האם ההיסטוריה חוזרת? האם תקרית כפר-כנא חזרה שנית? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ההיסטוריה חוזרת? האם תקרית כפר-כנא חזרה שנית?

rk666

Recommended Posts

והרגו אותו וזה נגמר אז היום אולי כדאי להמשיך אם זה כי בקצב הזה השלום רק מתרחק

החלאות אדם מבינים רק דבר אחד וזה מה שהם צריכים לקבל!

ה"שלום" נוסה כבר פעמים רבות ללא הצלחה...הגיע זמן להפשיל

שרוולים ולהכות בהם ביד חזקה ובזרוע נטויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מאמין לצה"ל הרבה יותר ממה שאני מאמין למחבלים ולגירסאות שלהם.

בתדריך שערכו לאחר האירוע הסבירו שבערך באותה שעה שהבניין קרס הפציצו עוד 3 בניינים עם 4 פצצות ובצילומי לוין מצאו שהם אכן נפגעו (מרחק של 500 מטר מהבניין)

מה שאני שואל היו 4 פצצות ופגעו ב 3 בניינים אולי אחת מהפצצות נפלה על אותו בניין ? ו3 האחרות פגעו במטרות כמו שצה"ל טוען ?

במצב כזה אין סתירה בין מה שנמסר לתקשורת.

תחשבו על זה

במחשבה שניה -זה לא משנה כבר כל העולם חושב שזה אנחנו. למי כבר איכפת -מי שמת שם מת כבר ומי שקרוב שלו מת שם , מאשים אותנו בכל מקרה.

נקווה שזה לא יקרה שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין לצה"ל הרבה יותר ממה שאני מאמין למחבלים ולגירסאות שלהם.

בתדריך שערכו לאחר האירוע הסבירו שבערך באותה שעה שהבניין קרס הפציצו עוד 3 בניינים עם 4 פצצות ובצילומי לוין מצאו שהם אכן נפגעו (מרחק של 500 מטר מהבניין)

מה שאני שואל היו 4 פצצות ופגעו ב 3 בניינים אולי אחת מהפצצות נפלה על אותו בניין ? ו3 האחרות פגעו במטרות כמו שצה"ל טוען ?

במצב כזה אין סתירה בין מה שנמסר לתקשורת.

תחשבו על זה

במחשבה שניה -זה לא משנה כבר כל העולם חושב שזה אנחנו. למי כבר איכפת -מי שמת שם מת כבר ומי שקרוב שלו מת שם , מאשים אותנו בכל מקרה.

נקווה שזה לא יקרה שוב...

גם ח"כים ערביים מאשימים אותנו בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור לך?

הוא אומר שמה שהתת-אלוף הזה אומר

זה שקר מוחלט ושצה"ל עושה טעויות

לא, אמרתי שזה פשוט לא נראה לי הגיוני

אפילו צה"ל לא אומר את זה בכזה בטחון כמוכם פה בפורום

אתם כבר החלטת שהבניין נפל בגלל תחמושת של החיזבאללה

צה"ל בסה"כ העלה את זה בתור השערה

ועדיין לא שמעתי הסבר למה שאתם טוענים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמונה לא צריך לגבות.

האמונה בצ"הל לפעמים היא עיוורת, כמו שחלק מהמשתמשים תומכים ברעיון של גיוס התקשורת, העיקר שהאמונה בצה"ל תישמר.

צודקים זה חשוב מאוד (עמידות העורף היא שקובעת את תוצאות המלחמה), אבל לפעמים צריך לראות טעוית כדי ללמוד.

ואם צה"ל היה בטוח כמוכם והיה לו כל כך הרבה מידע כמו שיש לכם על המקרה, הוא לא היה מגמגם והמדינה לא היתה מסכימה להפסקת אש.

כמו שלא הסכמנו לפני 100 או 200 הרוגים לבנונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חלק מהגוף בחיל האוויר שביצע את התחקיר (ואני במילואים מאז שהתחילה הלחימה)

הפצצה מוטטה את הבניין עם הפגיעה.

תאוריות הקונספירציה היו מוקדמות וחסרות בסיס.

זאת האמת.

http://news.walla.co.il/?w=//950428

התאוריה הראשונה שהיתה, שהגיע אגב מגוף צבאי אחר, הסתמכה על ההבדל בין זמן התקיפה לזמן הפרסום

על הפגיעה בתקשורת... פעק לכאורה לא מוסבר של 7 שעות.

לי מהתחלה זה לא נקראה כ"כ מופרך שבין אזור חצות בלילה לשבע בבוקר הם לא בדיוק נסגרו עם מי נקבר מתחת להריסות

בעיקר שהמצב בדר"ל לא אופטימלי מבחינת כוחות חילוץ והצלה ותשתיות חשמל (לילה) ובכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי אכן היה הבדל של כמה שעות, אבל המסקנה היתה שהפצצה לא התפוצצה, אלא כעבור כמה שעות...

ואגב, אני בכלל לא אתפלא אם הסיפור הזה נכון (לגבי התכנון של החיזבאללה לרצוח אנשים בשביל התעמולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכו תדעו, הכל יכול להיות, הטרוריסטים האלה יכולים לעשות הכל.

לפי מה שגם פורסם היום בעיתון -

"הערכה בחה"א: הפיצוץ שקטל עשרות אנשים אירע 7 שעות אחרי התקיפה - כי אחת הפצצות הופעלה באיחור"

כנראה שזה צה"ל גרם לזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מי/מה גרם להתמוטטות הבניין, מה שברור הוא שחיזבאללה עושה שימוש בלתי מתקבל על הדעת באזרחים כמגן חי. צה"ל עושה מעל ומעבר על מנת שלא לפגוע שאותם אזרחים, בין אם הם "חפים מפשע" או "מחפים על פשע" אבל במלחמה כמו במלחמה דברים שכאלה יכולים לקרות.

כל מה שאני יכול לעשות זה לחזק את ידם של הלוחמים הגיבורים שלנו בצפון שעושים בדיוק להפך, יוצאים לשטח על מנת להגן בגופם על העורף הישראלי...

עמיר פרץ, בנאומו לפני ימים אחדים אמר בדיוק את מה שאני חושב, צה"ל הוא הצבא המוסרי ביותר בעולם שמנסה בכל כוחו להמנע מפגיעה באזרחים. לא היה ולא יהיה מוסרי והומני כמו הצבא שלנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...