הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים

Guy King

Recommended Posts

מספיק עם הטמטום....

הרג אזרחים הוא רע, רע, אני לא מכיר את שכונת דחיאה, אני לא מכיר את המקומות שהופצצות אבל אני בטוח שלכל דבר יש סיבה.

אני לא מכיר את המודיעין שמאחורי ההפצצות, ממש לא, אבל סתם לא הפציצו.

אבל במלחמה כמו במלחמה, אפילו אם היא לא מוכרזת, יש אבידות, גם ילדים, גם כאלה שמשתמשים בהם כמגן אנושי, בדיוק כמו האלה מהאו"ם.

ויש כאלה שעושים מזה הון תעמולתי, מלחמה צריך לנצח גם בתקשורת ואנחנו מספקים להם כלי משחק. ולא משחקים מספיק עם הכלים שלנו.

700 הרוגים (עלה...) שיש בניהם אנשי חיזבאללה (אפילו אם הם אומרים שלא... זה דיי ברור שלא כל חיזבאללון יושב עם מדים וקלצ'), הם מעטים יחסית לריכוזי אוכלוסיה כזאת צפופה.

אפשר היה לא להזהיר אף אחד - ואז היה אפשר להוסיף עוד 0 או שניים למספר.

אני מקווה שכמה שפחות אזרחים יהרגו, אבל הלבנונים שילמו את המחיר של האדישות, האפתיות וחוסר האכפתיות, התמיכה שלהם בחיזבאללה וממשלת הבובות שלהם.

שוב. אני מצר על הרג האזרחים הלבנונים, מהסתובבות בפורומים בחו"ל אני מבין את המחיר הכבד שהם משלמים, אבל כל זה היה יכול להמנע.

HELL, לבנון היא אולי המדינה היחידה שאין לנו סיבה למלחמה איתה.

בדיוק כמו שאנחנו משלמים את המחיר על זה ש"בחרנו" בפרץ ובאולמרט במקום במישהו עם קצת יותר שכל ובייצים, וקצת פחות אגואיזם ודאגה לכיסא הנוח...

ואיך בדיוק נעשה את זה?

אז זהו, שאנחנו לא צריכים לעשות את זה... את זה הלבנונים צריכים לעשות בעצמם ולטובתם... כמו שהפלסטינאים צריכים לטובתם לחסל כל מי שצועק "חמאס"... אני רק מקווה שהלבנונים קצת יותר שפויים מהפלסטינאים ויעשו את מה שצריך לפני שאיזה רוה"מ יחליט לפנו את כל המדינה לרפסודה ליד קפריסין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 366
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאיפה אתם יודעים שהאזרחים שנהרגו לא החזיקו בביתם שעזר לחיזבבלע?

צהל לא מפציץ סתם,לכל דבר יש סיבה,האזרחים שם לא בדיוק תמימים.

אם הם כ"כ רוצים שלום שלא יסיעו לחיזבאללה.

ועכשיו תגידו "אולי הם מסיעים לחיזבאללה בגלל שהם מפחדים מהם,אני אומר -- בעיה שלכם!!!--

אף אחד פה לא צריך לסבול מזה.

והאחוז שלא תומך בחיזבאללה ובדרכם,הוא קטן מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון אפשרי - צריך לחכות למלחמה כלל עולמית, ואז לקוות שננצח.

האירופאים לא יעמדו לצידנו עכשיו, הם יעשו את זה אחרי שהתאים של הטרור באירופה ובארה"ב יתעצמו ויחלו מלחמה במדינות האלו מבתוכו, אז אנחנו נצטרף מול איראן, סוריה ושות', תהיה מלחמה כוללת ככה. המוסלמים וצפון קוריאה vs אירופה, ארה"ב וישראל. למוסלמים וצפון קוריאה אפשר אולי להוסיף גם את סין וסוריה, נראה. עם הנאצים זה עבד, אולי גם עם הטרור העולמי זה יילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שאנחנו לא צריכים לעשות את זה... את זה הלבנונים צריכים לעשות בעצמם ולטובתם...

לבנון נגד איראן? זה כמו קרב בין תנין לצ'יוואוואה. כל הפאקינג עולם צרייך להבין שאיסלאם קיצוני, אסור שיתקיים. להכנס באיראן וסוריה, אח"כ סודן וכל מיני חורים באפריקה, ויקח כמה זמן שיקח, גיוס מילואים, לא אכפת לי. אם העולם ימשיך להתעלם מקונפליקטים וממשלות טרור בעולם ה-3, מהר מאד הוא ימצא את עצמו בתור "עולם שלישי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו שאנחנו משלמים את המחיר על זה ש"בחרנו" בפרץ ובאולמרט במקום במישהו עם קצת יותר שכל ובייצים, וקצת פחות אגואיזם ודאגה לכיסא הנוח...

מה המחיר שאנחנו משלמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנון נגד איראן? זה כמו קרב בין תנין לצ'יוואוואה. כל הפאקינג עולם צרייך להבין שאיסלאם קיצוני, אסור שיתקיים. להכנס באיראן וסוריה, אח"כ סודן וכל מיני חורים באפריקה, ויקח כמה זמן שיקח, גיוס מילואים, לא אכפת לי. אם העולם ימשיך להתעלם מקונפליקטים וממשלות טרור בעולם ה-3, מהר מאד הוא ימצא את עצמו בתור "עולם שלישי".

