האם ההיסטוריה חוזרת? האם תקרית כפר-כנא חזרה שנית? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ההיסטוריה חוזרת? האם תקרית כפר-כנא חזרה שנית?

rk666

Recommended Posts

americium באמת מדהים.. הוא מנסח דעות של הרבה אנשים בצורה חדה, וחושב בצורה בהירה בלי שיקולים והשפעות של התקשורת הישראלית השמאלנית ושל הסביבה והכפייה השמאלנית.

צא מהבועה.

צה"ל נפל בפח של החיזבאללה, שוב.

ומי שחושב פה שאנשים באמת ישארו בבניין 7 שעות אחרי שהוא הופצץ על ידי צה"ל גם חיי בסרט.

ומי שמצפה שהתקשורת תגיע לכפר מנותק מתשתיות חשמל ותחבורה מכל סוג, שנמצא בשטח אש, בלילה, בזמן הפצצה של צ"הל, תוך פחות מ 7 שעות חיי בסרט, אני בכלל מופתע שהתקשורת מצליחה להגיע למקומות האלו. עובדה שבאף אחד מהצילום לא נראה עשן או אבק באוויר, וגם לא להבות, כל אלה היו אמורים להשאר לפחות שעה-שעתיים אחרי הפיצוץ.

אני מצדיק לגמרי את פעולת צה"ל, ללא ספק ואני לא חושב שעשינו משהו רע, היו שם מחבלים, הפצצנו אותם, הם הסתתרו מאחורי אזרחים וגרמו למותם, אבל לפחות תודו בזה, ואל תמציאו גרסאות של פחדנים. עשינו טעות, וזאת לא הפעם האחרונה שאנחנו נפשל במלחמה הזאת, אז תגידו סליחה על ההרוגים.

בזמן האחרון הגימגום הפאטתי של צה"ל מתחיל לעלות לי על העצבים, במקום לקנות 300 כל שנה תשקיעו כמה אגורות על התקשורת, כי נמאס לי לצאת היהודון שוחט הערבים, מקיז הדם ומחרחר המלחמה כל שבוע בכל העולם, אני כבר מתביש לדבר עם ידידים מחוץ לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בלי קשר אם מנסה לפגוע באזרחים או לא

זה לא משנה את העבודה שיש פליטים

ולא פה אין פליטים

זה שאנשים בורחים מהבית שלהם לא נקרא פליטים

הפליטים היחידים נמצאים בשטחים

אני לא מפגין נגד צהל ,תגיד לי מה נסגר איתך?

אסור להגיד שהם עשו טעות?

ועוד משהו ,לא כל אזרח שם הוא טרוריסט

חיזבאללה לא נותנת להם לעזוב ומאיימת עליהם אז הם לא יכולים לעשות שום דבר

ועכשיו בקשר ל

איזה תקשורת שמאלנית ואיזה כפייה שמאלנית אני אגיד לך איזה כפייה שמאלנית. כשבבצפר נותנים לי ריתוק על זה שאני לא מסכים להקריא טקסט על רבין נוסח "רבין היה אדם טוב, כולנו מסכימים עם מה שעשה, הוא הביא רק טוב לעם", ומצד שני התקשורת נותנת גיבוי לתנועות שמאל שמפגינות בתל אביב נגד המלחמה

תפסיקו לבלבל את המוח הלוואי והיה לך מוח שהייתי יכול לבלבל

סלח לי אבל רבין היה ראש ממשלה וגם רמכטל ונלחם במלחמות למען המדינה ועשה הרבה יותר ממה שאתה תעשה כל החיים

הם פה שום קשר לשמאלניות על מה אתה מדבר

טוב מאד שנתנו לך ריתוק

ושמעת על דמוקרטיה?

למה שלא יראו הפגנות נגד ? מי קבע שאסור?

אין פה שום תקשורת שמאלנית ... משום מה זה מה שכל אנשי חסרי השכלה שצועקים מוות לערבים אומרים

וoverload

צודק ויפה שעה אחת קודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם תושבי הם פליטים, כמיליון או לא יודע כמה צריכים ליחות בדירות צפופות של הדודת במרכז עם משפחה של 5 וכלב, בלי עבודה ועם ילדים. זה להיות פליט.

לא שאפשר להשוואת את התנאים של הפליטים הלבנונים, שחיים באוהלים במדבר.

אבל עדיין, פליטים יש בשני הצדדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאפשר להשוואת את התנאים של הפליטים הלבנונים, שחיים באוהלים במדבר.

ושוב לפליטים שלנו יש לאן לחזור והם גם חיים לא רע בדרום עכשיו

לפליטים שלהם אין כל כך הרבה מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צאו מהסרט שלכם,אני מודע לכך שרוב האנשים פה הם לפני ובלי הרבה מושג

רוצה לומר, אתה בצבא או אחריו?

אבל אנשים שבאים כמו מר מנהל הפטריוט הגדול שנמצא עכשיו בלבנון עם הפלוגה שלו

שהוא עוד שנייה עושה שבועת דם לצהל

מתעלם מהמציאות ואומר כל הכבוד לצהל

תגיד, אתה מכיר אותי? אתה יודע בן כמה אני בכלל? אתה יודע אם שרתתי בצבא בכלל? ואם כן, אתה יודע מה תפקידי בכח?

התשובה פשוטה: לא!

אז על סמך אתה מדבר בציניות שכזו...?

צה"ל נפל בפח של החיזבאללה, שוב.

ומי שחושב פה שאנשים באמת ישארו בבניין 7 שעות אחרי שהוא הופצץ על ידי צה"ל גם חיי בסרט.

