הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים

Guy King

Recommended Posts

נכון 600 זה המון... אתה יודעים מה גם 1 זה המון.

אבל שוב... אני לא מבין מה הפתרון?

להכניס כוחות מבית לבית בשביל להשתדל לא לפגוע באזרחים? ואז חלילה ה-600 יהיו שלנו?

הפתרון היחיד הוא לבצע את הרוב מהאויר ולבקש מאזרחים לפנות את השטח.....

חוץ מזה תסתכלו את התגובות של "האזרחים" באזור המופצץ... הם בעד נסראללה.. בשביל זה הם לא עוזבים... מי שנשאר נשאר לבקשת החיזבאללה וזאת התוצאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 366
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא. הפיתרון הוא להכניס טנקים בחיפוי אווירי ולמחוק את מקורות הירי- אחרי זה להכניס לשם חיילים כדי שיחסלו את ההתנגדות לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון 600 זה המון... אתה יודעים מה גם 1 זה המון.

אבל שוב... אני לא מבין מה הפתרון?

להכניס כוחות מבית לבית בשביל להשתדל לא לפגוע באזרחים? ואז חלילה ה-600 יהיו שלנו?

הפתרון היחיד הוא לבצע את הרוב מהאויר ולבקש מאזרחים לפנות את השטח.....

חוץ מזה תסתכלו את התגובות של "האזרחים" באזור המופצץ... הם בעד נסראללה.. בשביל זה הם לא עוזבים... מי שנשאר נשאר לבקשת החיזבאללה וזאת התוצאה...

1 זה גם המון, אבל לעומת 600 זה אפסי.

ושנינו ידענו מההתחלה שזה בסוף יגמר ברגלי, אין אפשרות לחסל את החזבאללה דרך האויר, ואני אומר זאת ברצינות..

ותקשיב, לזה שהם לא הולכים כי אתה חושב שנסראללה מבקש להשאר מהם זאת טעות חמורה מצדך, הוא הרס להם את החיים, אין להם סיבה לתמוך בו, מה שעוד

זה אזרחים נוצרים שם, שבכלל לא הולכים בכיוון של המוסלמים, כמו ארגון החזבאללה, זה כי אין להם לאיפה ללכת, ואני אומר זאת ברצינות.

כן שווה להרוס בניין של חיזבאללה גם אם יפגעו אנשים בדרך.עוד בניין או מפקדה או לא יודע מה שמורידים להם,משבש להם עוד יותר את אמצעי הקשר בין אחד לשני ודרכי פגיעה בשיראל.צריך למוטט את כל התשתיות של חיזבאללה.

זה מה שאנחנו עושים בנתיים וממשיכים לעשות, הבעיה שאנחנו נאלצים לפגוע בהמון אזרחים, אתה לא יכול להגיד להם ביום תתפנו מהבית שלכם כי אנחנו מפציצים

מהאוויר, או יבשתי, זה לא הולך ככה עם כל הכבוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. הפיתרון הוא להכניס טנקים בחיפוי אווירי ולמחוק את מקורות הירי- אחרי זה להכניס לשם חיילים כדי שיחסלו את ההתנגדות לגמרי.

כן ראינו מה עשו "לטנק" הכי חזק בצה"ל... הבריח שלו עף קיבינימט......

יש אנשים שמבינים קצת יותר מכולנו פה בענייני ולחימה.צה"ל לא רגיל ללחימה מול ארגון גרילה בשטח,לכן זה יותר קשה לו.אבל בסופו של דבר,ידו של צה"ל תהיה על העליונה.

מאוד רגיל... דובדבן,שימשון ובמיוחד ימ"ס... אבל עדיין זה סיכון מיותר ודבילי......

XTPE

אתה חיי בעולם משלך... תסתכל תגובות שלהם...

יותר מזה תראה את האבא מנצרת שרקטה הרגה לו שני ילדיםוהוא עדיין תומך בנסראללה...... אכפת להם מהחיים שלהם? לא! אכפת להם שלנו לא יהיו חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שמבינים קצת יותר מכולנו פה בענייני ולחימה.צה"ל לא רגיל ללחימה מול ארגון גרילה בשטח,לכן זה יותר קשה לו.אבל בסופו של דבר,ידו של צה"ל תהיה על העליונה.

מה פתאום

IG בעל ידע צבאי כ"כ נרחב שהוא יודע מה כדאי לעשות ומה לא

הוא הרי כבר קבע שלרמטכ"ל אין מושג

ולא מצליח להבין איך הממשלה מעיזה לא לקבל את התוכניות שמציעים לה

הוא גם מתעלם מהעובדה שכולם (גם בצבא וגם בפוליטיקה) היו נגד כניסה קרקעית ללבנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד רגיל... דובדבן,שימשון ובמיוחד ימ"ס... אבל עדיין זה סיכון מיותר ודבילי......