תקופת האבן יותר נכון... (אחרי WWIII...)

וזה לא שלבנון צריכה להילחם באירן, הם צריכים לדרוש שהשליטה בשחט שלהם תהייה שלהם 100%... קוראים לזה ריבונות...

מה המחיר שאנחנו משלמים?

החיוך של נסראללה וממשלת החמס... הפכה לבדיחה אצל הערבים... רצח יהודים נהייה הספורט הלאומי שלהם, והם יודעים שרוב הסיכויים שלא יקרה להם שום דבר- ממש כמו הסיכוי לקבל מחבט בראש במשחק בייסבול...

אולי אולמרט לא התחיל את התהליך, אבל הוא בהחלט ממשיך אותו... העיקר לדבר על ה"התכנסות" בזמן שיורים קסאמים על שדרות...

וגם

היוהרה שכל כך קל לנצח את אירן היא המסוכנת מכולן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיוך של נסראללה וממשלת החמס... הפכה לבדיחה אצל הערבים... רצח יהודים נהייה הספורט הלאומי שלהם, והם יודעים שרוב הסיכויים שלא יקרה להם שום דבר- ממש כמו הסיכוי לקבל מחבט בראש במשחק בייסבול...

אולי אולמרט לא התחיל את התהליך, אבל הוא בהחלט ממשיך אותו... העיקר לדבר על ה"התכנסות" בזמן שיורים קסאמים על שדרות...

אתה חי בסרט

ישראל מחזירה לעצמה עכשיו את יכולת ההרתעה

אולמרט ופרץ מתפקדים מצויין במשבר הזה

אולמרט מנסה להפסיק את התהליך--->אם לא שמת לב אנחנו בשלבים של פירוק החיזבאללה והחזרת הבטחון לישובי הצפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת, כן... אני מדבר על זה שכדי להחזיר את גורם ההרתעה צריך להפגיז את החיזבללה (לא סתם שכונות לא קשורות בבירות) ואת החמס, בלי רחמים ובלי לספור "חפים מפשע"... אני לא אומר לחסל את כל מה שזז, אבל אם חיסול חמסניק אומר הריגה של מינימום 20 אחרים, לחסל בכול מיקרה. לעשות פעולות נירחבות כמו חומת מגן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם, כל מקום שיודעים שהוא שורץ חיזבאלונים מפגיזים

מפגיזים גם את המקומות האלו (כמו המפקדה שלהם שהורידו לא מזמן בצור)

אבל גם את המקומות בהם הם מסתתרים (שכונת דאחיה)

מן הסתם, הם מעדיפים לפגוע כמה שיותר בחיזבאללה וכמה שפחות באזרחים כך שאין הגיון בהפגזת שכונות סתם

בקשר לחמאס, אתה זוכר שיותר מחצי ממשלה שלהם אצלנו בכלא?

אתה בכלל יודע מה צה"ל עושה בעזה בתקופה האחרונה?

אתה פשוט לא שומע על זה כי לבנון בכותרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, מדי פעם יש קסאמים

זה הרבה יותר קשה לעצור קסאמים מאשר קטיושות

ועדיין, הרגו כ150 מחבלים בשטחים בימים האחרונים

חיל האויר הפציץ שם מחסני ומתקנים של החמאס

שוב, גם כאן זה לא לוחמה קלאסית של נגד צבא

צריך להבין את הקשיים שקיימים במלחמה מול ארגון טרור שמסתתר בתוך אוכלוסייה אזרחית

(למרות שלדעת הימין זה לא קושי, פשוט הורגים את כולם אבל זה כבר לדיון אחר)

אני גם מבין את הסלידה שיש לך מאולמרט ופרץ

לכן, בגדול, לא משנה מה הם יעשו אתה תמצא נקודה שלילית ותתפס בה

לעומת זאת, אם ליברמן או ביבי היו בשלטון והיו עושים אותם צעדים היית פותח ת'רדים על זה שהגיעו סוף סוף מנהיגים שעושים משהו (או משהו בסגנון)

ולכן אני גם חושב שהמשך הדיון הזה עקר

בסופו של דבר, חוץ מהשוליים (משני הצדדים) רוב העם מאוד מאוחד סביב הפעולות שעושה הממשלה (והייתי מוסיף ואומר שרובם אפילו מאוד מרוצים מהתפקוד שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ליברמן הייה בשילטון הפעולות שנעשות עכשו היו נעשות לפני שנה- כשהקסאם הראשון הייה ממריא מעזה.

והוא לא היה מדבר על נטישת שטחים בזמן שיורים עלינו.

תאמין לי שאני מבין את הקשיים ואני מבין שעכשו הצבא עושה את מה שהוא יכול. אבל מה שאני לא מבין זה למה היינו צריכים לחכות עד עכשו, כשהמצב התפוצץ לנו בפרצוף, כדי להגן על הריבונות שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...