יששש הגיע ה- X6800 אני עכשיו ממתין ללוח אם - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יששש הגיע ה- X6800 אני עכשיו ממתין ללוח אם

hellyeah

Recommended Posts

מדובר בהגזמה בוטה, אין שום ישום ביתי סטנדרטי ש"דורש" את הIntel 2 Extreme X6800! לפי נקודת הראיה שלי יש רק שני שימושים אפקטיבים למעבד...

הראשון הוא מן הסתם Overclock קיצוני.

השני הוא ניהול תחנת עבודה מתקדמת העובדת עם מספר נקודות גישה הדורשות מרווח עיבוד רחב!

זה לא מעבד למשחקים!

רוצה מעבד טוב למשחקים? קנה Intel 2 Duo E6300, יעבוד כמו בובה.

לא מדובר בשום הגזמה. התגובה שלי באה בתגובה לתגובה הזאת בלבד:

"FS זה לא משחק שצריך כ"כ הרבה כוח חישוב..."

שנרשמה למעלה. בקשר למה מספיק ומה לא זה כבר עניין אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בניגוד למשחקי חדרים(עיבוד מרחב) בו העיבוד יכול להיות כל כולו על כרטיס מסך

כאן המחשב עושה את עבודת ה FIREFRAME והזזות כרטיס מסך במקרה הזה רק מצייר את הפוליגונים

לכן הוא יודע מה הוא עושה (למרות שעדיף כבר להשקיע בקורס טייס אזרחי ) - שהייה ערך מוסף ...(או שכבר הוא טייס)

אתם לא מאמנים כנסו ל מאפ ותטילו ב NY ....או בכל עיר גדולה אחרת עם כל הפרטים .

אין שם עיבוד חדרים (זה מרחב פתוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בהגזמה בוטה, אין שום ישום ביתי סטנדרטי ש"דורש" את הIntel 2 Extreme X6800! לפי נקודת הראיה שלי יש רק שני שימושים אפקטיבים למעבד...

הראשון הוא מן הסתם Overclock קיצוני.

השני הוא ניהול תחנת עבודה מתקדמת העובדת עם מספר נקודות גישה הדורשות מרווח עיבוד רחב!

זה לא מעבד למשחקים!

רוצה מעבד טוב למשחקים? קנה Intel 2 Duo E6300, יעבוד כמו בובה.

תקשיב טוב אידיוט

אני חותם לך כאן שאתם תיקח את ה E6300 תעלה FS2004 תטוס עם ה-ADDON של LEVEL D SIM 767-300 ותטוס מעל ניו יורק אתה תקבל 20 FPS לערך, דבר שפשוט לא מקובל

כשאני טס עם ה- PMDG 747-400 ב-FINAL APPROACH לאיזה שדה שעשוי לטלפיות אני רוצה שהמחשב יספק לי 30 FPS יציב , בלי שיהוקים ובלי באטיח

אינני סבור אם כך שה- E6300 או חבריו יכולים לספק לי את זה... רק ה- X6800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב טוב אידיוט

אני חותם לך כאן שאתם תיקח את ה E6300 תעלה FS2004 תטוס עם ה-ADDON של LEVEL D SIM 767-300 ותטוס מעל ניו יורק אתה תקבל 20 FPS לערך, דבר שפשוט לא מקובל

כשאני טס עם ה- PMDG 747-400 ב-FINAL APPROACH לאיזה שדה שעשוי לטלפיות אני רוצה שהמחשב יספק לי 30 FPS יציב , בלי שיהוקים ובלי באטיח

איזה כרטיס מסך יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב טוב אידיוט

בדרך כלל כשמדברים אלי כך אני מעדיף לא לענות אבל אני אתעלם מזה הפעם.

לפי ההסבר שלך אני רואה שרמת ההבנה שלך בחומרה שואפת ל0! "FS2004" לא משתמש בטכנולוגית פיזיקה מתקדמת (לפחות לא יותר מכל משחק אחר), לא מכיל מערך מחושב של הצלבות A.I וכו'...

אז מעבר לעיבוד הבסיסי של מהלך המשחק ועיבוד משני של פעולת עיבוד הגראפיקה אין למעבד חשיבות, אז מה בדיוק יתן לך הX6800 שהE6300 לא?

במצב כמו שאתה מתאר יש צורך בנפח מכובד, רוחב פס מהיר (זכרונות), כרטיס מסך חזק ואם ממש בא לך לקבל ביצועים אז מהיר במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב טוב אידיוט

היית יכול לקנות E6600 ולעשות לו OC.