חייל החיזבאללה אומנו שנים על ידי איראן.הם עדיפים בהרבה מבחינת היכולות שלהם בשטח מאשר החמושים בשטחים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום

IG בעל ידע צבאי כ"כ נרחב שהוא יודע מה כדאי לעשות ומה לא

הוא הרי כבר קבע שלרמטכ"ל אין מושג

ולא מצליח להבין איך הממשלה מעיזה לא לקבל את התוכניות שמציעים לה

הוא גם מתעלם מהעובדה שכולם (גם בצבא וגם בפוליטיקה) היו נגד כניסה קרקעית ללבנון

לי אין ידע צבאי ביכלל. אני מקשיב לאנשים שיש להם. אני יודע שבפיקוד הצפון יש יש תוכנית למלחמה נגד החיזבללה, כשהמצב שבו אנחנו נמצאים היום מנצא באחד התרחישים שלהם. וזה מגורם מוסמך שדיבר בחדשות לפני כמה ימים.

אותו אדם (איזה תת אלוף או משהו כזה... במיל') אמר שהרמטכ"ל אישר חלק מהתוכנית, אבל קיצץ במספר הכוחות שנכנסים, וצימצם את הסיוע האווירי.

וכן, אני לא מצליח להבין איך אדם בלי שום מושג במהלכים צבאיים יכול להעביר ביקורת על תוכנית פעולה שמוצגת לו ע"י גורם מקצועי שמכיר את השטח ועבר על עשרות תרחישים. אני לא מדבר על ניהול כל המלחמה ע"י הצבא, אני מדבר על פעולות מסויימות- כמו ניקוי אותה גיזרה שצה"ל נלחם בה עכשו- פעולה שאושרה עקרונית ע"י אולמרט, אבל דרך הפעולה שהוצעה נדחתה.

uzib,

אני התכוונתי לאזרחים הלבנונים הנוצרים.

לא אלה שנסראללה קורא להם שהידים.

הוא קורא לכולם שהידים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אם הוא קורא לכולם שהידים?

זה אומר שצריך להתייחס לכל מילה שלו?(של הזבל ד"א)

צריך לחסל את החזבאללה, ולהפוך את כל המשטר האיראני, מה שלא יקרה בזמן הקרוב מאוד, בקשר לחיסול החזבאללה - זו תהיה מלחמה קשה, אסור לזלזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין ידע צבאי ביכלל. אני מקשיב לאנשים שיש להם. אני יודע שבפיקוד הצפון יש יש תוכנית למלחמה נגד החיזבללה, כשהמצב שבו אנחנו נמצאים היום מנצא באחד התרחישים שלהם. וזה מגורם מוסמך שדיבר בחדשות לפני כמה ימים.

אותו אדם (איזה תת אלוף או משהו כזה... במיל') אמר שהרמטכ"ל אישר חלק מהתוכנית, אבל קיצץ במספר הכוחות שנכנסים, וצימצם את הסיוע האווירי.

וכן, אני לא מצליח להבין איך אדם בלי שום מושג במהלכים צבאיים יכול להעביר ביקורת על תוכנית פעולה שמוצגת לו ע"י גורם מקצועי שמכיר את השטח ועבר על עשרות תרחישים. אני לא מדבר על ניהול כל המלחמה ע"י הצבא, אני מדבר על פעולות מסויימות- כמו ניקוי אותה גיזרה שצה"ל נלחם בה עכשו- פעולה שאושרה עקרונית ע"י אולמרט, אבל דרך הפעולה שהוצעה נדחתה.

אף אחד לא רצה להכנס קרקעית ללבנון בהתחלה כולל הצבא (יש עדיין טראומה בזכרון הישראלי)

כולם ידעו טוב מאוד שכניסה קרקעית אומרת אבדות בצד שלנו.

אחרי מספר ימים שהבינו שהדבר מחוייב המציאות הממשלה אישרה כניסה קרקעית

ושוב, עושים את זה בזהירות

גם מפני שלא מדובר במלחמה עם לבנון וגם כדי לא להצית את האזור כולו.

אבל אתה חי בסרט (או במשחק מחשב)

יש לך תכנית פעולה דמיונית ואתה בטוח שהתכנית שלך טובה יותר

וכמובן שאתה טוען שלרמטכ"ל אין מושג מכיוון שהוא מחיל האויר

לעומת זאת אתה עשית טירונות כלל צהלית בניצנים אז אולי כדאי שנקשיב לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...