הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים

Guy King

Recommended Posts

• תגובות 366
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תיקח בחשבון שבערך שליש עד חצי מזה הם פעילי חיזבאללה - הרי פעילי חיזבאללה הם תושבי לבנון...

יש כמה אלפי חיילים של החיזבאללה בלבנון, שמעתי 4000 אם אני זוכר נכון בערוץ 2 לא מזמן. בלבנון יש בערך 3,500,000 אנשים. ד"א, הרגנו כנראה יותר מ-50 אזרחים של מדינות זרות, שמעתי שכבר הרגנו 7 ברזילאים, 9 קנדים, סיני אחד, ניגרי אחד ויש עוד.. חוץ מזה שיש לא מעט נוצרים בלבנון, גם מקרב אלו שנולדו שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לא מספיק" - במה אתה טוב יותר מנאסרללה אם אתה שמח שיש הרבה אזרחים הרוגים?

ל-uzibu - כן, יותר מאכפת לי על ה-8 חיילים שמתו אתמול. גם אכפת לי על ה-2 הנוספים שנהרגו אתמול בתאונות דרכים האמת.

תגובות קיצוניות של "למחוק אותם" נובעות מפחד, שמוביל לאלימות קיצונית ולא אנושית. רק שאין מה לפחד מאלו שהרגנו, הם לא אלו שייתגסו לחיזבאללה או שיורים או יירו עלייך קטיושות. זה סתם אנשים.

מי אמר שהם סתם אנשים? וכן פחד אדיר!!! פחד לנסוע באוטובוס... פחד ללכת למסעדה,דיסקוטק או סתם ללכת ברחוב... פחד שאשתי הולכת לקניות עם הבת שלי.. נכון פחד.... וסיוטים.... סיוטים בנובמר 95 מכל הגופות שראיתי בפיגועים... סיוטים מחברים שאבדתי... וסיוטים מכל ראש ממשלה שרוצה שהוא זה שיכתב בספר ההיסטוריה "כמביא שלום" ולא דואג לבטחון המדינה ונתנו להם את הזמן והדרך להפוך מטרוריסטים לצבא.....

ולכולם - מחבלים אין לי בעיה שנחסל, אפשר גם להתעלל בהם לפני שהורגים אותם. אני מדבר על האזרחים, לא על המחבלים.

מי אומר שהם אזרחים? חיזבאללה? הממשלה הלבנונית? מי אומר שיש 600?... ואם אנחנו צריכים להגיע למצב של בטחון שלנו או השמדה שלהם..... אני חושב שלא צריך להסביר. אם זה היה מצב של חצי שנה\שנה\שנתיים\שלוש.... אהההה.... אני חושב שפעלנו (ועוד כמה מדינות) בכל הדרכים האפשריות... לא נותר רק לפעול בכוח וכוח רציני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת שממשלת לבנון הביאה את זה על עצמה, כשהיא נתנה לחיזבאללה להסתובב חופשי עם נשק על הגבול היא נתנה להם יד חופשית לפעול במדינה שלה נגד מי שהיא רוצה, תחשבו מה יקרה אם אזרחים בישראל יחטפו או ירו טילים על לבנון, מיד עוצרים אותם ולכלא, ככה נמנע מלחמה עם לבנון. לבנון לא עשו את זה ולא פירקו ארגון טרור מנשקו למרות שהיה לצבא שלהם מספיק כח לעשות את זה ובכל זאת הם החליטו לשבת בשקט.

