Red Hot Chili Peppers חדשים ישנים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Red Hot Chili Peppers חדשים ישנים?

fireskill

Recommended Posts

שלום,

שמעתי מבן דוד שלי שRHCP יתפרקו לפני כמה זמן והסולן שלהם פתח מחדש את הלהקה עם איזה זמרים צעירים,

אני אישית לא שמעתי על זה, אבל מה אני יגיד רק רציתי לבדוק,

חיפשתי על זה מידע בגוגל אבל לא מצאתי משהו בנושא.

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בולשיט :| לא מזמן הם הוציאו אלבום כפול חדש ( Stadium Arcadium )

והשירים הישנים שלהם באמת הכי טובים אם כי באלבום החדש יש גם כמה שירים באמת יפים כמו charlie, dani california, snow, hump de bump.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי מאוד...ההבדל בסגנון בין blood suger sex magik וby the way למשל כבר מורגש מאוד. הראשונים הרבה יותר פאנק כמו שצריך, האחרונים יותר מלודיים ורגועים. אים אפשר להשוות בין סגנונות שונים.

בתכלס, לפי סדר,

californication

blood sugar sex magik

by the way

stadium arcadium.

בכלל, הפפרס הם הלהקה הכי טובה שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתתי רק כמה דוגמאות.. :)

זה תלוי מאוד...ההבדל בסגנון בין blood suger sex magik וby the way למשל כבר מורגש מאוד. הראשונים הרבה יותר פאנק כמו שצריך, האחרונים יותר מלודיים ורגועים. אים אפשר להשוות בין סגנונות שונים.

בתכלס, לפי סדר,

californication

blood sugar sex magik

by the way

stadium arcadium.

בכלל, הפפרס הם הלהקה הכי טובה שיש

LOLLL

guns n roses הייתה ועדיין הכי טובה שיש!! לא הייתה ולא תהיה להקה טובה יותר ממנה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

guns N roses חבורה של ילדים צווחנים בלי שכל. יש להם כמה שירים טובים, אבל להקה טובה? פחחחח, אולי לבנות בנות 10 :x

ולא, אני לא שונא אותם, יש להם כמה שירים טובים, אבל הם לא מתקרבים ללהקות רוק איכותיות. (סקורפיונז, פינק,זפלין אם נעבור למטאל אירון מיידן, וחבריהם...)

אולי הפפרס בעצם לא הכי טובים, לא כי אני לא אוהב אותם, אלא כי יש להםקות שאני אוהב במידה שווה בסגנונות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינק אני לא אוהב, סקורפיאונז בהחלט מצויינים, לד מצויינים גם כן, איירון מיידן לא שמעתי חח, אני אוהב את Tool (מכירים?)

ACDC מצויינים - back in black, hells bells, highwat to hell ועוד המון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...