ומי שמצפה שהתקשורת תגיע לכפר מנותק מתשתיות חשמל ותחבורה מכל סוג, שנמצא בשטח אש, בלילה, בזמן הפצצה של צ"הל, תוך פחות מ 7 שעות חיי בסרט, אני בכלל מופתע שהתקשורת מצליחה להגיע למקומות האלו. עובדה שבאף אחד מהצילום לא נראה עשן או אבק באוויר, וגם לא להבות, כל אלה היו אמורים להשאר לפחות שעה-שעתיים אחרי הפיצוץ.

אני מצדיק לגמרי את פעולת צה"ל, ללא ספק ואני לא חושב שעשינו משהו רע, היו שם מחבלים, הפצצנו אותם, הם הסתתרו מאחורי אזרחים וגרמו למותם, אבל לפחות תודו בזה, ואל תמציאו גרסאות של פחדנים. עשינו טעות, וזאת לא הפעם האחרונה שאנחנו נפשל במלחמה הזאת, אז תגידו סליחה על ההרוגים.

לא הבנתי את הפסקה השנייה שלך. אתה טוען שהפגזת צה"ל היא זו שגרמה לקריסתו? אז תן לי להבין, אתה טוען שכל צמרת צה"ל משקרת במצב נחושה? אתה מבין שאתם מאשים את צה"ל בפשע מלחמה ממדרגה ראשונה נכון? אתה מבין שאם מישהו יוכיח שהם שיקרו יעמידו אותם למשפט לא רק על פשע מלחמה אלא גם על הסתרתו באמצעות דיווח כוזב?

אני מאמין לצה"ל בכל ליבי, כשהוא מכנס מסיבת עיתונאים ומנסה להסביר לכל העולם שלא ההפגזה שלהם הביאה להתמוטטות...יותר מזה, אני מאמין בלב שלם שהיה שם מחסן תחמושת ולאחר שהחיזבלונים הבינו שההפגזה של צה"ל לא תביא להתמוטטות הם החליטו לעשות כמעשה בני במצדה, רק צבורה הרבה יותר מעוותת וחולנית ולמטרה אחרת בכלל.

בזמן האחרון הגימגום הפאטתי של צה"ל מתחיל לעלות לי על העצבים, במקום לקנות 300 כל שנה תשקיעו כמה אגורות על התקשורת, כי נמאס לי לצאת היהודון שוחט הערבים, מקיז הדם ומחרחר המלחמה כל שבוע בכל העולם, אני כבר מתביש לדבר עם ידידים מחוץ לארץ.

בזה אתה בהחלט צודק, לצה"ל יש בעיה קשה מאוד...של הסברה. זו בעיה שקיימת מזה שנים ועושה רושם שאף אחד לא טורח לתקן את המעוות. משרד דובר צה"ל לא עושה כלום כפי שזה נראה. הסרטים הללו היו צריכים לצאת שעה אחרי מסע"ת של חיזבאללה (ד"א, מישהו כן תהה איך זה שחזיבאללה היו מוכנים כל-כך מהר עם מסע"ת? פעם ראשונה במהלך כל המלחמה שהם כל-כך מהירים בלארגן מסע"ת ועם נאומים כל-כך יפים....) ולא כמה שעות לאחרן מכן. הסרטים הללו היו צריכים להיות הסרטים של התקיפה עצמה.

יש לנו בעיה, ביכולת ההסברה שלנו :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו תמונות של חיזבאלונים מאיישים עמדה באיזור מאוכלס:

http://www.news.com.au/heraldsun/story/0%2C%2C19955774-5007220%2C00.html

שימו לב שהם לא לובשים מדים כדי להטמע בקלות בקרב האזרחים, ולהגביר את האמפתיה מצד העולם במקרה שייהרגו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל לך להתבייש בני..להפך, תהיה גאה במה שאתה :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו תמונות של חיזבאלונים מאיישים עמדה באיזור מאוכלס:

http://www.news.com.au/heraldsun/story/0%2C%2C19955774-5007220%2C00.html

שימו לב שהם לא לובשים מדים כדי להטמע בקלות בקרב האזרחים, ולהגביר את האמפתיה מצד העולם במקרה שייהרגו

זאת לא עמדת התקפה אלה הגנה.זאת עמדת נ"מ היא בשום אופן לא יכול להגיע לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה ימים יצא לי לראות תדרוך של צה"ל בטלויזיה. הראו שם איך טיל פוגע במשגר קטיושות. איפה היה המשגר? בכביש בתוך כפר, בדיוק בין שני בתים. אם היו אנשים בבתים האלו, סביר שהם נפגעו, אם לא מהטיל אז מפיצוץ הקטיושות.

עכשיו תנסה לשכנע אותי שהקטיושות האלו הן הגנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3283903,00.html

הפסקת אש אווירית של 48 שעות.

מה דעתכם? נשמע לי איכשהו בסדר, אע"פ שאני חושב שזו תחילתה של "התתקפלות" - טעות מרה. יתן לכל הלבנונים חמומי המוח שעוד לא הבינו שהם בקו האש לצאת משם ומהר.

אני מניח שהדבר אינו אומר שמטוסים יפסיקו לחוג ולסרוק את כל האזורים שמהן נורות קטיושות / טילים לעבר ישובי הצפון, ובמידה והם יאתרו מוקדי שיגור פעילים הם לא יהססו לפגוע בהם. אני מקווה שמדובר רק בהפסקת ההפגזות האווריות על מטרות מודיעיניות כמו בסיסים, מפקדות, בונקרים, מחסני ותחמושת, וכל אתר אחר הממוקם בתוך אוכלוסייה אזרחית.

האם ב 48 שעות האלו ישובי הצפון הולכים לחטו יותר ממה שהם חטפו עד כה? נצטרך לחכות ולראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...