מה קורה בתחום האודיו?! הביאו דעתכם. - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה בתחום האודיו?! הביאו דעתכם.

swg

Recommended Posts

לא רק שזה הגיוני, זה גם נעשה. לא רק שזה נעשה, לי יש זוג כזה :)

עד כמה שידוע לי, היו רק שני דגמים ששילבו את השניים, אחד מהם שהוא המוצלח יותר הוא ה-K340 של AKG שיש לי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א: בוא ניקח בחשבון שהרבה אנשים חושבים שהאוזניות האלה (K340) הן הטובות בעולם. אני לא יודע אם הן הכי טובות כי לא שמעתי הכל, אך הן בהחלט הטובות ביותר שאני שמעתי, ושמעתי לא מעט.

ב: בוא ניזכור שמדובר באוזניות בנות 20+ שנים כך שהשנים עשו את שלהן, הן מבחינה טכנולוגית, והן מבחינת עייפות החומר.

ג: בוא ניזכור שאפשר תמיד לעשות טוב יותר בכל מצב. עובדה שיש דינאמיות טובות יותר וטובות פחות. יש אלקטרוסטטיות טובות יותר וטובות פחות.

ד: יש אנשים שבכלל לא אוהבים אלקטרוסטטי, זה עולם אחר. לדעתי זה הדבר בכל מה שקשור לסאונד. הפירוט והדיוק שאני שומע באוזניות האילו מתעלים על כל וכל אוזניה ששמעתי מעולם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב טוב סורי אתה לא צריך להרוג אותי :silly:

טוב הם דיי ישנות ,שזה נכון, ושמיעה זה דיי אישי ,שזה גם נכון, אבל זה לא נכון שהן הכי טובות שיש.

כן תמיד יש יותר טוב, אבל האוזניות האלה לא הכי טובות יש הרבה יותר טובות והרבה סוגים של מגברים. כדי להגיע לשיא של כל אוזניה צריך למצוא את השילוב הכי טוב בין האוזניות למגבר, כי גם בין מגברים יש הבדל.

בקיצור באמת אבל באמת טובות מאוד (ד"א בכמה קניתה אותן?) זה לא שאני רוצה להרוס לך או משהו, זה רק שגם אני שמעתי הרבה סוגים של (אבל את הK340 לא שמעתי עדיין, מצפה לזה חחח) ושמעתי ברמה כזאת שזה ממש לא מעבד שום צליל (כמעת) ואני לא חושב שאוזניות ב300$ מגיעות לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א: אני קניתי אותן בהרבה פחות מ-300$. צריך לדעת איפה לקנות :).

ב: אתה לא יכול לדעת שהאוזניות ששמעת לא מאבדות שום צליל כמעט (ד"א, אילו אלה? אולי שמעתי אותן).

ג: לא אמרתי שהן הכי טובות, אמרתי שהרבה אנשים חושבים ככה (שזו זכותם). מה שכן, אני ממש לא יודע איך אתה, בתור מישהו שבכלל לא שמע אותן, ולא שמע הרבה ברמה גבוהה במיוחד, יכול להגיד שהן לא הכי טובות. אני שמעתי אותן עם מגבר שעולה 1000+ דולרים אצל חבר, והאוזניות האילו היו מדהימות. הרבה יותר טובות מה-DT880, HF-1, CD3000 ששמענו יחד איתן באותו היום. אני קורא כל הזמן על השיפור האדיר שהחלפה של הכבל ועוד כמה שינויים יכולים לעשות, ואם זה אכן כך, אני לא אצפלא בכלל אם למישהו כמוני שבאוזניות ממש לא מחפש באס, ה-K340 הן בהחלט, הטובות בעולם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ אז ככה:

UE 10 PRO

GARDO SR 60

GARDO SR 80

K 81 DJ

DT770

GS 1000

E500

Stax 4070 Closedback

Audio-Technica ATH-AD2000

למרות שאין לי אותן (כי אין לי כסף חחח) שמעתי אותן ועוד הרבה שהייתי בחו"ל בחנות שמיועדת רק לאוזניות (לא זוכר את השם) וגם אצל בן דודי שגר בחו"ל שהוא, איך להגיד את זה, לא חסר לו כסף חחח

זה מה שאני זוכר ששמעתי ואת אלה שמעתי הכי הרבה זמן (כמה שעות טובות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד, חלק גדול ממה שכתבת שמעתי, ושמעתי הרבה אחרות שלא רשמת. ואני מבטיח לך שאם תביא למישהו עם העדפות כמו שלי במוזיקה את כל האוזניות ששמעת ואת ה-340, הוא יבחר ב-340. בדיוק כמו שאני בחרתי ב-340, ואפילו קניתי יותר מזוג אחד בשביל לבחור את הזוג שיתאים לי יותר מכל (הבדלי הגרסאות אם שמעת על זה).

בכל אופן, נראה לי שכבר לא בדיוק מדובר בנושא של הדיון, לא? :) אם יש לך מגבר שיתאים, אתה מוזמן לבוא לשמוע את ה-340, לי לצערי אין מגבר לכן הן כרגע לא בשימוש.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה על ההזמנה :)

אני בסוף קונה את ICANS, כן כן לא משו אבל זה מה שאני יכל להרשות לעצמי.

