3 (*דמעה*).

איך אתה יכול לבוא ולהגיד שנינטנדו זה פומה מול שהיא נייק

נינטנדו מותג הרבה יותר גדול

עכשיו אני כבר לא יודע את הנתונים המדוייקים אבל מאמצע שנות ה80 עד כמעט סוף שנות ה90 היא שלטה בשוק לבדה...

בשוק הנייד היא עדיין שולטת

נינטנדו זה מותג עצום! המשחקים שהם מייצרים הם איכותיים וזה לא פלא שהם מצליחים

למי שאמר פה שזלדה זה ילדותי...כנראה לא שיחקת במשחק הזה או שאין לך מושג

זלדה זה הסדרה הכי טובה ששיחקתי בה ואחת הכי מצליחות אי פעם וזה לא פלא שעשו כל כך הרבה רעש מהזלדה החדש בE3 ובאתרי המשחקים

ומה ילדותי ב metroid?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח בנאדם ההשוואה לא היתה מכוונת לקונסולות בשום אופן..זה היה רק כדי לתת מושג כללי.

תאמין לי שאני יודע ממתי התחילה וממתי הפלייסטיישן התחיל.

בקשר לזלדה-אתה יכול באמת ובתמים להגיד לי שwind waker לא היה מכוון לילדים אוטיסטים?כלומר,אפילו אחת מהדמויות שם הוכרזה כהדמות הכי הומואית בכל הזמנים במשחקי המחשב.

מטרויד זה כ''כ שולט-שיחקתי בGBA של חבר שלי (הארור) וזה כל כך טוב

אני מת לשחק בגרסת הקוביה.חוצמזה הוא קיבל ביקורות ממש טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...