בעיה בווינדוס ... (צריך מישהו שמבין חזק באנגלית) תודה לעוזרים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בווינדוס ... (צריך מישהו שמבין חזק באנגלית) תודה לעוזרים

A.M

Recommended Posts

טוב ככה אני מנסה לפרמט את המחשב אני מגיע כבר לשלב אני צריך לעשות הסכם רשיון אחרי זה אני לוחץ ENTER כדי להתקין ואז באה לי הודעה ענקית במסך כחול..

a problem has been detected and windows has been shutdown to prevent damage to your comuter

the problem seems to be caused by following file:partmgr.sys

PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

If this is first time you'ue seen this stop erorr screen,restart your computer.If this screen appears again,follow these stop:check to make sure any new hardware or software is properly in stalled.If this is a new installation,ask your hardware or software manufacturer for any windows updates you might need

If problems continue,disable or remove any newly installed hardware or software.disable memory options such as caching or shadowing. IF you need to use safe mode to remove or disable components,restart your computer,press F8 to select advanced startup ,options,and then select SAFE MODE

TECHNICAL INFORMATION :*** STOP: 0x00000050(0XFC7464AB,0X00000000,0XFC7464AB

partmgr.sys-adress FC7464AB base at FC744000,DATEstamp 00000000

זו הבעיה שמופיע ואחרי זה שאני מפעיל מחדש את המחשב ההתקנה חוזרת אבל עדיין השגיאה הזו חוזרת... גם שאני מפרמט יש את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אי אפשר להיכנס לתוך המחשב יענתי עם אני רוצה להיכנס למחשב יש לי כזאת הבעיה רשום לי משהו עם BOOT אני לוחץ ENTER וזה חוזר..

ובפירמוט הצגתי לכם את הבעיה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אחי אני לא מצליח זה לא מראה לי את המחיצות...

אני רק לוחץ על מקש Delete זה כבר מראלי את המסך הענק הכחול הזה.. או שאני גם מנסה להתקין את הווינדוס זה גם מביא לי את אותו מסך כחול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט:

או שאתה מנסה משהו שכבר הציעו לך - לקחת את הדיסק הקשיח ולפרמט אותו לאחר מחיקת כל המחיצות,

עדיף דרך Partition magic, על גבי מחשב אחר + סריקת ע"י אנטיוירוס מעודכן.

או שאתה מעלה על המחשב דיסק של Winternals בשם ERD 2005 ומנסה לתקן את הMBR שככל הנראה נפגע,

או אם יש לך דיסק BOOT פשוט ו FixMBR עובד לך - גם יעזור.

או שאתה ממשיך לפגוש מסכים כחולים עוד הרבה זמן.

הייתי הולך על האופצייה הראשונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח ששם הקובץ קשור לתקלה, אבל אני מציע שתבדוק טמפ' ואם יש קבלים מפוצצים בלוח, כי מסכים כחולים לפני שהווינדווס הסתיים לעלות בד"כ נגרמים מדברים כאלה... או אם אתה רוצה לעשות את זה בעצמך

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=124642.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...