2 פרחים - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 פרחים

sagi5

Recommended Posts

מספר הערות:

1. עם 384 פיקסלים לגובה, שתי התמונות קטנות מדי. גובה טוב יותר יהיה 540 פיקסלים, ורצוי לא יותר מ-600.

2. המסגרת מיותרת לדעתי. שתי התמונות גם כך עמוסות בפרטים, ומסגרת כזו רק יוצרת עומס נוסף.

3. בתמונה הראשונה הקצוות העליונים של עלי הכותרת נוגעים בדיוק בדופן העליונה של התמונה. זה מעצבן את העין - עדיף לחתוך אותם בצורה יותר החלטית או להשאיר אותם בתמונה עם קצת יותר אוויר מלמעלה.

4. בתמונה השניה יש חשיפת יתר שגורמת לחלק מהתמונה להיות שרוף וחסר פרטים. היה עדיף לחשוף את התמונה זמן קצר יותר ולהוציא פרטים מאיזור הצל באמצעות הגדלת ה-Gamma בתוכנה.

כמו כן, הנושא לא ממש מדבר אלי, אבל זה כבר לגמרי עניין של טעם אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הגיע הזמן שאני אדבר קצת, אולי תסתום כבר?

אתה רוצה להגיב תגיב בשמך, אל תשלול ביקורות של אנשים אחרים ובמיוחד לא של כאלה שמבינים יותר ממך.

אם היית מעלה לפה תמונה אחת שעוקפת תמונה שמישהו אחר צילם פה ומראה שיש לך ידע ולו הכי קלוש בצילום לא הייתי אומר כלום

אבל בתור אחד שהידע שלו שואף לאפס ( לפי התגובות השטחיות שלך רואים את זה ) אני לא ממש חושב שיש לך זכות לדבר ועוד לשלול דעות של אחרים ( שזה דבר לא מנומס ולא יפה כשלעצמו )

בקיצור, אם אתה רוצה להגיב כמו מפגר, תעשה את זה, אבל אם אתה רוצה להתייחס לביקורות של אחרים - תעשה את זה באופן ראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pixilated שב בצד ילד.

כל ההערות של BOREN נכונות, ועם זאת התמונות עדייין טובות מאוד, הרעיון מקורי, הטקסטורות והצבעים מרתקים, ההצללה בתמונה הראשונה מצוינת. אם היה לראשונה קצת יותר אוויר למעלה היא היתה מושלמת.

פעם הבאה sagi5 אם אתה מצפה ליותר תגובות תשתדל לחשוב על כותרת יותר מענינת מ"2 פרחים", כי אפילו אני דילגתי על הת'רד אתמול כי ציפיתי לראות עוד מקרו פרחים משעמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...