הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים

Guy King

Recommended Posts

איך הגעת למסקנה שאני לא מבין שנכון לעכשו אנחנו לא צריכים את ארה"ב? (אין לי מושג מה כתבתי פה... אני מקווה שהרעיון הכללי של המשפט מובן :P)

אני רק מביע רצון שיהייה פה רוה"מ שיוציא אותנו מהכיס האמריקני- עם נזק מינימאלי. וזה יושג רק אם הם יתחילו לכבד ולהעריך אותנו כשותפים ולא כשפוטים שלהם.

ולא על זה הדיון אז אני לא אגיב יותר לנושא הזה כאן- אם למישהו יש משהו להגיד לי בנושא תפתחו ת'ראד חדש ואולי אני אגיב בו, או תשלחו לי ה"פ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 366
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך הגעת למסקנה שאני לא מבין שנכון לעכשו אנחנו לא צריכים את ארה"ב?

פשוט קראתי את התגובות שלך :)

החלטת שליברמן יעשה מה "שצריך" ולא מה שארה"ב תכתיב

אני רק מביע רצון שיהייה פה רוה"מ שיוציא אותנו מהכיס האמריקני- עם נזק מינימאלי. וזה יושג רק אם הם יתחילו לכבד ולהעריך אותנו כשותפים ולא כשפוטים שלהם.

לכולם יש את הרצון הזה

אבל גם צריכים להיות ריאליים

זה לא יקרה בטווח הנראה לעין

ולא על זה הדיון אז אני לא אגיב יותר לנושא הזה כאן- אם למישהו יש משהו להגיד לי בנושא תפתחו ת'ראד חדש ואולי אני אגיב בו, או תשלחו לי ה"פ....

מסכים :) (מה גם שדי מיצינו)

לעזאזל, אני כבר לא זוכר על מה דיברנו לפני ההתנתקות וליברמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה

מה אתה רוצה ממני?

לא הצבעתי לליכוד בפעם הראשונה ולא לקדימה לאחר הבחירות

מה אני רוצה ממך? שתעקוב אחרי השתלשלות השיון יותר מחצי הודעה אחורה.

מה הקשר קדימה עכשיו?

דיברתי על ממשלת הליכוד בראשות שרון

שם התחילו הקסאמים וקיבלו את הסטטוס קוו.

קשה לי להגיד שאני לא מאוכזב מהטיפול בקסאמים לאחר ההתנתקות

(ושוב, עד הבחירות זאת היתה מפלגת הליכוד)

נקווה שאולמרט ופרץ ימשיכו עם הקו הנוכחי גם בעזה ויגיבו בחומרה

עכשיו ברור מה אני רוצה ממך? הקסאמים היו בתקופת קדימה, לא בתקופת הליכוד. קדימה שלטה במדינה מהיום בו שרון הכריז על תוכנית ההתנתקות. לא עשינו כלום בתקובה לקסאמים כדי לא לסכן את ההתנתקות, בדיוק כפי שלא הגבנו להתקפות החיזבאללה מלבנון כדי שלא להראות שהדרך בה ברחנו מלבנון היתה טעות. בשני המקרים, מי שנסוג (בטעות) היה השמאל ומי שלא הגיב להתקפות בניגוד להתחייבות מפורשת שלו (וגם זו טעות) היה השמאל. אל תנסה להדביק את הטעויות של השמאל לימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשני המקרים, מי שנסוג (בטעות) היה השמאל

על הנסיגה מעזה עוד אפשר איכשהו להתווכח (וגם זה, רק בדיעבד), אבל על הנסיגה מלבנון? היציאה משם הייתה החלטה מאוד נכונה. אמנם הביצוע בפועל היה ביזיוני, אבל השהייה ברצועת הבטחון לא הקנתה למדינת שום יתרון על פני החיזבאללה, ורק הביאה למותם של עוד ועוד חיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקסאמים היו בתקופת קדימה, לא בתקופת הליכוד. קדימה שלטה במדינה מהיום בו שרון הכריז על תוכנית ההתנתקות. לא עשינו כלום בתקובה לקסאמים כדי לא לסכן את ההתנתקות,

אממ..

הקסאמים הראשונים שוגרו בשנת 2001

הרבה לפני שמישהו חשב על תוכנית ההתנתקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ..

הקסאמים הראשונים שוגרו בשנת 2001

הרבה לפני שמישהו חשב על תוכנית ההתנתקות

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%A1%D7%90%D7%9D

כרונולוגיה (עד אישור התוכנית)

ערך מורחב - ההחלטה על תוכנית ההתנתקות

ההצעה הועלתה על ידי אריאל שרון כשלוש שנים בראשות הממשלה, בראיון עיתונאי לעיתון הארץ. טענות רבות נשמעו על ההצעה, כשהמתנגדים לה טוענים שהיא נועדה על מנת לרצות את השמאל ולהסיח את דעתם של הציבור ושל אנשי הפרקליטות ממעורבותו הפלילית בפרשת האי היווני ובפרשת סיריל קרן.

באפריל 2004, לאחר לחץ רב של שתדלניו של שרון בראשותו של דב וייסגלס, נפגש שרון עם הנשיא ג'ורג' בוש בבית הלבן וקיבל ממנו מכתב, שפירש כהבטחות לתמיכה אמריקנית בתביעות ישראליות במו"מ עתידי מול הפלסטינים [1]. עם ההתחייבויות המשמעותיות נמנו, בין היתר, שלילת זכות השיבה והשארת גושי ההתיישבות. הן הפלסטינים והן מתנגדי הנסיגה הגיבו במורת רוח למכתב זה. לדברי המתנגדים, במסמך אין הבטחות מפורשות כי אם ניסוחים מעורפלים בלבד. המכתב אושר כמעט פה אחד בידי שני בתי הקונגרס.

ב-2 במאי הדיון הובא למשאל בין חברי הליכוד, ובו רעיונו של שרון - שנסתמך על סקרים שחזו פער של כעשרים אחוז לטובת תוכניתו - לא נתקבל ואף נדחה ברוב גדול. שרון בתגובה ביצע שינויים קוסמטיים זעירים בתוכנית, והביא אותה לאישור הממשלה, בטענה שזוהי תוכנית שונה מהתוכנית המקורית. הדבר גרם לזעם רב בקרב חברי הליכוד ומתנגדי התוכנית.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%AA%D7%A7%D7%95%D7%AA

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מזל שיש עוד מקורות מידע חוץ מויקיפדיה ::)

http://www.nrg.co.il/online/archive/ART/215/009.html

בשבועות האחרונים התגבר מאוד ירי המרגמות ברצועה, ובמקביל הופיע בזירה גם איום חדש: רקטות שמייצר החמאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...