ובנוגע למספר, קחו בחשבון שבין 200-300+ אנשי חיזבאללה משם וכמו כלום לפחות 100-200 שם הם אנשים שנתנו לחיזבאללה את הבית שלהם שישגרו משם בזמן שהם שוהים בבית ומה לעשות, פיצצו גם אותם זה הרבה אנשים שהגנו על החיזבאללה בגופם. על החפים מפשע אני באמת מצטער כי לא לבנון עשו פיגועים בישראל ולכן האזרחים האלה באמת לא אשמים, הממשלה שלהם אשמה והביאה עליהם את זה, אין מה לעשות הייתה צריכה לגבות מחיר ועובדה שהצלחנו, כל העולם עכשיו קם על הרגליים ומתייחס לזה ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

uzibu, לא חיסלנו גם את כל המצרים והם כבר לא מאיימים עלינו. לא חיסלנו את כל הירדנים והם לא מאיימים עלינו. לא חיסלנו את כל האינדונזים ולמורות שהם מוסלמים הם לא מאיימים עלינו. גם הלבנונים, שמיוצגים ע"י לבנון, לא מאיימים עלינו. יש להם כלכלה, חיי חברה, משפחות וכו', אין להם רצון או אומץ להתעמת איתנו. רובם לא פאנטיים דתיים, תאמין או לא. לרובם לא אכפת ממך, אכפת להם מהסביבה הקטנה שלהם - השכונה שלהם, המשפחה שלהם, החברים שלהם. רובם המכריע לא טרוריסטים ולא רוצים לחסל אותנו ולזרוק אותנו לים. כנ"ל לגבי האיראנים והסורים בוודאי. כמו שלך, במצב סביר (אם אחמינגא'ד לא היה מאיים לשלוח לך אטום), לא היה אכפת מה קורה עכשיו בטהרן. כמו שלא אכפת לך מה קורה עכשיו במדגסקר או בפרו. אתה צריך לדעת מי האויב שלך, לא ליצור אוייבים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר כאילו לא נתנו להם את ההזדמנות להלחם בזה, נתנו והצענו את העזרה הדרושה לפרק את חיזבאללה וכל ארגון אחר... כנראה שהם לא רוצים או שהם רוב תומך... אז?!?!.....

חוץ מזה מאבנים שהם זרקו לפיגועים בכל מיני מקומות ועד לזריקת טילים עד חיפה... אתה לא חושב שאין ברירה?..

אתה בטח נולדת למציאות של שומר בכל מקום....

אתה מסוג האנשים שוצים שלום בכל מחיר... זה לא עובד ככה.

המדינה שלנו הייתה מאופקת מעבר לגבול הדימיון.... מדינה אחרת בפיגוע הראשון הייתה עושה מה שאנחנו עושים היום... (אין לי כוח לפרט אבל זה כבר הוכח)..

ואל תעשה אותם תמימים.. אם מתו אזרחים (אני בטוח שלא בסדר גודל כזה) אבל אם... אז יש להם בעיה.. מה אתה מצפה? לך תחייה ליד משגר טילים ותצפה שהקיר לא יפול עלייך... ועוד נתנו אזהרה.. אז מה בדיוק אתה רוצה שנמשוך אותם מהאוזן למקום מבטחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה שלנו הייתה מאופקת מעבר לגבול הדימיון.... מדינה אחרת בפיגוע הראשון הייתה עושה מה שאנחנו עושים היום... (אין לי כוח לפרט אבל זה כבר הוכח)..

ואל תעשה אותם תמימים.. אם מתו אזרחים (אני בטוח שלא בסדר גודל כזה) אבל אם... אז יש להם בעיה.. מה אתה מצפה? לך תחייה ליד משגר טילים ותצפה שהקיר לא יפול עלייך... ועוד נתנו אזהרה.. אז מה בדיוק אתה רוצה שנמשוך אותם מהאוזן למקום מבטחים?