אני ישמח אם אתה תעשה להם איזו בדיקה קטנה ואיזו כתבה נחמדה (אם יש לך כח)

אני צריך לקבל אותן עוד שבוע ככה, אז יש עוד זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמקולים של מרטין לוגן התגברו על הבעיה של חוסר הבאס באלקטרוסטטי ע"י שימוש ברכיב דינמי בתחום של הבאס

הבעיה של רוב האלקטרו סטטיים זה שהSWEET SPOT שלהם בד"כ מאוד נקודתי

אנטולי-אביעד מHOMTHATRE לאחר שהוא קנה את האודיו טכניקה W5000 אמר שהם פשוט האוזניות הכי טובות שהוא שמע ולכן מציע את ה340 שלו למכירה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינויים שנחוצים לנו יותר מתמיד הם בתחום הרמקולים. יש צורך למצוא דרך כלשהי להעלות את היכולת של האלמנטים לשחזר קולות בדיוק רב יותר לאורך תחום רחב יותר של תדרים. נכון להיום ככל הנראה, הדבר המגביל בתחום הזה הוא החומרים בהם נעשה שימוש. בעבר נעשה שימוש בחומרים כמו קוולר שאמורים לתת מענה כלשהו, ובימינו החומרים האילו נפוצים מאוד, אך גם הם לא נותנים מענה אמיתי לעניין. אפשר לראות ברמקול הישראלי שתוכנן על ידי אודיו-דיזיין ניסיון ליצור דרייבר חדש אשר עושה שימוש בשילוב של כמה חומרים, ובהחלט רואים שם גישה חדשה של השמת הטיטניום על גבי הדרייבר (דבר שלקח זמן רב לפתח), ובהחלט הרמקול הזה נהנה מכמה נקודות חוזק בצליל שלו (במחיר של 35,000 שקלים לזוג מדפיים חסר לו שלא יהיה טוב). עם זאת, הוזלת עלויות, תפוצה רחבה יותר, ופיתוחים משמעותיים יותר בתחום הרמקולים בכלל דרושים בכדי להגיע לנירוונה אודיופילית אמיתית.

Anatoli.

באיזה מוליכים משתמשים לרמקולים? מה התפקיד של הקוולאר והטיטניום?

ואם אתה יכול, תפרט את הפיסקה הזו בבקשה.

(אני מחפש נושא לפרוייקט לשנה הבאה- בתחום של חומרים... :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמקולים של מרטין לוגן התגברו על הבעיה של חוסר הבאס באלקטרוסטטי ע"י שימוש ברכיב דינמי בתחום של הבאס

הבעיה של רוב האלקטרו סטטיים זה שהSWEET SPOT שלהם בד"כ מאוד נקודתי

אנטולי-אביעד מHOMTHATRE לאחר שהוא קנה את האודיו טכניקה W5000 אמר שהם פשוט האוזניות הכי טובות שהוא שמע ולכן מציע את ה340 שלו למכירה)

אם אתה מדבר על אנטולי שהוא מוכר אותם אז זה כי אתה לא יודע ליקרוא

לא רק שהוא אמר שיש לו יותר מאחד אלה הוא אמר גם שאין לו מגבר והם לא בשימוש אז למהל א ליקרוא אה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לדעת איך הגעת לזה שאני אמרתי שאנטולי מוכר את האוזניות שלו

"אנטולי(פנייה)- אביעד(נושא) מHOMTHATRE לאחר שהוא קנה את האודיו טכניקה W5000(פסוקית זמן) אמר (נשוא)שהם פשוט האוזניות הכי טובות שהוא(מי האדם היחיד שהוזכר במשפט) שמע ולכן מציע את ה340 שלו למכירה"-לפי שאתה עונה היית ממליץ לך לשתות כמה כוסות של מים קרים

התפקידים של החומרים שהוזכרו זה לפי מיטב ידעתי שיהיה פחות רזוננסים(וגם שישמע אודיופילי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיו, העובדה שאביעד מוכר את שלו לא אומרת שה-W5000 יותר טובות. אני שמעתי מכמה אנשים ששום AT לא מגיעה לרמה של ה-340. כל אחד עם ההעדפות שלו. גם אני בסגנונות מסוימים העדפתי את הA900 שלי על פני ה-340, אבל באופן כללי, העדפתי את ה-340. שוב, ה-340 כפי שכבר אמרתי הרבה בעבר מתאימות בעיקר לקלאסית וז'אנרים דומים, ולסגנונות האילו אני לא יודע אם יש משהו טוב יותר, במיוחד לא משהו מ-AT שממה שידוע לי לא מתמקדות בנושא הזה.

IG, החומרים האילו משמשים כיוון שהם אמורים להיות מסוגלים לענות על תחום תדרים גדול יותר בצורה טובה יותר. במציאות הם לא הפיתרון הטוב ביותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, החומרים האילו משמשים כיוון שהם אמורים להיות מסוגלים לענות על תחום תדרים גדול יותר בצורה טובה יותר. במציאות הם לא הפיתרון הטוב ביותר.

Anatoli.

כן, אבל מה התפקיד שלהם... מה התכונות הדרושות להתקנים שהם מרכיבים...

ולגבי מוליכים ברמקולים... דרושים מוליכים מושלמים או שצריכה להיות התנגדות מסויימת? (יש אפשרות לייצר מוליכי על בטמפרטורת החדר- בשכבות דקות, והציעו לי ליעל את התהליך ולפתח איזה חומר יחסית חדש שלא נבדק בצורה מסודרת...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...