הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים

Guy King

Recommended Posts

• תגובות 366
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היום דווקא היתה הרגשה של קצת יותר שקט בחיפה והקריות

אם כי ברור שזה לא המצב באמת.

הפסקת ירי הקטיושות זה לא מספיק

צריך להמשיך להכנס בחיזבאללה כדי שהמצב הזה לא יחזור בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום דווקא היתה הרגשה של קצת יותר שקט בחיפה והקריות

אם כי ברור שזה לא המצב באמת.

הפסקת ירי הקטיושות זה לא מספיק

צריך להמשיך להכנס בחיזבאללה כדי שהמצב הזה לא יחזור בעתיד

בחיפה ;). אני גר בכרמיאל, היום היה השיא :hat:. נפל גם ישר על בית בקו אווירי של 300 מטר בערך מהבית שלי. ובראייה של כל הצפון נפלו היום גם כ-100 קטיושות, ככה שאין שיפור משמעותי גם אחרי 15 ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת שיש לי תאוריה בקשר למספר הקטיושות תגידו אם יש מצב שאני צודק.

אז ככה: נגיד שמטוס טס במהירות של 600 קמ"ש כשהמנוע פועל על 20% עוצמה. מגיע רוח חזקה מול המטוס ומורידה את המהירות ל500 קמ"ש, מעלים את עוצמת המנוע ל30% והמטוס חוזר ל600 קמ"ש, מגיעה רוח יותר חזקה ששוב מחזירה אותו ל500 קמ"ש ושוב מעלים את עוצמת המנוע הפעם ל40% והמטוס חוזר ל600 קמ"ש. ההשואה שלי היא שהרוח היא צה"ל המטוס הוא החיזבאללה ואחוזי עוצמת המנוע שווים למאמץ שהחיזבאללה עושה לשגר את הרקטות והמספר שלו מפעיל כדי לשמור על אותו קצב, זאת אומרת שבהתחלה הם שיגרו ב20% צה"ל פעל והם העלו ל30% ונשארו באותו קצב. מה שיקרה זה בסופו של דבר הם יגיעו ל100% והרוח תגבר והם יתחילו לרדת ולרדת במהירות וכשמטוס מאבד מהירות הוא נופל, בדיוק מה שיקרה לחיזבאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקווה שבראש היעדים שלו עומד הפסקת ירי הקטיושות לישראל, כי נראה שיקח עוד הרבה זמן להשלים את זה לפי המטח של היום :badhairday:

מוזר כל גורם תקשורתי,פוליטי וצבאי אומרים שזה בלתי אפשרי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיו חזקים וזהו תמכו במדינה אין מקום עכשיו לריבים בזמנים קשים אלה כולם צריכים להאתחד ולעבור את זה ביחד וגמור על החיזבלה בכול מחיר גם מצד לבנון וגם מצד ישראל

זהו דבר שהיה צריך להעשות מזמן אבל אף אחד לא רצה לכלכך תשם שלו שהוא הצית מחדש תצפון והנה אנו פה היום במלחמה שהיתה אמוורה להעשות לפני 6 שנים

שיגמר הבלאגן ונגמור על החיזבלה+סוריה+אירן נעיף את ממשלת הבבנות שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיו חזקים וזהו תמכו במדינה אין מקום עכשיו לריבים בזמנים קשים אלה כולם צריכים להאתחד ולעבור את זה ביחד וגמור על החיזבלה בכול מחיר גם מצד לבנון וגם מצד ישראל

זהו דבר שהיה צריך להעשות מזמן אבל אף אחד לא רצה לכלכך תשם שלו שהוא הצית מחדש תצפון והנה אנו פה היום במלחמה שהיתה אמוורה להעשות לפני 6 שנים

שיגמר הבלאגן ונגמור על החיזבלה+סוריה+אירן נעיף את ממשלת הבבנות שלנו

אתה נמצא בחלום :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שהוא זה יגמר בנתיים ההצגה רק התחילה בסוף ההצגה נזרוק תעגבניות על השחקנים הכושלים

לדעתי אתה טועה

כל המצב הזה רק מחזק את קדימה בעיני הציבור הישראלי לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צהל אמר להם להתפנות... בעיה שלהם, לא מזמן היתה בחדשות רוסיה שגרה שם ושהיא קיבלה רסיסים לרגל... וצהל הודיעה ואמר שיפציצו ושיתפנו... אז בעיה שלהם!

עריכה: חיזבאללה לא מודיע מתי הוא מפציץ... אז שיגידו תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט, רק 600 ?

סתם סתם , תכלס זה מלחמה

אני מצטער על כל בן אדם ואדם אבל אני מתערב ש3/4 זה מחבלים

אז מגיע ל-400 האלה ו-200 האחרים , מצטער אליהם אבל שילמדו לו לתת לחיזבבאלה לשלוט בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...