האם ההיסטוריה חוזרת? האם תקרית כפר-כנא חזרה שנית? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ההיסטוריה חוזרת? האם תקרית כפר-כנא חזרה שנית?

rk666

Recommended Posts

למה הוא זה שצריך להוכיח משהו? אתה ואחרים פה בדיון מתפלאים על כך שישנם אנשים אשר לא מבכים את מותם של "חפים מפשע" בלבנון. עליך מוטלת החובה להוכיח שלא היה מאדר מתחת לאותו בית או מתחת לאותו מסגד בביירות, שלא נוראה טק"ק/קטיושה מהבין עצמו או מהמסגד עצמו ועוד.

אתה הוא זה שמנסה לגרום לנו להבין שצה"ל מחסל "חפים מפשע" אז לך תוכיח את חפותם! אני ורבים אחרים סומכים על צה"ל ומחלקות המודיעין שלו על שיוכח אחרת...

לא חביבי אתה יש לך טעות - אתה צריך להוכיח שהיה מוצדק להפיל על האנשים האלה פצצה.

אני לא מנסה לגרום לך להבים שצה"ל מחסל חפים מפשע אבל המיאות היא כזו שיש נפגעים במלחמה . ולא כאלו שבהכרח היו צריכים להפגע.

אני לא חושב לרגע שצה"ל הרג את האנשים האלה בכוונה ולכם לא אמרתי שהוא "מחסל" חפים מפשע. אלא הורג בטעות גם חפים מפשע.

זה אולי לדעתך לגיטימי אבל לדעתי לא. אני סומך על צה"ל אבל נבון מספיק להבין שהוא טועה ולא מעט פעמים. מה לעשות הצבא שלנו אולי יותר מוסרי מכל אחר, אבל הוא לא קדוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הטון דיבור הזה פשוט לא במקום

כל פעם שמישהו מביע עמדה שמאלנית מהממוצע באתר הזה (שהיא ימנית מאוד) ישר מתנפלים עליו עם אותם המשפטים הלעוסים

אתם פשוט לא מסוגלים לקבל מצב שבו מישהו חושב אחרת ממכם.

אפשר וצריך להצטער על מות אזרחים במלחמה

צריך גם להבין שאלו מהלכים שאי אפשר למנוע שמטרתם היא להגן על תושבי בסופו של דבר

בכל מקרה, נקווה שאולמרט לא יכנע ללחץ העולם וימשיך במשימה החשובה הזאת

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3283670,00.html

בטח שאפשר היה למנוע אם במקום פצצות היו שולחים חיילים זה לא היה קורה.

למה הוא זה שצריך להוכיח משהו? אתה ואחרים פה בדיון מתפלאים על כך שישנם אנשים אשר לא מבכים את מותם של "חפים מפשע" בלבנון. עליך מוטלת החובה להוכיח שלא היה מאדר מתחת לאותו בית או מתחת לאותו מסגד בביירות, שלא נוראה טק"ק/קטיושה מהבין עצמו או מהמסגד עצמו ועוד.

אתה הוא זה שמנסה לגרום לנו להבין שצה"ל מחסל "חפים מפשע" אז לך תוכיח את חפותם! אני ורבים אחרים סומכים על צה"ל ומחלקות המודיעין שלו על שיוכח אחרת...

מה זה הדבר הזה ? :o

אתה צריך להוכיח ולא הוא :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד מעדיף להפציץ מהאויר ולא לסכן חיילים שלנו

נורא קל להגיד בדיעבד שהיה צריך לשלוח חיילים

באותה מידה המקום יכול היה להיות מלא בלוחמי חיזבאללה

וזאת בדיוק הסיבה שאני מקבל את העובדה שנפגעים אזרחים ולא מתנצל עליה

אבל עדיין יש בי צער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלאק בירד תגיד אולי נשלח אותך ? נחמש אותך תדאג אתה להעיף תאיום החיזבלה ?

למה משפחות צריכות לבכות על הבנים שלהם שנהרגו בגלל שלא רצו לסכן אוכלסויה ולהפציץ מלעלמה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד מעדיף להפציץ מהאויר ולא לסכן חיילים שלנו

נורא קל להגיד בדיעבד שהיה צריך לשלוח חיילים

באותה מידה המקום יכול היה להיות מלא בלוחמי חיזבאללה

וזאת בדיוק הסיבה שאני מקבל את העובדה שנפגעים אזרחים ולא מתנצל עליה

אבל עדיין יש בי צער

זאת העבודה שלהם פגיעה לא נחוצה באזרחים זה פשע מלחמה.

את העבודה שלהם הם צריכים לעשות ולא לשבת ולבכות בטנקים/על הטנקים ככה לא נלחמים באוייב.במלחמות חיילים אמורים להיפצע/למות אזרחים חפים משפע לאומת זאת לא.

בלאק בירד תגיד אולי נשלח אותך ? נחמש אותך תדאג אתה להעיף תאיום החיזבלה ?

למה משפחות צריכות לבכות על הבנים שלהם שנהרגו בגלל שלא רצו לסכן אוכלסויה ולהפציץ מלעלמה ?