לא צריך להוריד בניין בביירות שיש בו כמה משרדים של החיזבאללה אם זה יהרוג 10 אנשים. אז מה עשית? חיסלתם להם ציוד משרדתי? הרסת להם קצת נדל"ן? ואני לא יודע אם יש פתרון צבאי הומני וטוב יותר, למורות שאני מניח שיש. בכל מקרה, יש להצטער על הרג האזרחים, יש לקבל הרג אזרחים ככישלון. למורות מדיניות החיזבאללה להתחבא בתוך ערים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להוריד בניין בביירות שיש בו כמה משרדים של החיזבאללה אם זה יהרוג 10 אנשים. אז מה עשית? חיסלתם להם ציוד משרדתי? הרסת להם קצת נדל"ן? ואני לא יודע אם יש פתרון צבאי הומני וטוב יותר, למורות שאני מניח שיש. בכל מקרה, יש להצטער על הרג האזרחים, יש לקבל הרג אזרחים ככישלון. למורות מדיניות החיזבאללה להתחבא בתוך ערים.

יש פיתרון טוב יותר, רק שראש הממשלה שלך לא מסכים להוציא אותו לפועל. הוא ושר הביטחון חושבים שיש להם זכות להגיד "לא" לדרג הצבאי על תוכנית שהם ציעים להם, וזו התוצאה.

מזכיר קצת את הפצצת השטחים הריקים בעזה... גם שם לא הייתה שום השפעה על המצב חוץ ממחאות בין לאומיות על הבומים שמפחידים את ילדי עזה בלילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שהצבא יפוצץ בניינים ויסכן אזרחים בגלל ניירת (אולי הניירת חשובה אני לא יודע...) אז אתה טועה...

תאמין לי שיש על המדינה שלנו את כל העולם צופה... ויהיו גם המון חקירות וטביעות בסוף, אז המדינה לא יכולה להרשות לעצמה "סתם להפציץ" תהיה בטוח שהם יודעים מה שהם עושים.....

ושוב... אם אזהרנו ואמרנו בכל אמצעי אפשרי.. להתרחק ממקום מסויים והם לא התרחקו... אז שוב, לבוא לקחת אותם מהאוזניים? (אולי אתה מתנדב?)....

ומה עם ההורים שלך? אכפת לך מהם? תן להם לישון בשקט כשתיתגייס ותן למדינה שלנו להפציץ.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, עם כל הכבוד ללחימה וזה.. יש גבול להרוגים, 600 זה המון, והרוב מתוכם זה ערבים נוצרים, שבסה"כ הם אזרחים לכל דבר, זה שיש משת"פים ביניהם זה גם

נכון(מעטים אבל, הם בעצמם רוצים שהחזבאללה יעוף משם כמה שיותר מהר כי הוא רק הורג להם את האנשים), אבל הפתרון היחידי שלהם כרגע זה לברוח מהשטח, לא יודע לאיפה אבל לצאת מדרום לבנון כמה שיותר מהר, כי הולכים להשאר שם הרבה זמן..

וזה נכון שממשלת לבנון הביאה את זה על עצמה בכך שנתנה לחזבאללה להשתלט על דרום לבנון, אם אפשר לקרוא לזה דרום לבנון כרגע..

לי זה אכפת, כן, לי אכפת שנהרגים אזרחים חפים מפשע, אבל עם כל הכבוד אין מה לעשות, אי אפשר לשבת בשקט בזמן שהחזבאללה מפציץ.

וזה שאמר זה לא מספיק, אני לא רוצה להגיד את המילה אבל בכל זאת אני אגיד אותה - אתה אידיוט, המטרה שלך היא לא להרוג אזרחים לבנונים, אלא לחסל

את אנשי החזבאללה, ועם כל הכבוד לדעה שלך - היא לא הגיונית לגמרי, וכשאני אומר לגמרי אני מתכוון לזה, אתה עוד תתבגר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דעות שלילייות יש לך נגד התגובה של .. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שווה להרוס בניין של חיזבאללה גם אם יפגעו אנשים בדרך.עוד בניין או מפקדה או לא יודע מה שמורידים להם,משבש להם עוד יותר את אמצעי הקשר בין אחד לשני ודרכי פגיעה בשיראל.צריך למוטט את כל התשתיות של חיזבאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...