איזה אנטי-וירוס הכי טוב - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה אנטי-וירוס הכי טוב

davidcohen

מה האנטי-וירוס הכי טוב???  

1261 הצבעות

1. 1. מה האנטי-וירוס הכי טוב???

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עד עכשיו אף אחד לא הגיב כאן תגובה רצינית, מה רע במקאפי.

ברור שאין לי את אותה גירסה במשך 4שנים, כל שנה קניתי את החדשה (זה מחשב גם של משרד).

מעבר לכך יצא לי לסרוק את המחשב גם עם NOD32 מספר פעמים ולא נמצא שום וירוס. אז לגבי מניעת

וירוסים אתם יכולים להיות די בטוחים שהוא עושה את העבודה. הממשק נוח, ואם כן מה רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ניסיתי את הKaspersky 6 עכשיו... דבר ראשון ששמתי לב זה שהוא לוקח אפילו פחות משאבים מהנוד :xyxthumbs:

פועל בערך באותה מהירות כמו הנוד רק שהסריקה שלו ממש איטית :-\

הממשק הרבה יותר ידידותי (אבל אחרי שמתרגלים זה לא משנה)

מבחינת הגנה אני מאמין שKaspersky קצת יותר חזק (מניסיון של שנים קודמות) ככה שאני אשאיר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חליפת ZA. הכי פשוט.

אני מקווה שאתה :lol:! הכוונה היא חבילה ולא חליפה. אם אתה צריך רק אנטיוירוס אין לך מה לקנות

http://www.free-av.com

אחד הכי טובים, ברמה של תוכנות קניינות כשהוא בחינם! אחד הכי קלילים שקיימים. יש להם גם תוכנה בתשלום עם הגנה נגד ספיוור אם אתה מתעקש לשלם :cool2: בקניניים אני ממליץ על ZA שהומלץ ע"י ב4 או 5 מגזינים מהגדולים בעולם. הוא מגן מוירוסים,ספיוור, מגן גם בתוכנות IM כמו ICQ/מסנג'ר, מכיל FW ויש מצב שגם מכין קפה :P

יש בחינם גם את הclamwin שאני לא בטוח לגבי רמת האבטחה אבל אני זורם עם החינמיות 8) בנוסף יש bitdefender בחינם ואת גרסת הinternet security

בתשלום. מקאפי גם בסדר כמו גם NOD32.

pcciliin עשה לי הרבה בעיות בווינדוס! לקח לי שעתיים- שלוש לתקן נזקים שלו. ביטל FW,CMD,REGEDIT ולא זוכר כבר מה...

ד"א, לפעמים ZA IS פוגע בהתחברות במסנג'ר 8, רק ביוזרים מסויימים.

נורטון לפי מבחנים הוא אחד הכי גרועים- גם כבד וגם לא מוצא אז פשוט :nono:!!! אני מבקש גם מכל הישראלים להפטר ממנו, זה כמו להתקין קאזה במחשב!

עוד משהו: לתוכנה קוראים קספרסקי ולא הקשקוש שכתבתם :kopfpatsch: למתקשים באנגלית kaspersky של חברת kaspersky lab.

האמת שהשוק שזה מתחיל להזכיר לי את שוק הרמקולים לבית- כמה שחברה יותר נדירה גם התוכנה יכולה להיות ברמה יותר גבוהה :-) :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא השתמשתי בקאספרסי או בנוד32...השתמשתי עד היום בנורטון...

וכמו תמיד,בהתאם למסורת של נורטון,התוכנה מתפגרת אחרי שנה-שנה וחצי גג... [לא יודע מה יש לה,היא הורגת את עצמה] ומפסיקה לתפקד.

היום התקנתי את גירסאת 2006 כדי לתת לתוכנה צ'אנס אחרון,ודווקא הופתעתי לטובה...

התוכנה אוכלת הרבה פחות משאבים,הSECURITY CENTER החדש שנוסף לה הוא תוכנה שמשולבת במערכת הפעלה בצורה גאונית,וכל מערכת הMONITORING ממש כיפית,יפה ונוחה לשימוש. [בשורת הSTART נוסף לך כפתור נוסף שנראה דומה לכפתור הSTART עצמו שאחראי על כל המידע של נורטון...ממש חמוד]

ANYWAY-בעוד שנה כשהנורטון שלי ימות,אני אעבור למשהו אחר.

בינתיים הוא עושה עבודה טובה,ותפס כבר לא מעט ווירוסים שלא מצאתי עם תוכנות אחרות [AVG למשל...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח אחי גמרת אותי! אתה עושה טעות בלי להעליב נורטון זה לילדים מובלים! כשאני הייתי בן 10 אז השתמשתי בנורטון היום תשלם לי אני לא יעבוד!

חוץ מממש יפה נורטון הוא קקה גולמי!

תעשה לי ולעצמך טובה ותעבוד שעה עם קספרקי/נוד ותראה מה זה תוכנה אמיתית

זה כמו להשוואת חברה כמו או טאלית לנוקיה או סאמסונג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמסונג היא חרא של יצרנית פלאפונים

אם כבר להשוות טליט וSK ליצרניות כמו סוני אריקסון ונוקיה

ועכשיו בחזרה לנושא:

הייתי מוריד ומשתמש,אבל זה סה"כ אנטיוירוס והוא עושה את העבודה שלו...הסריקות מכוונות לסופ"ש ככה שאני לא על המחשב ברוב הזמן ממילא,והמחשב שלי מספיק חזק כדי לעמוד באכילת המשאבים של הנורטון...

חוץ מזה,שהקספרסקי [מהמקורות שלי,אין בכוונתי לשלם על התוכנה] שאני יכול להשיג זה רק האנטיוירוס,בלי PROTECTION...מצטער,אבל אני לא מתכוון להרכיב רק את המנעול בלי הדלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמסונג היא חרא של יצרנית פלאפונים

אם כבר להשוות טליט וSK ליצרניות כמו אריקסון ונוקיה

הוצאת לי את המילים מהפה ;D

-

גם שהוא לא עושה סריקה הוא מכביד את המערכת, תנסה לרגע את הKav6 תאמין לי שלא תצטער, (זה כמו להשוואת ממשק לממשק SE ;) )

ויש את החביל שכוללת גם פיירוול מאוד נחמד,

ותמיד אפשר להישתמש בZA (כמוני.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקספרסקי אנטי וירוס מצויין אבל הפיירוול שחבילה של ה KIS ממש על הפנים

אני עברתי לSYMANTEC CLIENT SECURITY אחרי תקופה ארוכה עם KASPERSKY

הוא לא נופל ממנו ולא יותר כבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...