קצב רענון מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצב רענון מסך

gtf

Recommended Posts

לרוב חיים קצרים יותר ....אבל אן החריגה לא כזו גבהה נגיד מקסימום זה 100 זה לא נורא ...

מחשב לא נהיה מהיר יותר ...אתה חולמת ...

מה זאת אומרת שאין חריגה כזאת גבוה מקסימום 100?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשי מה אתה מדבר .. ואני תמיד חשבתי הפוך , במשחקים אני בדרך כלל שם על 60 HZ , אוי ואבוי לי

מהו בדיוק קצב רענון? ולפי מה ניצן לקבוע את המהירות ? לפי טיב המסך? או הכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שקצב הריענון גבוה יותר ככה רואים טוב יותר, וגם זה יותר בריא לעיניים.

קצת הריענון הינו בעצם קיצוב ריענון הפיקסלים במסך...

בדרך-כלל קובעים את קצת הריענון לפי המסך... אבל במקרים מיוחדים (בדרך כלל ברזולוציות מטורפות) הכרטיס מסך הינו מגביל את קצת הריענון.

פשוט לקבוע בדרייורים של הכרטיס מסך, את הקצב ריענון הגבוה ביותר שניתן לך. (בדרך-כלל זהו קצת הריענון הגבוה ביותר של המסך.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך מציג תמונה פעם בכמה זמן...

הוא בעצם מהבהב, הוא מתרענן!!! ככל שקצב ההבהוב/ריענון יותר גדול-גבוה כל העין שלנו פחות מבחינה או לא מבחינה בכלל בריצוד של המסך.

קצב ריענון מתחת ל-85HZ לא בריא לעיניים. 85 זה רגיל, ומעל זה עוד יותר טוב רק שכבר לא מרגישים בהבדל ואני חושב שגם לעין לא ממש אכפת.

בד"כ קצב הריענון שכרטיס המסך תומך בו גבוה יותר מזה שהמסך תומך, ולכן לא אמורה להיות בעיה עם כרטיס המסך.

עוד דבר אחד

כשעולים ברזולוציות, אפשרויות קצב הריענון קטנות, ולכן במשחקים כשמשחקים ברזולוציה נגיד של 1600X1200 המסך לא יאפשר לעבוד ביותר מ-75HZ בחלק מהמסכים (ברובם-CRT 60HZ) ובחלקם המועט יותר 85HZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך , בידיוק עכשיו שיניתי ל 85 HZ . וואוו איזה הבדל העכבר גם פתאום זז יותר מהר, אבל משום מה רואים מן אובך כזה כאילו האותיות מעט מטושטשות..

וואלה?! אתה רואה מטושטש יותר? שאני על 60Hz אני רואה מטושטש, אבל עכשיו שאני על 75Hz אין שום טשטוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...