אתה מוכן להוציא עוד אלפי שקלים רק בשביל עוד כמה FPS במשחק? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה שלכם??

לבן אדם היה כסף לפנק את עצמו במיטב הטכנולוגיה אז למה לא??

מה פסול בזה שהוא קנה מעבד חזק??

ומה הקטע של אוברקלוק?? לקנות מעבד ב2000 שקל לעשות לו אובר קלוק ויש סיכוי שחס וחלילה הוא ישרף זה יותר טוב??

כל עוד זה מספק אותו שיקנה גם x7000....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב טוב אידיוט

תקשיב ותקשיב לי טוב. אם אתה חושב שלמעבד הזה באמת יש השפעה על המשחק הזה אז אתה חי בסרט.

ואם אתה לא קולט שהרוב נופל על כ.מ. ולא המעבד אז אני מסיים את הויכוח כאן אני כבר רואה שאין לך מושג מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ותקשיב לי טוב. אם אתה חושב שלמעבד הזה באמת יש השפעה על המשחק הזה אז אתה חי בסרט.

ואם אתה לא קולט שהרוב נופל על כ.מ. ולא המעבד אז אני מסיים את הויכוח כאן אני כבר רואה שאין לך מושג מה אתה מדבר.

אני לא הולך להתווכח עם דגנרט בן 16 , או עם השוסטר האוויל הזה שכל קשר בינו לבין חומרה הוא מקרי בהחלט.

מה שכן אגיד הוא , FS2004 כי עושה חתוך A.I וזה לא משנה איזה כרטיס מסך יש לי ה- FS2004 הוא CPU DEPENDENT

עכשיו אל בכלל תענה לי כי רואים שההבנה שלך בכל הנוגע ל- FS2004 וצרכיו שואפים לאפס במקרה הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שתגיד... רק דבר אחד אני אגיד לך, עוד לא הוכחת שיש לך את הX6800.

אה ועוד משהו קטן, אומנם הAI שלו הוא CPU DEPENDENT אבל הפילטרים באים רק מהכ.מ. ולא מהמעבד בשום אופן. המאמץ ברזולוציות מטורפות של מעל 1600X1200 גם נופלות על הכ.מ. אז אתה יכול להמשיך ולנסות להוכיח משהו ולנסות לצאת חכם אבל אתה באמת יוצא כאן דביל שמנסה לעבוד על אנשים שקצת מעל הרמה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נעשה קצת סדר.. בערך...

1. פלייט סימולטור 2004 הוא לא משחק, הוא סימולטור, ואל תכנסו לוויכוח הזה.

2.פלייט סימולטור, מסיבה שלא ממש ברורה, מאוד כבד, ומאוד תלוי במעבד.

3.אם פותח הדיון קנה את המעבד הזה, שיהיה לו בכיף, זה בהחלט נחמד לקבל FPS נורמלים בנחיתה אחרי טיסה ארוכה.

ולפותח הדיון:

אתה שחצן, בוטה ומבייש את קהילת הסימולטורים. לפחות ככה אני מרגיש.

למה אתה חייב לענות בגסות לאנשים שלא מסכימים עם הקנייה שלך? הרי פתחת דיון בנושא הזה, וידעת שיגיבו לך.

כמו כן, למה אתה חש צורך לרשום PMDG, LDS, final approach וכו כל הזמן? הרי זה ברור לך שרוב האנשים כאן לא ממש יודעים מה זה PMDG וlevel d. אתה מנסה להראות חכם או מתוחכם על ידי כך שתרשום שמות של תוספים שאף אחד לא מכיר? מאוד בוגר וחכם.

תהנה מהמעבד החדש :)

זהו, ה82 שקל ו50 אגורות שלי.

עריכה:

אחרי שקראתי את ההודעה האחרונה שלך, קלטתי שפתחת את הדיון הזה רק כדי לריב

ו"להשתחצן", אתה דביל. לך תתקין ג'נטו או משהו, זה ימלא לך את הזמן :)

NoX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת אין עוד שום הוכחה שהוא קנה אותו.

ומה מפריע לכוכלם פה הוא קנה שיהיה מרוצה גם לפי דעתי זה בזבוז של כסף.

ועדיף היה להשקיע בזכרון ובכרטיס מסך אבל אם זה רצונו שיהנה.

ודרך אגב מהם הזכרונות והכרטיס מסך שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...