אתה לא יכול לשלוח אותי כי אני לא משרת והן "צריכות" לבכות כי הבנים שלהם עשו את העבודה שלהם לשם שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את העבודה שלהם הם צריכים לעשות ולא לשבת ולבכות בטנקים/על הטנקים ככה לא נלחמים באוייב.במלחמות חיילים אמורים להיפצע/למות אזרחים חפים משפע לאומת זאת לא.

למה שנקריב חיילים אם אפשר לנהל מלחמה בלי להקריב חיילים?

אנחנו לא מנסים לכבוש את לבנון להזכירך, ואין סיבה להכניס לשם כוחות קרקעיים מלבד פעולות נקודתיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיעבד, זה נורא קל להגיד שהיו צריכים לפעול אחרת

תלמד לחיות עם המציאות, במלחמות נפגעים גם חפים מפשע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יוצא מנקודת הנחה שצה"ל תמיד צודק

במציאות זה לא ככה

לפעמים יש גם פאשלות

מדובר שם על ילדים, קשישים ומוגבלים, לא על לוחמי קומנדו

ממש לא. אבל אני מגבה את צה"ל כל עוד לא הוכח שהוא טעה...

לא חביבי אתה יש לך טעות - אתה צריך להוכיח שהיה מוצדק להפיל על האנשים האלה פצצה.

"חביבי", אני לא צריך להוכיח שום דבר. אני זה שמצדד בצד ש"הפיל על האנשים האלה פצצה" ואתה הוא זה שמבכה את האנשים. לך אתה ותוכיח לנו שטעינו...

בטח שאפשר היה למנוע אם במקום פצצות היו שולחים חיילים זה לא היה קורה.מה זה הדבר הזה ? :o

אתה צריך להוכיח ולא הוא :screwy:

בדיוק, אתה אידיוט... :screwy:

את העבודה שלהם הם צריכים לעשות ולא לשבת ולבכות בטנקים/על הטנקים ככה לא נלחמים באוייב.במלחמות חיילים אמורים להיפצע/למות אזרחים חפים משפע לאומת זאת לא.אתה לא יכול לשלוח אותי כי אני לא משרת והן "צריכות" לבכות כי הבנים שלהם עשו את העבודה שלהם לשם שינוי.

ואו! אתה באמת אידיוט!

"הבנים שלהם עשו את העבודה שלהם לשם שינוי?!? - תגיד לי, הם עובדים שלך?!? הם מגינים עליך כדי שתוכל לשבת מול המחשב ולאונן על של בריטני שפריץ יא'חתיכת פושטק שכמותך!!!

אני אומר לכם, אנשים כמו הנ"ל צריכים לזרוק לגולג בסיביר ולזרוק את המפתח...לא יאומן איזו חוצפה יש לבן-אדם לומר דברים כאלה על אנשים שמוכנים למות בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שנקריב חיילים אם אפשר לנהל מלחמה בלי להקריב חיילים?

אנחנו לא מנסים לכבוש את לבנון להזכירך, ואין סיבה להכניס לשם כוחות קרקעיים מלבד פעולות נקודתיות

אתה לא יכול לקחת ולהפציץ כל דבר חי ולקוות לטוב ככה זה לא עובד וזה מה שההפצצות האלו עושות בעיקר.לא אמרתי שצריך לכבוש את המקום חס וחלילה אבל צריך להכניס כוחות יש לך בניין של6 קומות אזרחי אתה סתם ככה לא יכול להפציץ אותו בלי לדעת ב100% שיש שם אנשי חיזבללה או שהבניין ריק והוא משמש כמפקדה שלהם או משהו בסיגנון סתם להפציץ יעדים רק כדי להתגאות ב300 גיחות ביום לא עושה רושם על אף אחד.

בדיעבד, זה נורא קל להגיד שהיו צריכים לפעול אחרת

תלמד לחיות עם המציאות, במלחמות נפגעים גם חפים מפשע

לך כל להגיד את זה אבל כולם בצבא ידעו מה צריך לעשות כדי שהמבצא יתנהל כשורה.כמו כן אולי אתה מסכים לנפגעים חפים משפע אבל יש כאלו שלא כי הם לא סתם נפגעו בגלל שזה עזר ליעד אלה סתם ככה.

"הבנים שלהם עשו את העבודה שלהם לשם שינוי?!? - תגיד לי, הם עובדים שלך?!? הם מגינים עליך כדי שתוכל לשבת מול המחשב ולאונן על תמונות של בריטני שפריץ יא'חתיכת פושטק שכמותך!!!

אני יודע שעם טיפת השכל שיש לך אתה אולי לא תבין אבל כן חיילים הם עובדים שלי ושל כל אזרחי מדינה כמו כל עובד מדינה אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את americium זה לא נתפס שאתה ככה מדבר "עשו תעבודה שלהם" "חיילים צריכים למות"

תגיד בן כמה אתה ? יש לך מישהו בכלל שבקרבי ? אתה רואה חדשות ?

חבל כי לפני יומים ראו על משפחות ההרוגים בבית גביל ואני בכיתי שראיתי תאמא של אחד החללים זכרונם לברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...